خوب دیگر چیزی به جشن ولنتاین (همان سپندارمذگان خودمان) نمانده است و کم کم باید به فکر انتخاب هدیه ولنتاین و صد البته بسته بندی آن باشیم. اینکه دوست دارید چه چیزی برای معشوقه، مادر و یا دوست خود انتخاب کنید برعهده خودتان است، من در این مطلب بیشتر دوست دارم درباره نحوه بسته بندی هدیه ولنتاین با شما صحبت کنم.

مگه بسته بندی هدیه ولنتاین مهمه؟ خود کادو که مهم‌تره!

بسته بندی هدیه ولنتاین به این جهت اهمیت دارد که نشان می‌دهد شما برای کسی که دوستش دارید حاضرید وقت و ذوق خرج کنید. همیشه خرید طلا و جواهرات و یا هدایای گران قیمت نشان دهنده عشق و علاقه و نیست و طرف مقابل شما دوست دارد که بداند شما حاضرید ساعت‌ها برای تهیه هدیه او وقت و انرژی صرف کنید. به همین خاطر است که می بایست تمام ذوق‌ و خلاقیت خود را استفاده کنید تا بتوانید بهترین و مناسب‌ترین نوع بسته بندی را برای هدیه ولنتاین عزیزترین‌هایتان آماده کنید. چه بسا که نحوه بسته بندی هدیه شما بیشتر از خود هدیه‌تان، او را ذوق زده کند و تبدیل به خاطره‌ای فراموشن نشدنی بشود.

 

سفارش جعبه سورپرایز مخصوص ولنتاین

من که برای بسته بندی هدیه ولنتاین ایده‌ای ندارم، حالا چکار کنم؟

اصلا نگران ایده نباشید، پس ما اینجا چه کاره‌ایم؟ 🙂

در اینجا هفت روش مختلف از بسته بندی هدیه ولنتاین را برای شما قرار داده ایم. شما می‌توانید به انتخاب یکی از این روش‌ها را برای بسته بندی هدیه ولنتاین خود انتخاب کنید و یا اینکه چند روش را با ایده ها و ابزارهایی که در اختیار دارید ترکیب کنید تا اینکه ولنتاین امسال را با خاطرات هیجان انگیز بیشتری برگزار کنید.

۱- قلب‌های بریده شده بر روی کاغذ کادوی ساده

برای اینکار کافیه که کپی کاچو یا کاغذهای رنگی زیر کاغذ کادوی اصلی بچسپونید و با کند نیمی از قلب و تا زدنش هدیه تون رو زیباتر از قبل کنید. نحوه انجام این روش به دقت در تصویر زیر تشریح شده.

کاغذ کادو هدیه ولنتاین با برش دستی خاص
کاغذ کادو هدیه ولنتاین با برش دستی خاص

۲- قلب های سه بعدی با استفاده از دو کاغذ کادوی متنوع برای هدیه ولنتاین

برای اینکه هدیه‌تون زیبارتر از قبل بشه کافیه که دوبار هدیه‌تون رو کادو کنید و بر روی اون لایه بالایی برش هایی به شکل قلب ایجاد کنید و حروف LOVE (یا هر حروف دیگه‌ای رو) روی کاعذ زیری بنویسید. هدیه بسته بندی شده زیر نمونه ساده‌ای از این روش هست.

شیوه بسته بندی هدیه ولنتاین بصورت سه بعدی با روشی خلاقانه

۳- بسته بندی هدیه ولنتاین با کاغذ کرافت و قلب های رنگی ساده بر روی آن

شما را نمی‌دانم ولی من عاشق سادگی هستم و زیبایی را جز در سادگی جستجو نمی‌کنم. این روش بسته بندی هدیه ولنتاین یکی از روش‌های مورد علاقه من است. با کاغذ کرافت ساده هدیه خود را بسته بندی می‌کنیم و بعد قلب‌های رنگارنگ از کاعذهای رنگی (و یا نمد) جدا می کنید و روی آن می‌جسپانید. واقعا که زیباست!

با این حال هنوز جای خلاقیت وجود در و همانطور که در ابتدا گفتم می‌توانید با ترکیب بقیه روش‌ها همین بسته بندی را زیباتر هم کنید.

بسته بندی ساده هدیه ولنتاین با کاغذ کرافت
بسته بندی ساده هدیه ولنتاین با کاغذ کرافت

از همین قلب‌های کاغذی یا نمدی بریده شده می‌توانید با ایجاد سوراخ و نصب بند دورتادور کادو نیز استفاده کنید، به شکل زیر:

بسته بندی هدیه ولنتاین با استفاده از قلب های بریده شده از کاغذ یا نمد
بسته بندی هدیه ولنتاین با استفاده از قلب های بریده شده از کاغذ یا نمد

۴- قوطی های شیشه‌ای بامزه

ظرف های شیشه‌ای از شیوه های بسته بندی مورد علاقه من هستند. همیشه حرکت خلاف جهت آب را دوست دارم و شیشه ماده‌ای متفاوت در بسته بندی است که همیشه جذبم می‌کند. بعد از قرار دادن هدیه خود داخل ظرف شیشه‌ای با بستن یک روبان ساده و یا تزیین درب ظرف می‌توانید طرف مقابل‌تان را ذوق مرگ کنید.

هدیه ولنتاین در ظرف شیشه ای
هدیه ولنتاین در ظرف شیشه ای

۵- از کیسه استفاده کنید

حس کیسه ها حس متفاوتی از کاغذ است. کیسه حس نوستالژیک جالبی دارد. ویژگی جالبی که من درباره کیسه دوست دارم در این است که برای قرار دادن گل‌های خشک خوش بو بسیار مناسب است و به محض باز شدن بوی زیبایی از آن خواهد تراوید که بعنوان هدیه ولنتاین ایده آل است.

کیسه هدیه ولنتاین
کیسه هدیه ولنتاین

۶- در جعبه را پر از گل‌های رز قرمز رنگ کنید

پیاده سازی این شیوه کمی سخت تر است و باید ذوق و حوصله بیشتری به خرج بدهید ولی چه چیزی بهتر از جعبه ای که درب آن مملو از گل‌های رز خوش رنگ و خوش بو باشد؟

جعبه با طراحی گل بر روی آن
جعبه با طراحی گل بر روی آن

۷- با اوریگامی، جعبه‌های عاشقانه بسازید

عاشقی هزینه دارد و می‌بایست کمی ذهنتان را به کار بیاندازید (شوخی می‌کنم :دی ) ! یک جعبه کادوی عاشقانه با استفاده از اوریگامی می‌تواند معشوقتان را تا سر حد گریه کردن ببرد و تا آخر عمر آن جعبه دست ساز را در جعبه خاطراتش نگه دارد.

چند ایده ساده جعبه‌های عاشقانه اوریگامی را در پایین می‌بینید، اینکه چطور بسازیدشان را باید خودتان کشف کنید یا اینکه منتظر مطالب بعدی روسیلی باشید 😉

جعبه عاشقانه اوریگامی
جعبه عاشقانه اوریگامی

 

جعبه ارویگامی برای هدیه ولنتاین

 یادتان باشد که هدیه ولنتاین خاص فقط با ذوق و خلاقیت بدست می آید. پس بی‌حوصلگی نکنید و حسابی برای ذوق زده کردن کسی که از صمیم قلب دوستش دارید حسابی وقت بگذارید. بگذارید ولنتاین امسال، خاطره‌انگیز ترین هدیه ولنتاین زندگی‌اش را بگیرد.

 

سفارش جعبه سورپرایز مخصوص ولنتاین

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *