انتخاب هدیه همیشه کار مشکلی است. هدیه‌ی تولد، سالگرد ازدواج، روز مادر، روز پدر همه و همه با وجود شیرینی زحمتش، فرآیندی استرس زاست. اما این قانون برای خرید یک هدیه‌ای که در روز عروسی به آقا داماد داده می‌شود،  صدق نمی‌کند. زیرا هدیه‌های مشخصی در این روز به آقا داماد داده می‌شود و تلاش زیادی برای انتخاب لازم ندارد. مواردی که در ادامه آمده است را می‌توانید به عنوان هدیه برای داماد در نظر بگیرید. این هدایا در عین ساده بودن انواع مختلفی دارند که بنابر سلیقه‌ی خود باید یکی از ان‌ها را انتخاب کنید.

1-ساعت

یکی از هدیه‌های کلاسیک و خوبی که می‌توانید برای آقا داماد ها بخرید، ساعت است. ساعتی که روز عروسی به آقا داماد هدیه داده می‌شود اصولا باید شیک و مجلسی باشد. حتی اگر آقا داماد در مواقع عادی ظاهری اسپرت داشته باشد، ساعتی که به او هدیه می‌دهید نباید اسپرت باشد. چند سال پیش سنت بر این بود که به  آقا داماد ساعت طلا هدیه داده می‌شد اما امروزه این سنت کمرنگ‌تر شده است.

ساعت

 

2-گیره کراوات

البته این روزها گیره کراوات خیلی توسط آقایان استفاده نمی‌شود ولی باز هم هدیه‌ی جالبی است که می‌توان برای‌شان خرید. این هدیه، یادگاری خوبی از روز عروسی است که مطمئنا توسط آقا دامادها نگه داشته خواهد شد.

هدیه برای داماد

3-ست چرمی مردانه

ست کیف پول  و کمربند همیشه هدیه‌ی خوبی برای آقایان بوده است. هر موقع که در خرید هدیه برای آقایان عاجز ماندید، این ست می‌تواند به دادتان برسد! حتی می‌توانید یک جفت کفش نیز به این ست اضافه کنید. فقط باید به کیفیت و اصیل بودن محصولات آن دقت کنید.

هدیه برای داماد

4- دکمه‌های سرآستین

یکی از هدیه‌های جالب دیگری که می‌توان برای اقای داماد خرید، دکمه‌های آستین است. دکمه‌های سرآستین، جواهرات و دکمه‌های تزئینی هستند که برای تزئین و بستن دو بخش سر آستین پیراهن مردانه استفاده می‌شود. دکمه سرآستین از جنس‌های مختلفی مثل سنگ، استخوان، شیشه، پلاستیک، سنگ جواهر، پارچه یا فلزهای قیمتی ساخته می‌شود و می‌توان روی آن حروف و یا کلمات خاصی را حکاکی کرد. کلماتی که معنای خاصی را برای شخص تداعی می‌کند و همین هم قدرت انتخاب بالایی را به شما خواهد داد.

هدیه برای داماد

خرید هدیه برای آقایان اصولا کار مشکلی نخواهد بود چون چیزهایی که لازم دارند محدود است. هدایایی که در بالا مطرح شد عمومی هستند و بیشتر برای آقا دامادها خریده می‌شوند ولی می‌توان هدایای هیجان‌انگیز دیگری نیز برای‌شان خرید. فراموش نکنید که هر شخصی سلیقه‌ای دارد و برای خرید هدیه حتما این نکته را در نظر بگیرید.جایگزین‌های زیادی را می‌توان برای موارد بالا در نظر گرفت.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *