به روز ولنتاین نزدیک می‌شویم و همسران و زوج‌های جوان به دنبال یافتن ایده‌های خاص سورپرایز ولنتاین هستند تا عشق زندگی خود را در روز عشاق به بهترین شکل ممکن سورپرایز کنند. زیرا خرید هدیه در این روز به خصوص و صرف شام با یکدیگر خاطره‌ی فوق‌العاده‌ای را رقم می‌زند اما عشق زندگی شما را غافلگیر نخواهد کرد. زیرا برای اینکه بتوانید یک سورپرایز ولنتاین خاص برای عشق زندگیتان رقم بزنید باید اندکی خلاقیت را نیز چاشنی برنامه‌های خود کنید. در ادامه قصد داریم که چند ایده برای سورپرایز ولنتاین را خدمتتان معرفی کنیم. تا انتها با ما همراه باشید.

ایده‌های خلاقانه سورپرایز ولنتاین

حتما قصد دارید که برای روز ولنتاین عشق خودتان را سورپرایز کنید. برای این کار کارهای زیادی وجود دارد که می‌توانید انجام دهید. اما بیشتر از همه این‌ها، ایده‌های خودتان می‌تواند بسیار جذاب‌تر و عاشقانه‌تر باشد. به هر حال ما هم در ادامه چندین مود از این ایده‌های خلاقه برای سورپرایز ولنتاین را خدمتتان آماده کرده‌ایم که امیدواریم خوشتان بیاید و بتوانید از آن‌ها برای سورپرایز عشق‌تان در روز عشاق استفاده کنید.

۱- کتابچه عشق

به عنوان دو شخص عاشق مطمئنا خاطرات ریز و درشت مختلفی را در کنار یکدیگر تجربه کرده‌اید. بنابراین می‌توانید از این خاطرات خوب برای ساختن یک سورپرایز ولنتاین منحصر به فرد استفاده کنید. برای این منظور لازم است کتابچه‌ای با دست خط خودتان تهیه کنید و خاطرات خوشی را که در کنار هم تجربه کرده‌اید و باعث شده هر چه بیشتر عاشق همسرتان شوید را برایش بنویسید. اگر یادگاری‌های دیگری از این خاطرات دارید، می‌توانید ضمیمه این کتابچه بکنید. یا آن را با نقاشی‌ها و هنر خود زیباتر کنید. این کار نشان می‌دهد که چقدر عاشق او هستید.

۲- چندین شاخه گل رز با رنگ‌های مختلف

معمولا آقایان عادت دارند مراسم مختلف را با یک دسته گل بزرگ و یک هدیه برگزار کنند. اما اگر دوست دارید یک سورپرایز ولنتاین خاص برای عشق زندگیتان رقم بزنید لازم است اندکی خلاقیت را چاشنی این کار بکنید. برای این منظور می‌توانید چندین شاخه گل رز در رنگ‌های مختلف تهیه کرده و آن‌ها را در ساعت مختلف روز تقدیم عشقتان بکنید. اما شاخه گل قرمز را برای آخر کار نگه دارید. قبل از تصمیم‌گیری در مورد تعداد گل‌ها می‌توانید اطلاعاتی در مورد معانی تعداد شاخه گل‌های ولنتاین و مفهوم گل‌ها به دست آورید. این کار باعث می‌شود انتخاب شایسته‌تری داشته باشید.

۳- پیام صوتی

پیام صوتی یکی از بهترین ایده‌های سورپرایز ولنتاین است. عملی کردن این ایده چندان دشوار نیست. کافی است یک پیام صوتی تهیه کرده و در آن به عشق زندگیتان بگویید که چقدر از حضور او در زندگیتان خوشحال هستید. سپس آن را در لا به لای چند آهنگ دلخواه او قرار داده و بر روی یک سی دی رایت کرده و یا بر روی فلش بریزید. سپس این سی دی یا فلش را صبح روز ولنتاین به او هدیه دهید. شنیدن پیام صوتی شما در لا به لای آهنگ‌های دلخواهش زیباترین هدیه و بهترین سورپرایز ولنتاین را برای او رقم خواهد زد.

۴- چندین هدیه مختلف از لوازم ضروری

هر چند از نظر بسیاری از افراد تهیه لوازم ضروری نمی‌تواند هدیه مناسبی برای ولنتاین باشد. اما به نظر من این لوازم بهترین انتخاب خواهند بود. زیرا به صورت غیر مستقیم این حس را به او منتقل می‌کنید که چقدر به فکر او هستید و به او توجه می‌کنید. به منظور زیباتر شدن ایده سورپرایز خود یک هدیه کوچک نیز خریداری کرده و آن را در یک جعبه ویژه قرار دهید. جعبه سورپرایز می‌تواند گزینه مناسبی برای این کار باشد. ما در روسیلی چندین نوع جعبه سورپرایز برای روز عشاق طراحی کرده‌ایم که در زیر می‌توانید چند نمونه را مشاهده کنید.

جعبه کادو ولنتاین

پک های ولنتاینی

گیفت باکس ولنتاینی

جعبه سورپرایز روسیلی

جعبه هدیه برای ولنتاین

جعبه سورپرایز گلدار طرح تم ولنتاین

جعبه سورپرایز ولنتاینی

جعبه سورپرایز یاسمنی طرح تم ولنتاین

جعبه های کادو روز عشق

جعبه سورپرایز قلبی طرح تم ولنتاین

 

۵- هدایا و پیام‌های چند گانه

یکی از جالب‌ترین ایده‌های سورپرایز ولنتاین تدارک چندین هدیه مختلف با پیام‌های مختلف است. برای این کار کافی است چندین هدیه و پیام مختلف تهیه کرده و در قسمت‌های مختلف منزل قرار دهید. البته قبل از این کار از بیرون بودن همسرتان اطمینان حاصل کنید. این پیام‌ها می‌تواند شامل جملات عاشقانه و یک شاخه گل، یا یک جعبه شکلات باشد. سعی کنید به کمک نشانه‌هایی ترتیب نامه‌ها را به او نشان دهید. در آخرین پیام نیز از او برای صرف شام به رستوران مورد علاقه‌اش دعوت کنید. این رستوران می‌تواند همان رستورانی باشد که برای اولین بار یکدیگر را در آنجا دیده‌اید. توجه داشته باشید که هدیه اصلی را نزد خود نگه دارید تا خودتان با عشق تمام تقدیمش کنید.

۶- رفتن به پیست اسکی

با توجه به اینکه روز ولنتاین در بهمن ماه است بنابراین رفتن به پیست اسکی می‌تواند گزینه مناسبی برای سورپرایز عشقتان باشد. اما با توجه به اینکه آخر هفته‌ها بهترین و مناسب‌ترین زمان رفتن به پیست اسکی است. احتمالا مجبور خواهید شد اجرای این ایده را به چند روز زودتر یا دیرتر از روز ولنتاین موکول کنید. پس از گذراندن یک روز عالی در کنار عشقتان، یک قلب برفی برای او درست کنید و او را در وسط قلب بنشانید. سپس در مقابل او زانو بزنید و به او بگویید که عاشقانه او را دوست دارید.

۷- ترتیب دادن یک مهمانی دوستانه

توجه داشته باشید که عشق زندگی شما انتظار هر سورپرایزی را از طرف شما دارد، غیر از اینکه بخواهید یک مهمانی برای او ترتیب دهید. این مهمانی می‌توانید با حضور بهترین دوستان او ترتیب داده شود و با هنرمندی‌های شما زیباتر هم شود. سعی کنید تمامخوراکی‌های دلخواه او را در این مهمانی تهیه کنید و یک روز فوق‌العاده را در کنار دوستانش برای او رقم بزنید. برای این کار می‌توانید از یک تم و اقلام ولنتاینی و عاشقانه استفاده کنید تا جشن‌تان هر چه زیباتر و به یاد ماندنی تر شود.

در روسیلی ما چندین تم عاشقانه به همراه اقلام تزئینی برای این نوع مناسبت‌ها مخصوضا ولنتاین و … تدارک دیده‌ایم. برای تهیه لوازم مربوط به این جشن می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی و یا شماره تلفن ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ با ما در ارتباط باشید.

۹- بسته پستی

برای عملی کردن این ایده باید از یکی از دوستان یا آشنایان خود نیز کمک بگیرید تا بسته پستی را از طریق پیک موتوری به منزل شما ارسال کند. زیرا برای شگفت انگیزتر شدن این ایده سورپرایز بهتر است خودتان نیز در زمان رسیدن بسته در منزل باشید. در این صورت ابدا عشق شما حدس نخواهد زد که این بسته پستی از طرف شما برایش ارسال شده است. اما خرید گل و کارت پستال ولنتاین را در این روز به یاد ماندنی فراموش نکنید. در روسیلی چندین نوع کارت پستال ولنتاینی و عاشقانه موجود است که در زیر نمونه‌هایی را مشاهده می‌کنید.

کارت پستال عاشقانه

روز دختر

کارت پستال ولنتاینی

بهترین کارت پستال‌های ولنتاین

کارت پستال عاشقانه زیبا

کارت پستال گل لاله

۱۰- مسافرت دو نفره

مطمئنا شما بهتر از هر شخص دیگری با روحیات عشقتان آشنایی دارید. از این رو بهتر از هر فرد دیگری می‌دانید که همسرتان آرزوی مسافرت به کدام شهر را دارد. از این رو اگر بتوانید مسافرتی به این شهر را به عنوان سورپرایز ولنتاین برای او ترتیب دهید فوق‌العاده خواهد بود. یک آخر هفته دو نفره فوق‌العاده نیز می‌تواند جایگزین مناسبی برای این ایده باشد.

۱۱- دادن یک پک ولنتاینی:

اگر دوست دارید که همه کادوهای ولتاینی خود را به صورت کامل و یکجا به عشقتان هدیه کنید تا او را شگفت زده و سورپرایز کنید، پک‌های ولنتاینی انتخاب بسیار درست و دقیقی خواهند بود. در این نوع گک‌ها اقلام ولنتاینی زیادی می‌تواند قرار داشته باشد. مثل شکلات، عروسک خرسی، کادوهای خودتان و … . در روسیلی هم برای این کار چندین پک ولنتاینی زیبا و جذاب تدارک دیده‌ایم که در زیر می‌توانید برخی از آن‌ها را مشاهده کنید. پک‌های ولنتاینی روسیلی دارای انواع خوراکی، عروسک‌های خرسی و …، جعبه خوشگل و … هستند که می‌توانید اقلام آن‌ها را تغییر بدهید.

پک روز عشاق

پک های ولنتاینی

پک ولنتاینی

پک های ولنتاینی

جعبه های ولنتاینی عاشقانه

پک های ولنتاینی

پک هدیه مخصوص روز عشق

پک های کادویی ولنتاین

تمام ایده‌هایی که در این مطلب گفته شد، به راحتی امکان پذیر است و می‌توانید خیلی ساده و با ظرافت و خلاقیت خودتان استفاده کنید. در ضمن حتما در بخش نظرا برای ما بنویسید که شما برای سورپرایز ولنتاین، کدام یکی از این ایده‌های ولنتاینی را بیشتر می‌پسندید و ترجیح می‌دهید استفاده کنید؟

در روسیلی برای روز عشاق و ولنتاین تم‌های بسیار زیبا به همراه اقلام کاملا ست و هماهنگ تدارک دیده شده است و به راحتی می‌توانید آن‌ها را با ایده‌های خودتان شخصی سازی کنید. برای این کار می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی و یا شماره تلفن ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ با مشاوران ما در تیم روسیلی هماهنگ شوید تا ایده‌هایتان به صورت کاملا دقیق روی اقلام پیاده سازی شوند.

5 دیدگاه برای “سورپرایز ولنتاین: ایده‌هایی متفاوت برای سورپرایز عشقتان در روز عشق

  1. رزرو اینترنتی هتل گفته:

    ممنون از سایت خوبتون که مطالبی در جهت افزایش آگاهی افراد قرار میدید سال خوبی داشته باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *