تم تولد تاج پسرانه اخیرا هواداران زیادی پیدا کرده است. یکی از دلایل همه گیر شدن آن می تواند حس و حال باشکوه و مجلل آن باشد. اگر می خواهیدجشنی مجلل و طلایی و شاهانه برای شازده پسر کوچک خود داشته باشید این تم پیشنهاد ما به شماست. رنگ اصلی این تم طلایی است و بخاطر جلوه ی بهتر آن با رنگ آبی بیشتر برای پسرها با این رنگ مورد استفاده قرار می گیرد ولی هیچ اجباری در کار نیست و شما می توانید با سلیقه و خلاقیت خود تم را برای فرزند دلبندتان طراحی کنید. این تم علاوه بر رنگ و شکوه خیره کننده اش می تواند حس قدرت طلب فرزند شما را هم پاسخ دهد و حتی اگر فرزند شما از اعتماد به نفس کمی برخوردار است، این تم می تواند به رفع این ضعف او کمکی هر چند کوچک بکند. اگر قصد برگزاری یک جشن تولد فوق‌العاده با تم تاج را دارید در این مطلب همراه روسیلی باشید تا در ادامه با هم تمام عناصر یک تم تولد تاج را ببینیم. جالب است بدانید که تم‌های تولد روسیلی به صورت کاملا سفارشی کار می‌شوند و از این رو امکان ایجاد هر گونه تغییر در رنگ، طرح و نوشته‌های آن وجود دارد. بنابراین هر یک از اقلام تم را می‌توانید به سلیقه خودتان از طریق تلگرام روسیلی سفارشی سازی کنید و یک جشن تولد بی‌نظیر را تجربه کنید.

شروع یک جشن فوق العاده با تم تولد تاج پسرانه:

کارت دعوت

اولین فاکتور مهم برگزاری یک جشن تولد تهیه کارت دعوت تولد برای مهمانان است. کارت دعوت می‌تواند ساده باشد و فقط تاریخ و ساعت را به اطلاع مهمانان برساند. از طرف دیگر نیز می‌تواند با ایده‌های خلاقانه و متناسب با تم جشن مورد نظر ما که در این تم تاج است هماهنگ شود تا میهمانان هم از این تم آگاه شوند.

کارت دعوت تم تولد تاج
کارت دعوت تم تولد تاج

می توان با استفاده از کاغذ های رنگی و روبان و برش های متنوع کارت دعوت را خلاقانه تر کرد. اگر به دنبال یک کارت دعوت ویژه کارت های زیر می‌توانند پیشنهاد مناسبی برای جشن تولدهای مجلل و تشریفاتی باشد:

کارت دعوت تم تولد تاج
کارت دعوت تم تولد تاج
کارت دعوت تم تولد تاج
کارت دعوت تم تولد تاج
کارت دعوت تم تولد تاج
کارت دعوت تم تولد تاج

آراستن محیط جشن با تم تولد تاج پسرانه

پس از دعوت کردن میهمانان به سراغ فضاسازی محیط با تم مورد نظر خود می رویم یعنی تم تاج! که در این قسمت ما با ترکیب رنگی که رایج تر است به معرفی قسمت های مختلف تم تولدمی پردازیم. فضای جشن شما می تواند خانه، باغ یا تالار باشد، شما در هریک از این موارد می توانید محیطی جذاب و باشکوه را فراهم آورید. کافیست کمی خلاقانه عمل کنید:

تم تولد جشن تولد با تم تاج در فضای باز

برای سورپرایز کردن فرزندتان می توانید برای او یک امپراتوری همراه با قلعه و محل فرمانروایی مانند آنچه که در انیمیشن ها دیده است بسازید تا او را شگفت زده کنید.

ساختن امپراتوری در تم تولد تاج
ساختن امپراتوری در تم تولد تاج
نمونه ی تم تولد تاج پسرانه
نمونه ی تم تولد تاج پسرانه
نمونه تم تولد تاج پسرانه
نمونه تم تولد تاج پسرانه

در این جشن برای زیبایی فضا می توانید از ماکت های اسم طراحی شده متناسب با تم تولد استفاده کنید:

نمونه طراحی اسم با ماکت هماهنگ با تم تولد تاج
نمونه طراحی اسم با ماکت هماهنگ با تم تولد تاج

ریسه ها،بادکنک ها و گل های کاغذی وسایل تولد جدایی ناپذیر هستند و بدون آن ها تولد معنایی ندارد زیرا فضای جشن را زیباتر و جذابتر و رنگارنگ تر می کنند.

گل های بادبزنی تزیینی تم تولد تاج
گل کاغذی روسیلی متناسب با تم تاج

برای آراستن بادکنک ها می توانید از رنگ سفید یا کرم هم در میان بادکنک ها استفاده کنید و همچین می توانید بصورت ترکیبی از بادکنک طلایی با روبان آبی و بادکنک آبی با روبان طلایی استفاده کنید.

بادکنک آرایی متناسب با تم تولد تاج
ریسه مخصوص تم تولد تاج پسرانه
ریسه طرح لباس تم تولد تاج

اگر چسباندن ریسه ها بادکنک ها به دیوار برایتان خسته کننده شده می توانید بادکنک ها را با چسب مخصوص به سقف بچسبانید یا متناسب با تم جشن تاج های کاغذی طلایی را از سقف آویزان کنید یا از ریسه های عمودی استفاده کنید.

آویز های سقفی تم تولد تاج پسرانه

برای تزیین کیک ها و شیرینی می توانید از ریسه های کوچکی که در شکل نمونه از آن را می بینید استفاد کنید.

ریسه های کوچک تم تولد تاج
ریسه سن فرزند با تم تاج
چیدمان میز تم تولد تاج
چیدمان میز تم تولد تاج
چیدمان میز تم تولد تاج
چیدمان میز تم تولد تاج
چیدمان میز تم تولد تاج
ظروف تم تولد تاج
نی نوشیدنی تم تولد تاج
چنگال طلایی تم تولد تاج
ظروف پاپ کورن تم تولد تاج
ظروف پاپ کورن تم تولد تاج

دسرها و خوراکی‌های ریز و درشت بخش عمده‌ای از میز تولد را به خود اختصاص می‌دهند. به منظور هماهنگ کردن آن‌ها با تم تولد خود می‌توانید از تاپرهای تزیینی زیبا استفاده کنید. تاپرهای تزیینی معمولا در دو سایز بزرگ و کوچک تهیه می‌شوند. که تاپرهای کوچک برای کاپ کیک و دسر و تاپرهای بزرگ برای ظرف پاپ کورن و سایر تنقلات استفاده می‌شود.

تاپر تنقلات و شیرینی تم تولد تاج
تاپر تنقلات و شیرینی تم تولد تاج

 

خوراکی های جشن

سفارش کیک تولد با طرح و تزیینات متناسب با تم تولد تاج می‌تواند جلوه‌ی خاصی به مراسم شما ببخشد. زیرا هماهنگ بودن تمام عناصر جشن در نگاه بیننده زیبا بنظر میرسد.

کیک تولد تم تاج پسرانه
کیک تولد تم تاج پسرانه
کیک تولد تم تاج پسرانه
میان وعده و شیرینی جات تم تولد تاج

کوکی‌ها یکی خوراکی‌هایی هستند که باعث زیباتر شدن میز تولد یا عروسی می‌شوند. زیرا طرح و رنگ کوکی‌ها باعث خوش رنگ و لعاب شدن میز دسر تولد می شود.

کوکی های تم تولد تاج پسرانه
کاپ کیک تم تولد تاج
کاپ کیک تم تولد تاج

 

شکلات های تم تولد تاج
شکلات های تم تولد تاج

لباس جشن با تم تولد تاج پسرانه

لباس شازده پسر شما هم باید مثل تمام عناصر جشن و حتی یک درجه بالاتر از آن ها باشکوه و مجلل باشد. بنابراین ترکیب دو رنگ اصلی تم را در لباس فرزندتان نادیده نگیرید.

نمونه لباس تولد با تم تاج
نمونه لباس شنل دار تولد با تم تاج
تاج تولد با تم تاج
تاج و پاپیون مورد استفاده در تم تولد تاج

برای هماهنگ بنظر رسیدن میهمانان در جشن نیز می توانید اکسسوری های برای تمام میهمانان در نظر بگیرید تا هم جشن یکدست تری داشته باشید و هم عکس هایی که از جشن ثبت می شوند زیبایی دو چندانی داشته باشند.

اکسسوری تم تولد تاج برای عکس گرفتن

گیفت تولد

گیفت تولد یکی از بهترین بخش های هر جشن تولدی است.گیفت‌های تولد انواع مختلفی دارند اما این روزها گیفت باکس‌ها جایگاه ویژه‌ای را به خود اختصاص داده‌اند. در ادامه نمونه‌ای از گیفت باکس‌ روسیلی را با هم می‌بینیم:

نمونه جعبه گیفت تولد روسیلی با تم تاج

اگر قصد خرید یا سفارش هر یک از اقلام تم تولد تاج پسرانه روسیلی را دارید می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی با همکاران ما در ارتباط باشید. تا همکاران ما مدل دلخواه شما را به صورت سفارشی برایتان آماده کنند.

تیم روسیلی با ارائه انواع تم‌های سفارشی به شما کمک می کند تا زیبایی جشن‌هایتان را چندین برابر کنید.
سفارش این تم‌ها بسیار ساده است. کافی است طرح تم دلخواه خود را به تلگرام روسیلی به شماره ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ ارسال کنید و پس از دیدن نمونه‌های مشابه و انتخاب نمونه‌ی دلخواه اقلام تم مورد نظرتان را سفارشی سازی کنید.
نکته قابل توجهی که در مورد تم‌های سفارشی وجود دارد این است که لازم نیست ساکن شهر تهران باشید تا بتوانید تم دلخواه خود را سفارش دهید. بلکه ارسال محصولات روسیلی به تمام شهرهای ایران انجام می‌شود. بنابراین امکان سفارشی سازی تم‌های روسیلی از تمامی شهرستان‌ها نیز امکان پذیر است.
فقط با توجه به پر کار بودن تم‌های سفارشی قبول سفارش تم ۱۰ روز قبل از مراسم انجام می‌گیرد. همچنین توجه داشته باشید که طرح اولیه تم قبل از چاپ برای شما ارسال می‌شود تا پس از تایید نهایی شما آماده سازی شود. تم‌های سفارشی امکان استفاده از نام و عکس فرزند شما را نیز برایتان فراهم می‌کنند تا یک تم خاص و منحصر به فرد را برای جشن تولد فرزندتان تهیه کنید.

شاد و خلاق باشید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *