دوران کودکی بسیاری از ما پر از خاطرات هیجان‌انگیز و دوست‌داشتنی از شهر‌بازی‌هاست. حتی این روزها هم کمتر بچه‌ای را می‌توان پیدا کرد که عاشق چرخ‌وفلک، مری‌گوراند و پشمک و ذرت بوداده‌ی شهربازی‌ها نباشد. اگر به دنبال یک تم هیجان‌انگیز برای تولد کوچولوی خود هستید، تم تولد شهربازی یا تم سیرک یک انتخاب مناسب و به‌یادماندنی برای فرزندتان خواهد بود. این تم بسیار مناسب برای تولدهایی است که در فضای باز گرفته می‌شوند ولی بسته به علاقه و شرایط شما قابل‌اجرا برای تولد‌هایی که در فضای سرپوشیده گرفته می‌شوند نیز هست. البته توجه داشته باشید که تم تولد شهربازی تحت عنوان تم سیرک نیز شناخته می‌شود. اما اقلام این دو تم تفاوتی با هم ندارند.

 

اگر از این تم خوشتون میاد روسیلی میتونه اون رو براتون آماده کنه. 🙂

کافیه از طریق تلگرام روسیلی به شماره ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ با ما در ارتباط باشین.

 

برای سفارش تم تولد سیرک یا شهربازی کلیک کنید

 

 

کارت دعوت برای تولد با تم تولد شهربازی یا تم سیرک

یک مهمانی خوب باید همه‌چیزش عالی و بی‌نقص باشد. از همان کارت دعوتش بگیرید تا گیفت‌هایش. برای تهیه کارت دعوت به فکر ایده‌های خلاقانه باشید. یک کارت دعوت به شکل چادر سیرک یا حتی چرخ‌وفلک میهمانان شما را برای یک مهمانی هیجان‌انگیز آماده خواهد کرد.

کارت دعوت برای تولدی با تم شهربازی
کارت دعوت برای تولدی با تم تولد شهربازی
کارت دعوت تم تولد سیرک یا شهربازی طراحی شده توسط تیم روسیلی

 

برای سفارش تم تولد سیرک یا شهربازی کلیک کنید

 

میز کیک و شیرینی‌جات تم تولد شهربازی

رنگ‌های غالبی که در این تم استفاده می‌شوند آبی، قرمز، زرد و سفید هستند. قبل از هر چیزی یک میز نسبتاً طویل با ارتفاع مناسب انتخاب کنید. اگر علاقه‌ای به استفاده از رومیزی نداشته باشید یک میز ساده‌ی سفیدرنگ گزینه‌ی مناسبی می‌تواند باشد، اما رومیزی راه‌راه سفید و قرمز بلند یک انتخاب صد در صد عالی برای تم تولد شهربازی خواهد بود و در این حالت می‌توانید از هر میزی استفاده کنید. برای ظروف مورداستفاده نیز می‌توانید از رنگ‌های قرمز و آبی استفاده کنید. ظروف و روبان‌های خال‌خالی با همان رنگ‌ها هم می‌توانند میز شما را زیبا‌‌تر کنند.

چینش وسایل بر روی میز بستگی به سلیقه‌ی خودتان دارد ولی حفظ تقارن در چینش میز دسر باعث زیبا‌تر به نظر رسیدن آن خواهد شد.

میز دسر تم تولد شهربازی
میز دسر تم تولد شهربازی
نمای کلی اقلام تم تولد شهربازی یا سیرک روسیلی

 

برای سفارش تم تولد سیرک یا شهربازی کلیک کنید

 

 

کیک تولد تم شهربازی

بدون شک کیک تولد مهم‌ترین بخش ماجراست. کیکی که انتخاب می‌کنید می‌تواند به هر شکلی که می‌خواهد باشد اما یک کیک عالی برای این تولد بدون شک کیکی به شکل چادر سیرک یا کارناوال است که رنگ غالب تم را که قرمز و سفید است دارد. به دنبال کیک‌هایی به شکل مری‌گوراند و چرخ‌وفلک یا حتی دلقک هم می‌توانید باشید.

کیک تولد به شکل چادر سیرک برای تم تولد شهربازی
کیک تولد به شکل چادر سیرک برای تم شهربازی
کیک تولد به شکل دلقک برای تم تولد شهربازی
کیک تولد به شکل دلقک برای تم شهربازی

 

برای سفارش تم تولد سیرک یا شهربازی کلیک کنید

 

 

مری‌گوراند و چرخ‌وفلک

کوچک‌تر که بودم عاشق مری‌گوراند بودم. بزرگ‌تر که می‌شوی مری‌گوراند سواری را باید فراموش کنی و نهایتاً می‌توانی کنار فرزندت که روی اسب کوچولوی تیزپایش نشسته بایستی و به همان خاطرات کودکی‌ات اکتفا کنی. بااین‌حال چرخ‌وفلک هنوز هم جز جذاب‌ترین وسیله‌های شهربازی برای من است. برای این تم تولد زیبا هم مری‌گوراند و چرخ‌وفلک قشنگ‌ترین بخش ماجرا هستند. اگر از من بپرسید اندازه‌شان هر چه بزرگ‌تر باشد بهتر است! ولی خب باید به‌اندازه‌ی میزتان هم توجه کنید. البته اگر کیکتان هم به شکل یکی از این دو بود باید بی‌خیال به‌کارگیری‌اش به‌عنوان وسیله‌ی تزیینی روی میز باشید. مثلاً اگر کیکتان به شکل مری‌گوراند بود می‌توانید به‌جای مری‌گوراند از دو چرخ‌وفلک تزیینی برای میزتان استفاده کنید.

چرخ و فلک تزیینی برای تم تولد شهربازی
چرخ و فلک تزیینی برای تم شهربازی
مری‌گوراند تزیینی برای تم تولد شهربازی
مری‌گوراند تزیینی برای تم شهربازی

 

برای سفارش تم تولد سیرک یا شهربازی کلیک کنید

 

 

پاپ کیک مهمان جدید جشن تولد‌ها

پاپ کیک‌ها این روزه جز جدایی‌ناپذیر تولدها شده‌اند. پیشنهاد ما پاپ کیک‌های شکلاتی با روکش‌های آبی و قرمز هستند که می‌توانید تزیینات روی چوب پاپ کیک را با پرچم‌های رنگی یا حتی با یک پاپیون معمولی انجام دهید. هر چند تهیه تاپر برای تزیین گزینه مناسب‌تری است.

پاپ کیک برای تم تولد شهربازی
پاپ کیک برای تم شهربازی

کاپ کیک برای تم تولد شهربازی

در کنار پاپ کیک‌های شکلاتی، می‌توانید کاپ کیک‌هایی با طعم متفاوت‌تری انتخاب کنید، اما اگر فرزندتان مانند بسیاری از بچه‌ها عاشق شکلات است بهتر است به علاقه‌اش احترام بگذارید و همان کاپ کیک‌های شکلاتی را انتخاب کنید. تاپر کاپ کیک‌ها را می‌توانید به شکل دلقک سیرک تهیه کنید و یا اینکه از اشکال دیگری که مربوط به شهربازی و سیرک هستند، مثل انواع حیوانات سیرک، چادر سیرک، چرخ‌وفلک و یا چیزهای دیگر انتخاب کنید.

کاپ کیک با تاپر دلقک برای تم تولد شهربازی
کاپ کیک با تاپر دلقک برای تم شهربازی
کاپ کیک با تاپر حیوانات و وسایل شهربازی برای تم تولد شهربازی
کاپ کیک با تاپر حیوانات و وسایل شهربازی برای تم شهربازی

 

برای سفارش تم تولد سیرک یا شهربازی کلیک کنید

 

از اسمارت بینز هم می‌توانید برای تزیین روی کاپ کیک‌های تم تولد شهربازی‌تان استفاده کنید. اگر بخواهیم روراست باشیم، نه‌تنها بچه‌ها، بلکه اغلب بزرگ‌ترها هم عاشق اسمارت بینز هستند.

اگر برای چینش کاپ کیک‌هایتان به دنبال راهی خلاقانه‌تر بودید مدل زیر هم می‌تواند ایده‌ی مناسبی برای این کار باشد:

کاپ کیک‌هایتان را میتوانید روی ظرف مقوایی به شکل چادر سیرک قرار دهید
کاپ کیک‌هایتان را میتوانید روی ظرف مقوایی به شکل چادر سیرک قرار دهید

میز دوم برای تم شهربازی

تا اینجای کار را خوب پیش‌رفته‌ایم. اگر به دنبال جزئيات بیشتری باشید به یک میز دیگر هم نیاز خواهید داشت. البته اگر میز اولتان بزرگ باشد نیازی به میز دوم نخواهید داشت. می‌توانید رومیزی و ظروف را هماهنگ با میز قبلی‌تان ترتیب دهید یا از رنگ‌های آبی و زرد که کمتر در میز قبل به چشم می‌خورند استفاده کنید. روی این میز می‌توانید خوردنی‌های بیشتر، نوشیدنی، کلاه تولد، اکسسوارهای عکاسی و گیفت‌های تولد را قرار دهید.

کلاه مخروطی تم تولد شهربازی یا سیرک روسیلی
فرفره‌های رنگی تم سیرک روسیلی

 

برای سفارش تم تولد سیرک یا شهربازی کلیک کنید

 

کالسکه‌های هله‌هوله فروشی

داخل این درشکه‌های دوست‌داشتنی را می‌توانید با خوردنی‌های سالم مثل آجیل یا میوه‌ی خشک پرکنید. در این حالت بچه‌ها می‌توانند باقی‌مانده خوراکی‌هایشان را هم در یک کالسکه‌ی زیبا با خود به خانه ببرند. حتی به‌عنوان گیفت تولد هم می‌توانید از این کالسکه‌ها استفاده کنید و داخلشان را به هر چیزی که دوست دارید پرکنید.

کالسکه‌ی هله‌هوله برای تم تولد شهربازی
کالسکه‌ی هله‌هوله برای تم شهربازی

پاپ‌کرن و پشمک

این دو را تا حد زیادی می‌توان از خوردنی‌های محبوب و نوستالژیک ما ایرانی‌ها به‌حساب آورد. از ظروف و بسته‌بندی‌های کاغذی یا نایلونی متفاوتی برای این کار می‌توان استفاده کرد که نمونه‌هایی از آن‌ها را در زیر می‌بینید.

پاپ‌کرن برای تم تولد شهربازی
پاپ‌کرن برای تم تولد شهربازی
پشمک برای تم تولد شهربازی
پشمک برای تم شهربازی
ظرف پاپکورن تم تولد شهربازی روسیلی

 

برای سفارش تم تولد سیرک یا شهربازی کلیک کنید

 

وسایل تزئینی برای تم تولد شهربازی

از ریسه‌ها بگیرید تا گردالی‌های رنگی، بادکنک‌ها و چیزهای دیگر. همه‌ی این‌ها جشن شما را زیباتر خواهند کرد. بسته به فضایی که دارید می‌توانید از هر میزان از آن‌ها که دوست دارید استفاده کنید. چیزهای رنگی بچه‌ها را به وجد می‌آورند.

ریسه‌ی اسم برای تم تولد شهربازی
ریسه‌ی اسم برای تم شهربازی
ریسه‌ی اسم برای تم تولد شهربازی
ریسه‌ی اسم برای تم شهربازی
بادکنک یونی‌کرن برای تم تولد شهربازی
بادکنک یونی‌کرن برای تم شهربازی
تزیینات تولد برای تم تولد شهربازی
تزیینات تولد برای تم تولد شهربازی
تزیینات تولد برای تم تولد شهربازی
تزیینات تولد برای تم تولد شهربازی
ریسه تم تولد شهربازی طراحی شده توسط روسیلی

 

برای سفارش تم تولد سیرک یا شهربازی کلیک کنید

 

جایگاه عکاسی و اکسسوارهای مورد نیاز

بچه‌ها از دیدن عکس‌هایشان خصوصاً وقتی از اکسسوارها استفاده می‌کنند هیجان‌زده می‌شوند. جایگاه عکاسی جز جدیدترین و جذاب‌ترین چیزهایی است که در تم‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرند. با الهام گرفتن از هر چه که در شهربازی یا کارناوال می‌توان یافت می‌توان اکسسورها و جایگاه‌های عکاسی جالبی ساخت.

جایگاه عکاسی برای تم تولد شهربازی
جایگاه عکاسی برای تم شهربازی
اکسسوارهای عکاسی برای تم تولد شهربازی
اکسسوارهای عکاسی برای تم شهربازی

نی، لیوان، قاشق چنگال و چیزهای دیگر

این‌ها از آن دسته از وسایل هستند که می‌توانید برایشان لیبل‌های اختصاصی و زیبا با اسم فرزندانتان طراحی کنید. از لیبل برای بطری نوشابه و آب‌معدنی بگیرید تا نی. برای هر یک لیبل‌های ست و مخصوصی را با تم شهربازی می‌توان طراحی کرد. حتی به‌جای خریدن لیوان‌های یک‌بارمصرف تک‌رنگ می‌توانید برایشان لیبلی مناسب طراحی کرده و رویشان را بپوشانید. می‌توانید کلاه تم تولد شهربازی را نیز هماهنگ با لیبل‌هایتان انتخاب کنید.

نی با لیبل دلخواه و زیبا برای تم تولد شهربازی
نی با لیبل دلخواه و زیبا برای تم شهربازی
نی و بطری با لیبل دلخواه برای تم تولد شهربازی
نی و بطری با لیبل دلخواه برای تم شهربازی
قاشق چنگال با لیبل دلخواه برای تم تولد شهربازی
قاشق چنگال با لیبل دلخواه برای تم شهربازی

 

برای سفارش تم تولد سیرک یا شهربازی کلیک کنید

 

 

قاشق، چنگال، کارد و نی تم تولد شهربازی
لوازم پذیرایی تم تولد سیرک یا شهربازی روسیلی
اقلام رنگی تم سیرک روسیلی

 

برای سفارش تم تولد سیرک یا شهربازی کلیک کنید

 

 

گیفت تولد برای تم تولد شهربازی

قبلاً درباره‌ی یک نمونه از گیفت‌هایی که می‌توانید به بچه‌ها بدهید حرف زدیم. قطعاً خاطره‌ی تولد دوستشان با چنین تم هیجان‌انگیزی در خاطرشان خواهد ماند اما برای داشتن یک یادگاری کوچک از طرف فرزندتان می‌توانید گیفت‌هایی متناسب با این تم را هم آماده کنید.

گیفت برای تم تولد شهربازی
گیفت برای تم شهربازی
گیفت برای تم تولد شهربازی
گیفت برای تم شهربازی

 

برای سفارش تم تولد سیرک یا شهربازی کلیک کنید

 

 

تیم روسیلی با ارائه انواع تم‌های سفارشی به شما کمک می کند تا زیبایی جشن‌هایتان را چندین برابر کنید.
سفارش این تم‌ها بسیار ساده است. کافی است طرح تم دلخواه خود را به تلگرام روسیلی به شماره ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ ارسال کنید و پس از دیدن نمونه‌های مشابه و انتخاب نمونه‌ی دلخواه اقلام تم مورد نظرتان را سفارشی سازی کنید.
نکته قابل توجهی که در مورد تم‌های سفارشی وجود دارد این است که لازم نیست ساکن شهر تهران باشید تا بتوانید تم دلخواه خود را سفارش دهید. بلکه ارسال محصولات روسیلی به تمام شهرهای ایران انجام می‌شود. بنابراین امکان سفارشی سازی تم‌های روسیلی از تمامی شهرستان‌ها نیز امکان پذیر است.
فقط با توجه به پر کار بودن تم‌های سفارشی قبول سفارش تم ۱۰ روز قبل از مراسم انجام می‌گیرد. همچنین توجه داشته باشید که طرح اولیه تم قبل از چاپ برای شما ارسال می‌شود تا پس از تایید نهایی شما آماده سازی شود. تم‌های سفارشی امکان استفاده از نام و عکس فرزند شما را نیز برایتان فراهم می‌کنند تا یک تم خاص و منحصر به فرد را برای جشن تولد فرزندتان تهیه کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *