چه تضمینی وجود دارد که محصولات به موقع به دست من برسند؟ 

ما به خوبی می‌دانیم که زمان برای شما بسیار ارزشمند است. اگر یادبودهای تولد، فردای روز تولد به دست شما برسند، به هیچ دردی نمی‌خورند! برای همین خاطر سیستم ضمانت ارسال به موقع کالا را راه اندازی کرده‌ایم. در زمان ثبت سفارش، زمان درخواستی برای تحویل محصول از شما دریافت می‌گردد و در صورتی که محصول دیرتر از موعد به دست شما برسد، محصولات شما با هزینه روسیلی به مبدا بازگردانده می‌شوند و مبلغ پرداختی به حساب شما بازمی‌گردد.

در نظر داشته باشید که روسیلی از سرویس پرسرعت تیپاکس برای ارسال سفارش‌های شما استفاده می‌کند و در اغلب مواقع در کمتر از ۴۸ ساعت محصولات به دست شما خواهند رسید.

در صورتی که از کیفیت محصولات راضی نباشم چه کار کنم؟

کیفیت محصولات ارسال شده می‌بایست دقیقا برپایه اطلاعات روی سایت و تصویر محصول، همانند تصویر مندرج در سایت باشد. در صورتی که پس از دریافت محصولات از کیفیت آن راضی نبودید، فرصت دارید تا در طی سه روز کاری محصولات را به نشانی مبدا بازگردانید و پس از تایید دریافت محصولات، مبلغ پرداختی به حساب شما بازگردد.

فروشگاه شما در کدام شهر مستقر است؟

محل مرکزی فروشگاه روسیلی در شهر تبریز واقع شده است ولی تامین کنندگان محصولات و نمایندگان روسیلی در شهرهای مختلف کشور حضور دارند و بسته به محصول سفارشی شما، محصولات از شهرهای مختلفی برای شما ارسال خواهند شد.

اگر محصولات در زمان ارسال دچار آسیب شوند چه کار کنم؟

سیستم ارسال تیپاکس تمام محصولات را از زمان دریافت تا تحویل بیمه می‌کند و در صورتی که محصولات بر اثر حمل نادرست دچار مشکل شده باشند، روسیلی سریعا نسبت به ارسال دوباره مرسولات اقدام خواهد کرد.

آیا می‌توانم هزینه کل محصولاتی که خریداری کرده‌ام را درب منزل پرداخت کنم؟

خیر! شما فقط می‌توانید هزینه پستی را درب منزل پرداخت کنید و می‌بایست هزینه محصولات خریداری شده را از طریق پرداخت الکترونیکی یا پرداخت کارت به کارت، پرداخت کرده باشید.

آیا مشاوره نحوه برگزاری جشن تولد و عروسی هزینه دارد؟

خیر! شما در ساعات اداری می‌توانید با شماره‌های روی سایت تماس بگیرید و از مشاوره رایگان همکاران خلاق ما در برگزاری جشن‌های خود بهره مند شوید.