هر ساله ۵ اکتبر روز خاصی است چرا که این روز از طرف سازمان یونسکو، به عنوان روز جهانی معلم نام گذاری شده  و در این روز از همه معلمان دنیا قدردانی می‌شود. قدردانی از معلمان عزیز کار بسیار پسندیده‌ای است. اگر شما هم قصد دارید که با تهیه یک کادو زیبا و در عین حال مناسب از معلم خودتان قدردانی کنید اما ایده‌ای ندارید، این مطلب را به هیچ وجه از دست ندهید. در این مطلب قصد داریم که ۱۱ ایده خاص و خفن به عنوان هدیه روز جهانی معلم را خدمتتان معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

هدیه روز جهانی معلم

هدیه روز جهانی معلم

گرفتن هدیه برای معلمان عزیز کار نسبتا سختی است و نیاز است تا وقت زیادی بگذارید و یک هدیه خوب و مناسب انتخاب کنید. به هر حال اگر کسی با سلیقه معلم خودش آشنایی داشته باشد، کار راحت‌تری در مقایسه با کسی که آشنایی زیادی با معلم خود ندارد، دارد.

از این رو پیشنهاد می‌کنیم که اگر جزو دسته اول هستید، متناسب با شناخت خودتان هدیه بگیرید، اما اگر شناخت چندانی از علایق معلمتان ندارید، ما را تا انتها دنبال کنید تا شما را با چند هدیه بسیار خاص به عنوان هدیه روز جهانی معلم آشنا کنیم.

شمع نسوز دست ساز

۱- شمع نسوز دست ساز:

شمع یکی از هدیه‌های خاصی است که می‌توانید آن را با توجه به خلاقیت خودتان درست کنید و به معلمتان تحت عنوان کادو روز جهانی معلم بدهید. معلم‌ها از دریافت هدایایی که دانش‌آموزان با خلاقیت و تلاش خودشان درست کرده‌اند بسیار خرسند خواهند شد و از شما بابت این کادوی زیبا تشکر خواهند کرد.

هدیه روز معلم

۲- کیف دستی شیک و دست دوز:

معلم‌ها معمولا وسایل زیادی را همراه خود دارند و به این کلاس و آن کلاس می‌برند. چه بهتر که کادویی تهیه کنید تا زحمت این کار را برایشان کم کند. به راحتی می‌توانید یککیف دستی زیبا درست کنید تا معلمتان بتواند وسایل خودش را همیشه در آن قرار دهد و هنگام جابجایی آن‌ها هم دردسر زیادی را متحمل نشود.

برای زیباتر کردن طرح این کیسه، می‌توانید یک نوشته یا عکس زیبا را روی آن به شکلی زیبا دست دوزی کنید.

هدیه برای روز معلم

۳- مداد و دفتر:

مداد، خودکار و دفتر سه ابزار بسیار مهم در شغل معلمی است و کم‌تر معلمی پیدا می‌شود که از این وسایل استفاده نکند. اگر معلم شما نیز از این لوازم تحریر زیاد استفاده می‌کند، می‌توانید به عنوان کادو از آن‌ها استفاده کنید.

خودکار و دفتر بسیار خاص و زیبایی را انتخاب کرده و در روز جهانی معلم، به معلمتان کادو کنید.

گیفت روز معلم

۴- تابلو هنری زیبا:

معلم‌ها معمولا از وسایل هنری خوششان می‌آید. اگر معلم شما نیز چنین است، پیشنهاد می‌کنیم یک تابلوی زیبا تهیه کنید و که یا یک عکس زیبا داشته باشد، یا این که یک نقل قول بسیار خوب بر روی آن نقش بسته باشد تا معلم‌تان با دیدن آن لبخند رضایت بر چهره بگیرد.

هدیه روز جهانی معلم

۵- دسته گل:

گل یکی از بهترین کادوهایی است که هر شخصی می‌تواند آن را به دیگری هدیه دهد و از این بین معلم‌ها هم مستثنی نیستند. برای تقدیر از زحمات معلمتان در روز جهانی معلم، می‌توانید یک دسته گل زیبا (ترجیحا گلی باشد که از آن خوشش می‌آید) را به او بدهید.

هدیه برای روز جهانی معلم

۶- ماگ زیبا برای هدیه روز جهانی معلم:

ماگ یا همان لیوان حرارتی که شکلی بر بدنه دارند و هنگام پر شدن با مایعات گرم، ظاهر می‌شود هم یکی از کادوهایی است که می‌توانید به معلم خودتان بدهید و او را خوشحال کنید.

روز جهانی معلم

۷- دل نوشته:

اگر از معلم‌تان واقعا راضی هستید و تا به حال به او نگفته‌اید و خجالت می‌کشید، روز جهانی معلم بهترین زمان برای این کار است. دل نوشته و یا یک متن تشکر زیبا و خوب آماده کنید و در زور جهانی معلم، به معلمتان هدیه بدهید و از او بابت زحماتی که برای شما کشیده است، تشکر کنید.

گیفت روز جهانی معلم

۸- کاپ کیک:

کاپ کیک‌ها یکی از خوراکی‌هایی هستند که می‌توانید به عنوان هدیه روز جهانی معلم به معلم‌تان بدهید.

کتاب

۹- کتاب یک هدیه ماندگار:

معلم‌ها با کتاب‌های درسی زیادی سروکار دارند و اغلب اوقات مشغول درس دادن به شما از روی این کتاب‌ها هستند. برای ایجاد تنوع در این کار می‌توانید یک کتاب غیر درسی بسیار زیبا را تهیه کنید و به عنوان کادو روز معلم، به معلم خودتان بدهید.

کتاب شما می‌تواند یک رمان زیبا باشد، یا این که کتابی باشد که مورد علاقه معلمتان است و درباره آن با شما صحبت کرده است.

اکسسوری زنانه و مردانه

۱۰- اکسسوری زنانه و مردانه:

از اکسسوری‌ها همیشه به عنوان یک هدیه خوب یاد برده می‌شوند. اکسسوری شامل لوازم زینتی (برای بانوان) و یا ساعت و کیف پول و … می‌شود که می‌توانید یکی را انتخاب کنید و به معلم خودتان هدیه بدهید.

۱۱- انواع لوازم دکوری به عنوان هدیه روز جهانی معلم:

دکوری‌ها جزو وسایلی هستند که به عنوان کادو در جشن‌ها و مناسبت‌های زیادی به کار برده می‌شوند. روز معلم هم از این قاعده مستثنی نیست و از انواع دکوری‌های زیبا و شیک می‌توانید به عنوان کادو روز جهانی معلم استفاده کنید.

تزیین کلاس برای روز جهانی معلم:

یکی از راه‌های دیگری که می‌توانید در روز جهانی معلم انجام داده و او را خوشحال سازید، تزیین کلاس درس با یک تم زیباست. برای این کار می‌توانید با دوستان و همکلاسی‌هایتان هماهنگ شوید و در زمانی که معلم به کلاس نیامده، کلاس درس را تزیین کنید و به صورت هماهنگ از معلمتان تشکر کنید.

شما با تم‌های مختلفی می‌توانید کلاستان را تزیین کنید و از لوازم زیادی بهره بگیرید. اما اگر نمی‌دانید که از چه نوع وسایل و تمی برای تزیین کلاس درس بهره بگیرید، همین حالا وارد بخش تم‌های روسیلی شوید و از میان ده‌ها تم که به شما نمایش داده می‌شود یکی را تهیه کنید.

تم های موجود در روسیلی همگی قابل شخصی سازی هستند و اگر دوست دارید که تغییراتی در تم مدنظرتان اعمال کنید، می‌توانید از طریق شماره‌های قرار داده در واتساپ و یا تلگرام با همکاران ما تماس حاصل کرده و ایده‌هایتان را بیان نمایید.

تم آماده شده با تغییرات و ایده‌های شما، قبل از تولید، برای شما ارسال خواهند شد تا بعد از تایید نهایی، وارد مرحله تولید شده و در اسرع وقت به دست شما عزیزان برسند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *