روسیلی: امروزه اکثر افراد جامعه با شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام ارتباط بسیار عمیقی برقرار کرده‌اند و همین موضوع هم باعث شده که پای عکس‌های شخصی مثل عکس‌های تولد نیز به این شبکه‌ها باز شود. اما نکته‌ای که باید در این مورد به آن توجه کنیم این است که آیا ما می‌توانیم هر نوع عکس شخصی را در اینستاگرام منتشر کنیم؟ منتشر کردن عکس از جشن‌ها و زندگی خصوصی در فضایی مثل اینستاگرام، خطراتی را دارد که شما باید از آن ها اطلاع یابید. پس اگر دوست دارید که خطرات انتشار عکس جشن تولد در اینستاگرام را بدانید ما را تا انتها دنبال کنید.

خطرات انتشار عکس جشن تولد در اینستاگرام

خطرات انتشار عکس جشن تولد در اینستاگرام

اگر شما نیز اهل این هستید که از زندگی خصوصی و دورهمی‌های خودتان مثل جشن تولد در فضایی مثل اینستاگرام پست منتشر کنید، باید این نکته را بدانید که نباید هر نوع عکسی را از زندگی خصوصی خود و دیگران در این فضا انتشار دهید مخصوصا اگر پیج شما بسته نیست و حالت عمومی دارد، چرا که خطرات زیادی شما را تهدید خواهد کرد. برخی از خطرات انتشار عکس جشن تولد در اینستاگرام عبات‌اند از:

خطر امنیتی شناخت خانه

خطر امنیتی شناخت خانه:

معمولا ما جشن تولد را در خانه برگزار می‌کنیم و عکس‌های زیادی از محل جشن می‌گیریم. اما باید قبل از انتشار این نوع عکس‌ها در اینستاگرام و یا هر فضای مجازی دیگر این نکته را بدانید که جدیدا برخی از افراد سودجو با دیدن عکس‌های شخصی شما با فضای کلی خانه شما آشنا شده و حتی اشیاء قیمتی را نیز شناسایی می‌کنند و منتظر می‌مانند تا در موقعیت مناسبی به خانه دست برد بزنند.

هنگامی که می‌خواهید عکسی از جشن تولد خود را در اینستاگرام منتشر کنید، حتما رعایت کنید که لوکیشن محل مورد نظر را به هیچ وجه مشخص نکنید و سعی کنید فقط دو یا سه عکس منتشر کنید و عکس‌ها محیط خانه را نمایش ندهند.

سوء استفاده از تصاویر

سوء استفاده از تصاویر:

یکی دیگر از خطرات انتشار عکس جشن تولد در اینستاگرام، سو استفاده از این تصاویر است. برخی از افراد عکس‌های شخصی خود را در اینستاگرام منتشر می‌کنند و به اعضای خانوده هم اطلاع نمی‌دهند. سودجویان زیادی از این بی‌احتیاطی استفاده کرده و باعث بروز مشکل و یا دردسرهای جدی می‌شوند.

امکان ناراضی بودن مهمانان

امکان ناراضی بودن مهمانان:

حتما قبل از این که اقدام به انتشار عکسی از جشن تولد خود و یا دوستان و عزیزانتان در اینستاگرام بکنید، از مهمانان این سوال را که آیا دوست دارند عکس‌شان در ایسنتاگرام منتشر شود یا خیر؟ بپرسید و با رضایت آن‌ها عکس‌هایشان را منتشر کنید. برخی از افراد دوست ندارند که عکس‌های شخصی آن‌ها در چنین فضایی پخش شود پس بهتر است قبل از هر کاری اجازه بگیرید.

فوتوشاپ تصاویر

فوتوشاپ تصاویر:

برخی از افراد نیز این عکس‌های شخصی را تغییر داده و در اکثر گروه‌ها و پیج‌های فان و … مورد استفاده قرار می‌دهند که ممکن است بعد از گذشت مدتی دردسرهای زیادی را برایتان به وجود آورند پس بهترین راه این است که به هیچ عنوان عکس‌های خیلی شخصی از جشن تولدتان را منتشر نکنید. درصد بالایی از این مشکلات برای کسانی پیش می‌آید که صفحه آن‌ها عمومی است و محدودیت برای مشاهده وجود ندارد.

استفاده از عکس های شما در صفحات نامرتبط

استفاده از عکس های شما در صفحات نامرتبط:

حتما شما هم در اینستاگرام یا هر فضای مجازی دیگری نیز دیده‌اید که عده‌ای سود جو از عکس‌های شخصی دیگران به عنوان طعمه استفاده می‌کنند تا دیگران را مورد اخاذی یا … قرار دهند. تمام مسولیت استفاده از عکس به عهده صاحب عکس است و در صورت بروز چنین مشکلاتی، به دردسرهای مختلفی گرفتار خواهید شد.

این امکان وجود دارد که همین عکس‌های شخصی شما در صفحات غیر اخلاقی منتشر شود.

ممنون که تا انتها با مطلب خطرات انتشار عکس جشن تولد در اینستاگرام همراه ما بودید. امیدواریم که توانسته باشیم شما را به صورت کامل از خطرات انتشار عکس‌های خصوصی آگاه سازیم.

اگر شما نیز قصد برگذاری یک جشن تولد خاص و متفاوت برای عزیزانتان دارید و می‌خواهید از وسایل خیلی خاص و تزیینات مخصوصی استفاده کنید، پیشنهاد می‌کنیم که حتما سری به صفحه اول سایت ما بزنید. ما جذاب‌ترین تم‌های جشن تولد و خاص‌ترین وسایل برگذرای جشن تولد را برای شما همراه با کلی ایده و گیفیت و هدیه‌های خاص تدارک دیده‌ایم که به راحتی می‌توانید در منزل و با چند کلیک ساده، آن‌ها را داشته باشید و جشن تولدتان را خاص و زیباتر بکنید.

 

ورود به دنیای محصولات جشن تولد روسیلی

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *