گیفت و یادبود شب یلدا

چیزی به شب یلدای امسال نمانده است و چه بسا ایرانیانی که آماده‌ی این شب خاطره‌انگیز و زیبا می‌شوند. امسال برای دومین بار پیاپی فروشگاه روسیلی مجموعه‌ای از یادبودها و هدیه‌های زیبای اختصاصی شب یلدا را در کنار هم جمع آوری کرده است. گیفت‌های شب یلدا در دو دسته‌ی سازمانی (شرکتی) و شخصی (خانگی) برای شما آماده گشته که در ادامه تصاویری زیبا از آن‌ها را مشاهده خواهید کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارشات می‌توانید با پشتیبانی روسیلی ارتباط برقرار کنید. ما در مجموعه‌ی روسیلی مفتخر هستیم مبتکرانه‌ترین یادبودها و گیفت شب یلدا را با طراحی و تولید اختصاصی توسط جوانان ایرانیِ روسیلی با مناسب‌ترین قیمت به سراسر ایران ارائه کنیم.

این گیفت‌ها صفر تا صد یعنی از مرحله طراحی دیجیتالی تا تولید نمونه اولیه، شِیپینگ، چاپ، طراحی و تولید بسته بندی و آماده‌سازی سفارشات انبوه در مجموعه‌ی روسیلی آماده می‌شوند و در پروسه‌های تولید آن از بهترین متریال و حساس‌ترین سلایق استفاده می‌شوند.

یادبودها و گیفت شب یلدا در انوا مختلف کاغذی، نمدی، میوه خشک، شیشه‌ای، پارچه و … تولید می‌شوند و در طراحی آن‌ها از نمادهای ملی یلدا یعنی انار، هندوانه، اشعار حافظ و … استفاده گشته است.

در ادامه با گالری هدیه‌های مخصوص شب یلدا همراه ما باشید…

گالری گیفت‌های شخصی شب یلدا

گالری گیفت‌های سازمانی و مدیریتی شب یلدا

ویژه مطالب شب یلدا که به دردتون می‌خوره 🙂