یکی از مناسبت‌های خاص برای هر خانمی تولد شوهرش است که از چندین ماه قبل برای آن برنامه ریزی می‌کند و تدارک می‌بیند تا برای او یک روز به یاد ماندنی و عالی بسازد. اما چطور می‌شود این روز ویژه را به یاد ماندنی‌تر کرد؟ اصلا نگران نباشید! تیم روسیلی اینجاست تا به شما کمک کند این روز خاص را برای شوهرتان خاص‌تر کنید و برای او روزی فراموش نشدنی بسازید. تیم روسیلی ایده‌هایی عالی برای تاثیر گذارتر بودن سورپرایز تولد شوهرتان آماده کرده تا از دغدغه برگزاری جشن بکاهد و لحظاتی بسیار خاص و عالی برایتان به ارمغان بیاورد. اگر برای اجرای سورپرایز تولد شوهر نیاز به مشاوره داشتید و یا به وسایل خاصی نیاز پیدا کردید. می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی با همکاران روسیلی ر ارتباط باشید. تیم خوش ذوق روسیلی آماده است تا با سفارشی‌سازی تمام اقلام مورد نیاز شما راحتی و شادی خاصی را به جشن‌هایتان ببخشد.

در اینجا قصد داریم شما را با چند ایده سورپرایز تولد شوهر که قطعا برای همه مردها تاثیر گذار است آشنا کنیم.

برای جذابیت بیشتر ما سورپرایز تولد شوهر را به سه بخش اصلی تقسیم کرده‌ایم، اول کادوی اصلی، دوم کارهایی که کادو ما را تاثیر گذارتر می‌کند و سوم نحوه تولد گرفتن برای شوهرتان.

کادو اصلی سورپرایز تولد شوهر

حتما برای سوپرایز تولد شوهرتان کادوهایی تهیه کنید که کاربردی باشد و مطابق علاقه او باشد.

 • اگر او به عکاسی علاقه‌مند است یک دوربین جدید یا یک وسیله جانبی مربوط به علاقه اش مثل لنز،بند جدید دوربین،فیلتر نور ،سه پایه،کتاب مربوط به عکاسی،یک مجله خاص و… بخرید.
 • اگر شوهرتان یه ساز خاصی علاقه‌مند است و هنوز فرصت نکرده که به دنبال علاقه اش برود با خریدن ساز و ثبت نام او در کلاس موسیقی او را به علاقه اش نزدیکتر کنید.
 • اگر شوهرتان به ورزش خاصی مثل غواصی ، کوهنوردی ، کویر نوردی و… علاقه‌مند است تجهیزات ورزش مورد علاقه اش را برایش تکمیل‌تر کنید.
 • اگر شوهرتان مد را دنبال می‌کند و از برند خاصی استفاده میکند خریدن یک محصول (کیف ،کفش،ساعت،لباس و …) از آن برند میتواند گزینه خوبی باشد.
 • اگر شوهر شما کلکسیونر است تکمیل کردن کلکسیونش برای او خیلی جذاب و دوست داشتنی است.

کارهایی که کادوی ما را تاثیر گذارتر می‌کند:

شما می‌توانید یک جعبه خاطرات تهیه کنید و در آن چند چیز که خیلی تاثیر گذار است قرار بدهید؛

سفارش جعبه سورپرایز روسیلی
 • عکس خاص : شما می‌تواند تعدادی از عکس هایی را که در روز های خاص زندگیتان تهیه کرده اید را ظاهر کنید و در جعبه قرار دهید،برای جذاب تر شدن این کار پیشنهاد ما این است که برای آن ها قاب های مقوایی جذابی تهیه کنید و در پشت عکس تاریخ آن روز و خاطره جذابی از آن لحظاتی که عکس گرفتید را بنویسید تا با این کار ذره ای از عشقی که دارید را نشان بدهید،و از این که در لحظات خوب زندگیتان حضور دارد تشکر کنید.
 • دست نوشته : یکی دیگر از چیز هایی که میتواند خیلی تاثیر گذار باشد یک نوشته عاشقانه است، این نوشته می‌تواند شعر باشد یا نامه ای عاشقانه که با دست خط خود برای او می‌نویسید. با استفاده از کاغذهای زیبا و دارای بافت خاص می‌توانید نوشته خود را زیباتر کنید. حتی می‌توانید نامه خود را به صورت یک پازل در بیاورید و از او بخواهید که پازل را درست کند.
 • ۱۰۱ دلیل : شما میتوانید برای سورپرایز تولد شوهر تان در جعبه خاطرات ،۱۰۱ دلیل که چرا او را دوست دارید قرار بدهید. می‌توانید برای این ۱۰۱ دلیل از کاغذ های کوچک رنگی استفاده کنید یا این که قلب هایی را با اوریگامی (علم کاغذ و تا) درست کرده و در آن ها دلایل دوست داشتنتان را بنویسید.

 

قلب های کوچکی که در آن دلیلی برای عشق عمیقتان نوشته اید.
 • فیلم کوتاه : شما میتوانید از مدت ها قبل از تولد شروع کنید از لحظاتی که فکر می‌کردید چقدر همسرتان دوست داشتنی شده یا این که چقدر خوب است که او در زندگیتان است فیلم ها یا عکس‌هایی تهیه کنید و از آنها یک فیلم کوتاه بسازید و به او تقدیم کنید.

در آخر چند نکته که حتما باید به آن توجه کنیم وجود دارد.

 • برای تاثیر گذارتر کردن این جعبه سورپرایز تولد شوهرتان حتما از یک رایحه استفاده کنید،چرا که از لحاظ علمی ثابت شده که بو می‌تواند به یاماندنی٬ترین دریافت انسان باشد.
 • همه این پیشنهادات را با هم در جعبه قرار ندهید چون در این صورت حافظه همسرتان نمیداند که کدام را به خاطر بسپارد و ممکن است که تاثیر گذاریشان کم شود.
 • برای جذاب‌تر کردن این جعبه از یک تم استفاده کنید.این تم انتخابی میتواند الهام گرفته از فیلم مورد علاقه شوهرتان،سبک موسیقی یا هنری که همسرتان دوست دارد،شهر یا کشور مورد علاقه او و … باشد.

نحوه تولد گرفتن

برای رمانتیک کردن آن شب برای شما چند پیشنهاد داریم:

 • خوردن شام در زیر نور ماه بهترین پیشنهاد است،میتوانید به کوه ،کویر یا ساحل رفته و غذا ها و کیکی که خودتان درست کردید آن شب را برای او به یاد ماندنی و خاطره انگیز کنید.

شبی رمانتیک زیر نور ستاره ها برای سوپرایز تولد شوهر

 • شما میتوانید یک پیک نیک را در خانه شبیه سازی کنید،یک زیر انداز را وسط خانه پهن کنید ،چادر به پا کنید،سبد پیکنیک تهیه کنید و …
 • میتوانید به یک سفر چند روزه رفته و همه دغدغه های خود را فراموش کرده و دور از دغدغه و مشغله های روزمره چند روز عالی را سپری کنید.

از این که وقت گذاشتید و این مطلب را تا اخر خواندید بسیار متشکریم. امیدواریم ایده های ما جرقه ای نو برای سوپرایز تولد شوهرتان در ذهنتان ایجاد کرده باشد.شما میتوانید برای مشاوره بیشتر برای برگزاری و تهیه لوازم مورد نیاز خود از طریق تلگرام روسیلی با همکاران روسیلی در ارتباط باشید.