اگر فرزند شما به تازگی صاحب دندان شده باشد احتمالا در جستجوی تم جشن دندونی شیکی برای او هستید. زیرا این جشن تنها یک بار در زندگی فرزندتان برگزار می‌شود. از این رو دوست دارید در این جشن شاد برای او سنگ تمام بگذارید. از این رو تیم خلاق روسیلی نیز در صدد است با طراحی و ارائه انواع تم جشن دندونی جشن‌های شما را زیباتر کند. از این رو تصمیم گرفتیم در این مطلب از روسیلی نمونه‌هایی از تم دندونی را با شما به اشتراک بگذاریم. هدف ما این است که جشن دندونی فرزندتان به زیبایی هر چه تمام برگزار شود. از این رو می‌توانید طرح‌های دلخواه خود را همین الان از طریق تلگرام روسیلی به شماره ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ برای همکاران ما ارسال کنید. تیم خلاق روسیلی با ارائه مشاوره رایگان و طراحی اختصاصی سعی دارد به زیبایی و بی‌نظیری هر چه بیشتر جشن‌های شما کمک کند.

ایده‌های جذاب برای انتخاب یک تم جشن دندونی شیک

جشن دندونی یا جشن رویش اولین دندان یکی از جشن‌هایی است که مادران جوان برای فرزندان خود تدارک می‌بینند. این جشن معمولا طبق آداب و رسوم هر منطقه برگزار می‌شود. اما در حالت کلی روند برگزاری آن برای همه آداب و رسوم یکسان است. به عنوان مثال تهیه آش یا خوراک مخصوص دندونی، تم جشن دندونی ، گیفت دندونی و … برای همه فرهنگ‌ها و آداب و رسوم یکسان است. در ادامه نمونه‌هایی از وسایل مورد نیاز برای یک جشن دندونی مدرن را برای شما خوبان گردآوری کرده‌ایم.

ریسه جشن دندونی

طبق روال همه جشن‌ها معمولا برای تزیین محل برگزاری جشن از ریسه‌های رنگی و زیبایی استفاده می‌شود. اما اگر این ریسه به صورت چند لایه کار شود جلوه زیباتری خواهد داشت. در ادامه نمونه‌ای از یک ریسه چند لایه کار شده توسط تیم روسیلی آورده شده است. این ریسه می‌تواند در اندازه و رنگ دلخواه شما از طریق تلگرام روسیلی به شماره ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ سفارشی سازی شود.

تم جشن دندونی
ریسه تم جشن دندونی دخترانه
تم جشن دندونی
ریسه تم جشن دندونی پسرانه

بادکنک دندونی

ریسه تنها المان موجود برای تزیین محل برگزاری جشن نیست. بلکه معمولا از بادکنک‌های دندونی نیز برای تزیین استفاده می‌شود. زیرا این بادکنک‌ها معمولا حال و هوای خاصی به محل برگزاری جشن می‌بخشند. بنابراین تهیه بادکنک دندونی برای جشن دندونی را فراموش نکنید.

تم جشن دندونی
بادکنک دندونی مناسب برای تم جشن دندونی

ظروف تم دندونی

مثل همه جشن‌های دیگر احتمالا تهیه ظروفی با تم دندان برای این جشن خالی از لطف نخواهد بود. زیرا این کار باعث می‌شود زیبایی جشن دندونی شما چندین برایر شود. برای این کار بهتر است ظروف خود را نیز مطابق با تم دندونی دخترانه یا پسرانه‌ای که تدارک دیده‌اید سفارشی سازی کنید.

تم جشن دندونی
ظزوف و ریسه طراحی شده توسط روسیلی برای جشن دندونی وانیا کوچولو
تم جشن دندونی
ظروف طراحی شده برای تم دندونی دخترانه
تم جشن دندونی
لیوان تم جشن دندونی
تم جشن دندونی
قاشق و چنگال تم جشن دندونی
تم جشن دندونی
چاقو و کفگیر تم جشن دندونی

با توجه به اینکه در بسیاری از شهرها معمولا آش مخصوصی در جشن دندونی تهیه می‌شودُ بسیاری از افراد در کنار تم دندونی خود ظروفی را نیز سفارش می‌دهند که برای آش مناسب باشد. از این رو تیم روسیلی نیز این ظروف را با تم جشن دندونی ست می‌‌کند. این ظروف هم برای مراسم و هم بردن آش دندونی به خانه اقوام می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد.

تم جشن دندونی
ظرف آش متناسب با تم جشن دندونی
تم جشن دندونی
نمونه‌هایی از تزیین ظرف آش برای جشن دندونی

تاپر دندونی

فرقی ندارد چه جشنی برگزار کنید. در هر حالت تاپرها مزین وسایل و خوراکی‌های شما هستند. تاپر دندونی نیز مانند سایر تاپرها می‌تواند در دو سایز بزرگ و کوچک برای تزیین غذا و میز دسر شما استفاده شود. تنها تفاوت این تاپر با سایر تاپر طرح دندانی است که در طراحی آن استفاده شده است.

تم جشن دندونی
تاپر مناسب برای تم جشن دندونی

کوکی دندونی

کوکی‌ها از جمله محبوب‌ترین دسرهایی هستند که در جشن‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. از این رو شما هم می‌توانید با تهیه کوکی دندونی جلوه‌ی خاصی به میز دسر جشن دندونی خود ببخشید. این کوکی‌ها در طرح‌ها و اندازه‌های دلخواه به راحتی از تلگرام روسیلی قابل تهیه هستند. در صورت تمایل به سفارش می‌توانید مدل مورد نظرتان را برای همکاران ما ارسال کرده و در تعداد و رنگ دلخواه سفارشی سازی کنید.

تم جشن دندونی
کوکی طرح دندان مناسب برای جشن اولین دندان
تم جشن دندونی
کوکی سفارشی برای جشن رویش اولین دندان کودک

لباس جشن دندونی

اگر ترجیح می‌دهید لباس فرزندتان در جشن دندونی متناسب با تم دندونی باشد می‌توانید لباس‌های مخصوص این جشن را برای او تهیه کنید. جالب‌تر اینکه امکان سفارشی سازی تی‌شرت‌های تم دندان برای تمام اعضای خانواده نیز از طریق تلگرام روسیلی وجود دارد. بنابراین می‌توانید بسته به سایز خود و اعضای خانواده‌تان تی‌شرت‌های زیبایی را برای جشن دندونی فرزندتان سفارش داده و با این کار لباستان را با تم جشن دندونی انتخابی خود ست کنید.

تم جشن دندونی
لباس دخترانه مناسب برای جشن دندونی
تم جشن دندونی
لباس پسرانه مناسب برای جشن رویش اولین دندان
تم جشن دندونی
ست لباس خانواده متاسب با تم جشن دندونی

گیفت دندونی

و اما به بهترین بخش جشن یعنی بخش گیفت یا هدیه مهمانان نزدیک می‌شویم! این روزها تنوع گیفت‌های دندونی بسیار زیاد است. به ویژه اینکه گیفت‌های کاغذی بخش بزرگی از گیفت‌های دندونی را به خود اختصاص داده‌اند. از این رو تیم خلاق روسیلی هم با طراحی انواع متنوعی از گیفت‌های دندونی سعی دارد جشن‌های شما را زیباتر و خاص‌تر گرداند. در ادامه نمونه‌هایی از انواع گیفت دندونی را با هم می‌بینیم.

تم جشن دندونی
گیفت کاغذی طرح دندان
تم جشن دندونی
گیفت دندونی نقلی
تم جشن دندونی
گیفت دندونی پروانه‌ای
تم جشن دندونی
هولدر دندونی قابل تهیه در دو رنگ آبی و صورتی
تم جشن دندونی
گیفت پلی استری دندونی در دو رنگ آبی و صورتی
تم جشن دندونی
قاب عکس دندونی قابل تهیه در دو رنگ آبی و صورتی

تا به اینجای کار اقلام تم دندونی را به صورت موردی مشاهده کردید. در ادامه نمونه‌هایی از تزیین کلی و چیدمان این جشن بی‌نظیر را با هم می‌بینیم. توجه داشته باشید که نحوه چیدمان این اقلام کاملا اختیاری است و متناسب با سلیقه شما خواهد بود.

تم جشن دندونی
نمونه‌هایی از اقلام تم جشن دندونی طراحی شده توسط روسیلی
تم جشن دندونی
قاب عکس طراحی شده برای عکس جشن دندونی
تم جشن دندونی
نمای کلی از گیفت دندونی و سایر وسایل تم جشن دندونی
تم جشن دندونی
تم جشن دندونی صورتی طراحی شده توسط روسیلی
تم جشن دندونی
نمای کلی از چیدمان میز جشن دندونی
تم جشن دندونی
نمای کلی از جشن دندونی وانیا کوچولو و تم طراحی شده توسط روسیلی
تم جشن دندونی
جشن دوندونی پسرانه

تا به اینجای کار نمونه‌هایی از انواع تم جشن دندونی دخترانه و پسرانه را با هم دیدیدم. اما مدل٬های تم دندونی تنها محدود به این عکس‌ها نیست. در صورت تمایل به دریافت مشاوره، دیدن نمونه‌های بیشتر یا سفارش تم دلخواه خود می‌توانید همین الان از طریق تلگرام روسیلی به شماره ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ با ما در ارتباط باشید. هدف ما شادی و راحتی هر چه بیشتر جشن‌های شما است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *