دیزاین میز تولد؛ یک مرحله‌ی خلاقانه و پرهیجان در برگزاری جشن تولد

ایده‌های دیزاین میز تولد

تزیین جشن تولد برای خود مراحل متنوعی دارد. از تزیین دیوارها و ورودی‌های محل برگزاری جشن تولد بگیر تا تزیین میز تولد و … . در بین این بخش‌ها، یکی از مهم‌ترین آن‌ها، دیزان میزن تولد است که بیشتر از دیگر بخش‌ها به چشم افراد می‌آید و به همین سبب اگر دوست دارید تولدتان به زیبایی هر چه تمام انجام گیرد، پیشنهاد می‌کنیم که برای تزیین میز تولد وقت زیادی اختصاص دهید و از ایده‌های ناب و جذاب نهایت بهره را ببرید. اما اگر ایده‌ای برای دیزان میز تولد ندارید؛ تا انتها با ما همراه باشید. چرا که در این مطلب قصد داریم نکاتی را خدمتتان معرفی کنیم تا با استفاده آن‌ها، میز جشن تولدتان را به زیبایی تزیین کنید.

ایده‌های برای دیزاین میز تولد برای افراد خلاق و پرانرژی

ایده‌های برای دیزاین میز تولد برای افراد خلاق و پرانرژی

مهمترین نکته‌ای که قبل از دیزاین میز تولد باید به آن توجه شود تعیین بهترین مکان برای قرارگیری میز تولد است. زیرا هر دیزاینی برای تزیین میز تولد شما مناسب نخواهد بود. از این رو باید با دقت بیشتری به شناسایی بهترین مکان برای قرارگیری میز تولد خود بپردازید. پس از آن نوبت به آن می‌رسد که دیزاین مناسبی را برای میز خود انتخاب کنید.

انتخاب دیزاین مناسب و درست برای میز تولد خود کار آسانی نیست و باید به درستی انجام گیرد. هر ساله ایده‌های متنوع و زیادی برای تزیین میز تولد معرفی می‌شود که آگاهی از آن‌ها به شما کمک زیادی خواهد کرد تا بتوانید به صورت عالی این کار را انجام دهید. از این رو در ادامه قصد داریم به برخی نکات که کمک خواهند کرد تا دیزان میز جشن تولدتان به خوبی انجام گیرد، اشاره خواهیم نمود. همچنین یک گالری از جدیدترین مدل‌های تزیین میز تولد نیز خدمتتان آماده کرده‌ایم تا بتوانید از آن‌ها استفاده کنید.

دیزاین میز تولد با خوراکی‌های رنگی

دیزاین میز تولد با خوراکی‌های رنگی:

اگر لوازم تزیینی زیادی برای جشن تولد فرزندتان تهیه نکرده باشید، می‌توانید به کمک خوراکی‌های رنگی و اندکی خلاقیت بهترین میز تولد را برای او بچینید. البته نکته قابل توجهی که در این زمینه باید مد نظر قرار گیرد این است که حتی اگر از لوازم تزیینی زیادی هم استفاده نکنید باید تهیه ریسه تولدت مبارک را فراموش نکنید. همچنین شکل ظاهری خوراکی‌هایی که برای این مدل تزیین انتخاب می‌شوند یکی از مهمترین نکاتی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

دیزاین میز تولد با بادبزن‌های کاغذی

دیزاین میز تولد با بادبزن‌های کاغذی:

احتمالا شما هم با من موافق هستید که بادبزن‌های کاغذی زیبایی خیره کننده‌ای به میز تولد می‌بخشند. بنابراین می‌توانند گزینه مناسبی برای دیزاین میز تولد جشن‌های کودکانه باشند. نکته قابل توجهی که در زمینه بادبزن‌های کاغذی وجود دارد این است که این بادبزن‌های زیبا پس از اتمام تولد می‌توانند برای تزیین اتاق فرزند شما نیز مورد استفاده قرار گیرند. چیدمان بادبزن‌ها نیز طبق علاقه و سلیقه شما انجام می‌گیرد.

رنگ این بادبزن‌ها نیز حائز اهمیت است. اگر دوست دارید که میز تولدتان رنگارنگ باشد، می‌توانید از رنگ‌های متنوعی در بادبزن‌های کاغذی استفاده کنید. در غیر این صورت بهتر است یک رنگ پایه را انتخاب و بر اساس آن جلو بروید.

دیزاین میز تولد با بنرهای زیبا و مناسب

دیزاین میز تولد با بنرهای زیبا و مناسب:

اگر قرار است جشن تولدی در منزل خود برگزار کنید، توصیه می‌کنم سفارش بنر برای دیوار پشت میز را فراموش نکنید. زیرا یک بنر زیبا می‌تواند جلوه زیبایی به میز جشن تولد شما ببخشد. اندازه این بنر بیشتر بستگی به سایز میز شما و اندازه دیواری دارد که میز را جلوی آن قرار می‌دهید. طرح بنر نیز می‌تواند متناسب با طرح تم تولد و هر طرح دلخواه دیگری مانند عکس فرزندتان باشد. در روسیلی این امکان را برایتان فراهم آورده‌ایم تا بتوانید بنر مخصوص خودتان را سفارش دهید و استفاده نمایید.

دیزاین میز تولد با استفاده از بادکنک

دیزاین میز تولد با استفاده از بادکنک:

از قدیم الایام بادکنک عضو ثابت جشن تولدها بوده و هست. اما این روزها بادکنک آرایی‌ها جلوه خاصی به جشن‌ها می‌بخشند و جای پای خود را در مراسم مختلف محکم‌تر هم کرده‌اند. بنابراین اگر قصد دارید جلوه خاص و متفاوتی به میز تولد خود ببخشید توصیه می‌کنم استفاده از بادکنک‌های رنگی را فراموش نکنید؛ زیرا بادکنک‌ها گویی انرژی و سرزندگی را به افراد حاضر تزریق می‌کند.

دیزاین میز تولد با استفاده از عروسک

دیزاین میز تولد با استفاده از عروسک:

اگر قرار است یک میز تولد خاص برای یک جشن تولد کودکانه بچینید، بی‌شک استفاده از عروسک‌ها و استندهای شخصیت می‌تواند کوچولوهای حاضر در این جشن تولد را شاد گرداند و یک تزیین خاص را برای شما رقم بزند. برای این کار هم می‌توانید از عروسک‌های محبوب فرزند دلبندتان استفاده کنید یا استند شخصیت محبوب وی را تهیه نمایید.

تزیین میز تولد با ریسه‌های رنگی

تزیین میز تولد با ریسه‌های رنگی:

ریسه‌های رنگی انرژی بخش‌ترین قسمت هر تولدی هستند. به ویژه اگر به صورت خاص و چند لایه کار شوند. اگر شما هم قصد دارید یک تزیین بی‌نظیر را برای جشن تولد خودتان ایجاد کنید، استفاده از ایده‌های ترکیبی نیز می‌توانید زیبایی خیره کننده‌ای به میز تولد شما ببخشد و تزیین جشن تولد شما را خاص و بی‌نظیر گرداند. در ادامه نمونه‌هایی از تزیین میز تولد با ریسه‌های کاغذی رنگی را می‌بینیم که هر یک از آن‌ها به راحتی از روسیلی قابل سفارش هستند.

تزیین میز تولد با هدیه‌های مهمانان

تزیین میز تولد با هدیه‌های مهمانان:

اگر دوست دارید که جشن تولدتان به زیبایی بیشتری تزیین شود، از مهمانان خود بخواهید که کادوهایشان را روی میز تولد قرار دهند. حتی برای این کار می‌توانید چند مدل کارت پستال هم قرار دهید تا اگر دوست داشتند، یک متن جذاب و زیبا برای فردی که جشن تولدش هست، بنویسند. این کار باعث خواهد شد تا صمیمت جشن تولدتان به اوج خود برسد.

گالری دیزاین میز تولد:

همان طور که در بالا مشاهده کردید، چندین ایده خاص برای دیزان میز تولد خدمتتان معرفی شد تا اگر به دنبال زیباتر کردن میز جشن تولدتان هستید، از آن‌ها کمک بگیرید. در ادامه نیز گالری از مدل های جدید تزیین میز تولد آماده شده است تا بتوانید ایده‌های بیشتری جهت زیباسازی و تزیین جشن تولدتان داشته باشید.

دیزاین میز تولد دخترانه

دیزاین میز تولد دخترانه

دیزاین میز تولد پسرانه

دیزاین میز تولد پسرانه

دیزاین میز تولد کودک

دیزاین میز تولد کودک

 

 

دیزاین میز تولد عاشقانه

دیزاین میز تولد عاشقانه

دیزاین میز تولد بزرگسال

دیزاین میز تولد بزرگسال

دیزاین میز تولد ساده و شیک

دیزاین میز تولد ساده و شیک

تزیین میز تولد ایرانی

تزیین میز تولد ایرانی

تزیین میز تولد پسر بچه

تزیین میز تولد پسر بچه

دیزاین میز تولد جدید

دیزاین میز تولد جدید

تزیین میز جشن تولد دخترانه

تزیین میز جشن تولد دخترانه

تزیین میز تولد با چراغ

تزیین میز تولد با چراغ

دیزاین چیدمان میز تولد

دیزاین چیدمان میز تولد

دیزاین میز تولد دختر بچه

دیزاین میز تولد دختر بچه

تزیین میز تولد ساده و شیک

تزیین میز تولد ساده و شیک

تزیین میز تولد سفید صورتی

تزیین میز تولد سفید صورتی

همانگونه که مشاهده می‌کنید تزیین میز تولد به کمک ایده‌های رنگی بسیار زیباتر و خلاقانه‌تر می‌شود. در تم‌های تولد موجود در روسیلی همه این موارد و وسایل تزیینی موجود هستند تا شما با خیال راحت بتوانید به دیزان میز تولد بپردازید. همچنین اگر شما نیز ایده و پیشنهاد جدید و تازه‌ای برای تزیین میز جشن تولد مد نظرتان هست، حتما در بخش نظرات ذکر کنید تا کاربران روسیلی بتوانند از آن‌ها استفاده کنند.

5 دیدگاه برای “دیزاین میز تولد؛ یک مرحله‌ی خلاقانه و پرهیجان در برگزاری جشن تولد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *