اگر به تازگی قرار است جشن نامزدی برگزار کنید مطمئن هستم که در سایت‎های مختلف به دنبال پیدا کردن بهترین گیفت‌های نامزدی ۲۰۱۸ هستید. به ویژه عروس خانم‌ها که همیشه دوست دارند در مراسم خود سنگ تمام بگذارند و چیزی را از قلم نیندازند. اما همانگونه که می‌دانید این روزها دیگر بازار گیفت و یادبود عروسی همه جا داغ است. به عبارت دیگر از هر جایی که به ذهنتان برسد می‌توانید گیفت‌های عروسی متنوعی را برای جشن نامزدی خود تهیه کنید. اما مشکل این گیفت‌های عروسی این است که تکراری هستند. به عبارت دیگر هیچ خلاقیتی در طراحی آن‌ها به کار گرفته نشده است. در حالی که اگر گیفت‌های نامزدی شما با طرح و نقش و نگار دلخواه شما طراحی شود جلوه‌ی زیباتری خواهد داشت و بیشتر به دل شما خواهد نشست.

در این راستا تیم خلاق روسیلی دست به کار شده است تا گیفت‌های نامزدی ۲۰۱۸ را برای عروس خانم‌های ایراین با رنگ و دلخواه خودشان سفارشی سازی کند. برای سفارش و دریافت مشاوره رایگان در این زمینه می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی به شماره ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ با همکاران ما در ارتباط باشید تا در سریع‌ترین زمان ممکن گیفت‌های دلخواه خود را دم در منزلتان دریافت کنید. در ادامه نمونه‌هایی از بهترین گیفت‌های نامزدی ۲۰۱۸ را برای شما خوبان آورده‌ایم.

گیفت‌های نامزدی 2018
هر چه گیفت عروسی خلاقانه‌تر انتخاب شود جذابیت بیشتری برای مهمانان خواهد داشت.

نمونه‌هایی از گیفت‌های نامزدی ۲۰۱۸ برای عروس خانم‌های باسلیقه

این روزها تصور یک جشن عروسی یا جشن نامزدی بدون گیفت شاید برایمان غیر ممکن به نظر برسد. زیرا این روزها کمتر جشنی را می‌بینید که ساده و بدون استفاده از یادبود عروسی برگزار شود. هر چند گیفت‌های عروسی کاغذی کم کم بازار را برای سایر یادبودها تنگ کرده‌اند. اما روسیلی مجموعه‌ای بی‌نظیر از انواع یادبود جشن عروسی را در یک صفحه جداگانه برای شما گردآوری کرده است که به راحتی امکان سفارشی سازی دارند. همچنین به منظور کمک به عروس خانم‌هایی که به تازگی قرار است جشن نامزدی بگیرند جدیدترین گیفت‌های نامزدی ۲۰۱۸ را در این مطلب برای شما آورده است. باشد که مورد توجه شما قرار گیرد. این یادبودها برای افرادی که همیشه دوست دارند متفاوت باشند بسیار مناسب است.

گیفت‌های نامزدی 2018
آبنبات‌های رنگی یکی از متفاوت‌ترین گیفت‌های نامزدی ۲۰۱۸

قرار نیست چون همه از نقل و نبات برای درست کردن گیفت استفاده می‌کنند شما هم این کار را بکنید. از این رو فراموش نکنید که آبنبات‌های رنگی در ظروف شیشه‌ای می‌توانند یکی از متفاوت‌ترین گیفت‌های نامزدی ۲۰۱۸ را برای شما ایجاد کنند.

گیفت‌های نامزدی 2018
گیفت شکلاتی ساده یکی از جالب‌ترین گیفت‌های نامزدی ۲۰۱۸

قرار نیست تهیه یادبود عروسی شما را از کار و زندگی بیندازد. بنابراین می‌توانید با استفاده از لوله‌های شیشه‌ای و شکلاتو یک لیبل اسم خاص یک گیفت عروسی زیبا و ساده برای خودتان درست کنید. بنابراین از هر ایده‌ای برای این کار استفاده کنید.

گیفت‌های نامزدی 2018
گیفت‌های شیشه‌ای یکی از پرطرفدارترین یادبودهای جشن‌های مختلف

گیفت‌های شیشه‌ای همیشه حس خوبی را منتقل می‌کنند. شاید هم به همین دلیل باشد که طرفدار زیاد دارند. برای شخص بنده که گیفت شیشه‌ای حس بی آلایش بودن و زلالی را دارد. بنابراین گیفت‌های شیشه‌ای با دراژ‌های قلبی شکل به صورت عروس و داماد هستند به یکی از پرطرفدارترین گیفت‌های نامزدی ۲۰۱۸ تبدیل شده‌اند.

گیفت‌های نامزدی 2018
نمونه‌ای از یادبودهای شیشه‌ای با دراژه‌های تخم مرغی شکل

اگر دوست دارید از دراژه‌های بزرگتر و تخم مرغی شکل برای یادبودهای عروسی شما استفاده شود می‌توانید از شیشه‌های کوچکی مانند شکل بالا سفارش دهید. رنگ گل‌های این یادبود می‌تواند به دلخواه شما تغییر کند.

گیفت‌های نامزدی 2018
نمونه‌ای دیگر از گیفت شیشه‌ای با تزیین گل و لیبل اسم

کوکی‌ها خوشمزه‌ترین و خاص‌ترین یادبودهایی هستند که می‌توانند در جشن عروسی به مهمانان ارائه شوند. از این رو در لیست محبوب‌ترین یادبودهایی قرار می‌گیرند که برای جشن عروسی و نامزدی انتخاب می‌شوند.

گیفت‌های نامزدی 2018
کوکی‌ها جزو خوشمزه‌ترین گیفت‌های نامزدی ۲۰۱۸

نظرتان در مورد طراحی یک جعبه چوب کبریت خاص برای جشن عروسیتان چیست؟ تعجب نکنید این کبریت قرار است به عنوان یادبود عروسی در اختیار مهمانانتان قرار گیرد. مطمئنا خاطره بی‌نظیر این گیفت تا همیشه در ذهن مهمانان شما خواهد ماند.

گیفت‌های نامزدی 2018
طراحی قوطی کبریت یک یادبود عروسی خاص و بامزه برای مراسم عروسی

برای انتخاب یکی از بی‌نظیرترین گیفت‌های نامزدی ۲۰۱۸ نظرتان در مورد یک پیکسل فانتزی چیست؟

گیفت‌های نامزدی 2018
پیکسل فانتزی یکی از زیباترین گیفت‌های نامزدی ۲۰۱۸

گیفت‌های کیسه‌ای نیز یکی از جذاب‌ترین یادبودهای نامزدی هستند که در جشن عروسی‌های مدرن مورد استفاده قرار گیرند. داخل این کیسه‌ها به دلخوه شما می‎تواند با شکلات، دراژه، نبات یا دانه‌های گیاهی پر شود.

گیفت‌های نامزدی 2018
یادبودهای کیسه‌ای با طرح دلخواه یک انتخاب شایسته برای جشن عروسی مدرن
گیفت‌های نامزدی 2018
کیسه‌های خاص انتخاب مناسبی برای عروسی هستند.

اگر به دنبال متفاوت بودن هستید می‌توانید از لیوان‌هایی با طرح خاص نیز برای گیفت عروسی استفاده کنید. این لیوان‌ها سالیان سال در خانه‌های مهمانان عروسی شما خواهد ماند. بنابراین یاد و خاطره عروسی شما نیز برای همیشه در ذهن آن‌ها خواهد ماند.

گیفت‌های نامزدی 2018
لیوان‌هایی با طرح دلخواه یکی از جالب‌ترین گیفت‌های نامزدی ۲۰۱۸
گیفت‌های نامزدی 2018
ماگ با طرح عروس و داماد به عنوان یادبود عروسی

شکلات‌های تزیین شده با گل یکی از جالب‌ترین ایده‌هایی هستند که می‌توانند به عنوان گیفت‌های نامزدی ۲۰۱۸ مورد استفاده قرار گیرند. گل استفاده شده در این نوع گیفت می‌تواند بسته به دلخواه شما تغییر کند.

گیفت‌های نامزدی 2018
شکلات‌های تزیین شده با گل به عنوان یادبود عروسی

اگر دوست دارید که یک یادبود کاربردی به مهمانان خود هدیه دهید می‌توانید از یک بادبزن چوبی برای این منظور استفاده کنید. البته باید با اندکی خلاقیت و تزیین آن‌ها را خاص و منحصر به فرد نمایید.

گیفت‌های بادبزنی یک انتخای جالب برای گیفت‌های نامزدی ۲۰۱۸

آویزهای سرامیکی یکی از جدیدترین گیفت‌های نامزدی ۲۰۱۸ هستند که می‌توانند به مهمانان عروسی ارائه شوند. این آویزها می‌توانند مزین مهمانان عروسی شما باشند و برای چندین و چند سال حس خوبی را به آن‌ها هدیه کنند.

گیفت‌های نامزدی 2018
آویزهای سرامیکی یکی از جذاب‌ترین گیفت‌های نامزدی ۲۰۱۸

زوج‌های مهندس یا پزشک معمولا دقت بیشتری دارند. از این رو به دنبال یادبودی هستند که بتواند به معنای واقعی حق مطلب را برایشان ادا کند. دفترچه یادداشت خاطرات یکی از مناسب‌ترین یادبودهایی است که می‌تواند برای چنین زوج‌هایی پیشنهاد شود. در پایان جشن هر یک از مهمانان می‌توانند خاطرات خود را از این جشن عروسی داخل این دفترچه یادداشت کرده و نزد خود نگه دارند.

گیفت‌های نامزدی 2018
دفترچه یادداشت خاطرات یکی از جدیدترین گیفت‌های نامزدی ۲۰۱۸

در این مطلب نمونه‌هایی از جدیدترین گیفت‌های نامزدی ۲۰۱۸ خدمت شما ارائه شد. اگر ایده‌های جذاب‌تری برای گیفت‌های نامزدی دارید می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی یا اضافه کردن نظرات در سایت آن‌ها را مطرح کنید. مشاوره رایگان و سفارش انواع گیفت عروسی نیز از طریق تلگرام روسیلی به شماره ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ همواره میسر است. شاد و پیروز باشید!

2 دیدگاه برای “گیفت‌های نامزدی ۲۰۱۸ برای عروس خانم‌هایی که به تازگی قرار است نامزد کنند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *