انتخاب تم مناسب برای تولد امروزه بسیار سخت شده است چرا که تعداد تم‌های طراحی شده برای تولدها بسیار زیاد است. یک ایده مناسب برای دختران و پسران متولد پاییز تم تولد پاییز است. تمی که با ماه و فصل فرد متناسب بوده و می‌تواند حال و هوای آن فصل را در محل تولد تداعی کند. روسیلی این امکان را برای همه متولدین پاییز فرآهم کرده است که بتوانند تم تولد پاییز را برای خود و یا فرزندانشان سفارش دهند آن هم با سلیقه و شخصی سازی خودشان.

تم تولد پاییز می‌تواند هم برای دختران و هم برای پسران مناسب باشد فقط باید دقت داشته باشید که زمان تولد در فصل زیبای پاییز باشد. برای آشنایی بیشتر با این تم و دیدن عکس‌های آن همراه روسیلی باشید…

تم تولد پاییز

تم تولد پاییز

به نظر بسیاری از افراد دنیا پاییز زیباترین فصل سال است؛ فصلی که شاعران و هنرمندان عاشق آن هستند. اگر در انتخاب یک تم مناسب برای تولد فرزندتان و یا اعضای خانواه خود که متولد پاییز هستند، تردید دارید؛ بهتر است که این شک را کنار گذاشته و تم تولد پاییز را برای او انتخاب کنید. تمی که برای همه مناسب بوده و می‌تواند یک جشن خاطره انگیز فرآهم کند. با خرید این تم می‌توانید خانه و محل تولد خود را به زیبایی تزیین کرده و از مهمانان خود پذیرایی کنید. بیایید با این تم بیشتر آشنا شویم.

تم تولد پاییز مناسب چه افرادی است:

تم تولد پاییز از آن دسته تم‌هایی است که برای تمامی افراد مناسب می‌باشد. این تم محدودیت سلیقه‌ای جنسیتی ندارد و می‌تواند هم برای دختر خانم‌ها، زنان و هم برای گل پسرها و آقایان مناسب باشد. جالب است بدانید که این تم حتی محدودیت سنی نیز ندارد و شما می‌توانید برای سنین کوچک تا بزرگسالان نیز این تم زیبا را انتخاب کنید. به دلیل همین ویژگی‌ها ریسک مورد پسند قرار گرفتن این تم بسیار پایین بوده و شما می‌توانید با خیالی آسوده تم پاییز را خریداری کنید.

در این تم برای آوردن حال و هوای پاییز به محل تولد از نمادهای مهم این فصل زیبا استفاده شده است. از برگ‌های خشک شده پاییزی تا درختان با برگ‌های زرد و شعرهای مختلف پاییزی و … با اجرای این تم در محل تولد قطعا پاییز در شب مهمان شما خواهد بود.

چه اقلامی در تم تولد پاییز وجود خواهند داشت؟

وسایلی که در تم تولد پاییز وجود خواهند داشت؟

در هر تمی برای تزیین محل تولد وسایل مخصوصی تدارک دیده می‌شود. تم تولد پاییز نیز وسایل تزیینی زیادی را شامل می‌شود که شما می‌توانید از آن‌ها برای تزیین محل تولد و حتی پذیرایی از مهمنان جشن تولد استفاده نمایید. در ادامه قصد داریم شما را با این وسایل بیشتر آشنا کنیم. توجه داشته باشید که در تم پاییز از رنگ‌های پاییزی مانند نارنجی و زرد و طیف رنگ‌های نزدیک به آن استفاده شده است.

 

همین حالا با روسیلی تماس بگیرید

 

در تم تولد پاییز برای پذیرایی از مهمانان شما وسایل مخصوصی وجود دارد:

یکی از اصلی‌ترین بخش‌های یک جشن تولد بخش خوردن کیک و خوراکی‌های مختلف مانند پاستیل و پاپ کرن و کیک و شیرینی‌های مختلف است. در تم پاییز برای این بخش از تولد وسایل مخصوصی طراحی شده است. شما می‌توانید برای پذیرایی کردن از مهمانان خود از قاشق و چنگال‌های مخصوص این تم و همچنین لیوان‌های با تم پاییز استفاده کنید. پیش دستی‌های مخصوصی برای قرار دادن خوراکی‌ها نیز طراحی شده‌اند. برای خوراکی‌های خاص مانند پاپ کردن نیز یک ظرف مخصوص پاپ کرن درست شده است.

پیشدستی مخصوص تم پاییز
پیشدستی مخصوص تم پاییز

 

ظرف مخصوص پاپ کرن
ظرف مخصوص پاپ کرن

 

لیوان تم تولد پاییز
لیوان تم تولد پاییز

گیفت برای تم تولد پاییز:

رسم جدیدی که در تولدهای امروزی به وجود آمده است دادن گیفت به مهمانان می‌باشد. امروزه معمولا فردی که تولد گرفته است برای مهمانان خود هدیه‌ای را در نظر می‌گیرد که به آن گیفت تولد گفته می‌شود. در تم تولد پاییز گیفت‌های مختلفی برای هدیه دادن به مهمانان تدارک دیده شده است که شما می‌توانید به تعداد مهمانان دعوت شده از این گیفت‌ها سفارش دهید. دلیل دادن این گیفت این است که فردی که به جشن تولد شما آمده است یک یادگاری نیز از آن داشته باشد تا هنگام دیدن آن یاد تولد شما بیافتد. این گیفت‌ها معمولا بسیار کوچک هستند و بیشتر دکوری با جنبه یادگاری. نمونه این گیفت‌ها را می‌توانید در تصاویر زیر نیز مشاهده کنید.

گیفت برای تم تولد پاییز
گیفت برای تم تولد پاییز

 

گیفت برای تم تولد پاییز
گیفت برای تم تولد پاییز

گیفت باکس:

جالب است بدانید که برای همین گیفت‌های مهمانان باکس های خاصی نیز در تم تولد پاییز وجود دارد تا شما هدایا را داخل آن قرار داده و به مهمانان بدهید. خود این گیفت‌ باکس‌ها با حال و هوای پاییز تزیین شده‌اند. طرح‌های مختلفی برای گیفت باکس وجود دارد که شما می‌توانید با سلیقه خود یکی را برای جشن خود انتخاب نمایید. به نمونه‌های گیفت باکس‌های این تم زیبا نیز توجه کنید:

گیفت باکس

ریسه بخش اصلی تزیین محل تولد:

در گذشته برای تزیین محل تولد فقط از بادکنک استفاده می‌کردند اما امروزه می‌توان گفت که ریسه‌ها کاملا جای بادکنک را گرفته‌اند. انواع مختلفی از ریسه وجود دارد از ریسه برای نوشتن تولدت مبارک گرفته تا ریسه با اشکال مختلف. در تم تولد پاییز نیز برای تزیین خانه ریسه‌های مختلفی در نظر گرفته شده‌اند. شما می‌توانید برای تزیین محل تولد خود از این ریسه‌ها نیز استفاده نمایید. نمونه ریسه‌های تم پاییز را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

ریسته پاییزی
ریسته پاییزی

 

ریسه بخش اصلی تزیین محل تولد
ریسه بخش اصلی تزیین محل تولد

استند اعداد:

امروزه برای نوشتن سن فردی که برای آن تولد گرفته شده است علاوه بر گرفتن شمع با شماره همان سن از استند اعداد نیز استفاده می‌کنند. این استند‌ها اعداد را به صورت بزرگ نمایش داده و قابلیت ایستادن دارند. شما می‌توانید هم این استندها را بر روی میز تولد بگذارید و هم می‌توانید از یک مکان خاص آویزان کنید. نمونه از استند‌های تم تولد پاییز را در ادامه شماهده خواهید کرد.

استند اعداد
استند اعداد

تاپرهای زیبا برای تم پاییز:

حتما که برای مهمانی خود خوراکی‌های کوچکی مانند کیک‌های کوچک و یا دیگر خوراکی‌ها را تدارک دیده‌اید. برای این خوراکی‌ها نیز تزیین خاصی به نام تاپر وجود دارد که می‌توانید بر روی خوراکی‌ها آن‌ها را بچسبانید.

دیگر وسایل تزیینی تم تولد پاییز:

تعداد و سایل تزیینی این تم بسیار زیاد است. برای تزیین بیشتر محل تولد وسایل مخصوص دیگری نیز در این تم وجود دارند. به عنوان مثال می‌توانیم به وجود یک دسته گل کاغذی زیبا با رنگ‌های پاییزی، تاج‌های مخصوص به همراه بادکنک‌های تزیین شده و قاب عکس مخصوص با تزیین پاییزی اشاره کرد. شک نکنید که با این وسایل می‌توانید محل تولد خود را به بهترین شکل ممکن تزیین کنید.

 

همین حالا با روسیلی تماس بگیرید

 

اگر شما نیز می‌خواهید یک تولد به یاد ماندنی برای عزیزتان بگیرید همین حالا تم پاییز را برای او انتخاب نمایید. با تم تولد پاییز به خوبی در این مقاله آشنا شدید. برای آشنایی بیشتر می‌توانید با مشاوران ارتباط برقرار کرده و به صورت رایگان از مشاوره‌های آن‌ها استفاده کرده و تم تولد را نیز سفارشی سازی کنید. برای سفارس این تم می‌توانید با تیم با تجربه روسیلی که مجری تم‌های تولد مختلف هستند در تماس باشید. همین حالا تماس بگیرید: ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *