شاید تا چند سال قبل، انتخاب گوسفند برای یک تم تولد موضوع بسیار عجیبی به نظر می‌رسید، اما اگر امروز کارتون مورد علاقه‌ی کودک شما کارتون بره ناقلا (Shaun the Sheep) باشد، این موضوع دیگر عجیب نیست و حتی ممکن است خاطرات خوبی برای کودک شما و مهمان‌ها رقم بزند. بنده به شخصه عاشق زمانی هستم که کتاب‌های مورد علاقه‌ام را در پرده سینما ببینم. این موضوع برای بچه‌ها نیز جالب است که شخصیت‌های کارتونی مورد علاقه‌شان را با تمام وجود حس کنند و ببینند که بخشی از آن انیمیشن هستند. استفاده از شخصیت‌های کارتونی یکی از پرطرفدارترین ایده‌های برای انتخاب تم تولد است. کارتون بره ناقلا یا شاون گوسفنده یکی از پرطرفدارترین برنامه‌ها مابین کودکان و بزرگترها است و همین باعث شده که برخی والدین تصمیم به برگزاری جشن با تم تولد بره ناقلا بگیرند. تیم روسیلی با این تصمیم شما همراه بوده و آن را برای شما طراحی و اجرا می‌کند. با معرفی تم تولد بره ناقلا همراه ما باشید.

تم تولد بره ناقلا

تم تولد بره ناقلا

این کارتون یکی از کارتون‌های کمدی است که به مسائل خنده‌دار در یک مرزعه می‌پردازد. در این کارتون هر بار که گوسفندان با مسئله‌ی جدیدی روبرو می‌شوند برای حل آن دست به کارهای خنده‌داری می‌زنند. البته لفظ انیمیشن برای بره ناقلا درست نیست. بره ناقلا در واقع یک استاپ موشن می‌باشد. بره ناقلا که اسم او شان می‌باشد یکی از شخصیت‌های زبل و باهوش این استاپ موشن می‌باشد که همیشه در لحظات آخر خرابکاری دوستانش را جبران می‌کند و در واقع رهبر گروه گوسفندان مزرعه است. شان علیرغم سن کمش به خوبی بقیه گوسفندان را مدیریت می‌کند. این کارتون از جمله برنامه‌های مورد علاقه بسیاری از کودکان و حتی بزرگتر ها می‌باشد و از این رو یک ایده‌ی بسیار مناسب برای انتخاب به عنوان تم تولد می‌باشد.

برای برگزاری یک جشن فوق العاده با موضوع بره ناقلا، راه های بسیاری وجود دارد. تم تولد بره ناقلا شامل اقلام کاربردی بسیاری شامل بشقاب و لیوان و کارد و … است که طرح شخصیت محبوب بره ناقلا روی آن‌ها چاپ شده است. تم تولد بره ناقلا تم تولد کودک زیبایی است که هم مناسب دختربچه‌ها و هم مناسب پسربچه ها است. در طراحی تم تولد با شخصیت‌های کارتونی یا فیلم بهترین ایده استفاده از صنایع دستی ساده‌ای است که تصویر آن شخصیت روی آن‌ها حک شده باشد.

همین حالا با روسیلی تماس بگیرید

تم تولد بره ناقلا مناسب چه سنی است؟

بره ناقلا یا همان شان یک شخصیت کارتونی زبل است و برای همین می‌توان آن شیطنت پسرانه را در آن مشاهده کرد. از همین رو می‌توان آن را یک تم تولد پسرانه نامید. البته ممکن است با توجه به علاقه‌ی شدید دختر کوچولوی شما به این شخصیت به عنوان تم تولد دخترانه نیز در نظر گرفته شود. معمولا در چنین تم‌هایی نباید به دنبال قاعده و اصول بود و اصل مهم علاقه‌ی کودک شما است. بازه‌ی سنی این تم تولد می‌تواند کمی گسترده‌تر باشد و حتی برای کودکان بالای 7 تا 8 سال نیز استفاده شود. پس می‌توانید این تم تولد را برای کودکان در رنج سنی 1 تا 8 سال مورد استفاده قرار دهید.

تم تولد بره ناقلا شامل چه اقلامی است؟

تم تولد بره ناقلا

 

تم بره ناقلا یک تم با رنگ‌های شاد و کودکانه است که فضای بامزه‌ای درست مانند خودِ کارتون ایجاد می‌کند. در اغلب المان‌های این تم تولد از طرح شان یا سایر شخصیت‌های این کارتون استفاده می‌شود. این تم به دلیل اینکه کارتون بچه ناقلا در مزرعه روایت می‌شود، از المان‌های مخصوص مزرعه در دیزاین و طراحی محیط استفاده می‌شود و فضا کاملا رنگ و بوی مزرعه را تداعی می‌کند. برای تزیینات دیوار‌ها می‌توان از بادبزن‌ها یا گل‌های سبز و رنگارنگ، ریسه‌های تم تولد بره ناقلا، بادکنک‌های ساده یا هلیومی سبز و سفید استفاده کنید. به طور کلی تم بره ناقلا شامل وسایل تزئینی نظیرِ ریسه، کلاه، تاج و بادکنک، وسایل و ظروف پذیرایی مانندِ پیش دستی، کارد، چنگال، ظرف پاپ کرن، لیوان کاغذی و شیشه‌ای، باکس کاپ کیک، کپسول اسمارتیز و جعبه دستمال کاغذی و در نهایت گیفت‌ها و گیفت باکس‌ها است. در ادامه این وسایل را به صورت جداکانه برای شما همراه با تصاویر اختصاصی شرح خواهیم داد.

وسایل تزئینی تم تولد بره ناقلا

برای برگزاری جشن تولد با تم بره ناقلا اولین مرحله دیزاین و تزئین فضا مطابق با فضای کارتون است. از آنجایی که این کارتون در محیط مزرعه رقم خورده است، پس بهتر است برای شبیه سازی آن فضای ما نیز مزرعه‌ایی باشد. حتی می‌توانید در تابستان این جشن را در یک باغ یا محیط باز برگزار کنید. البته می‌توان با برخی المان‌های خاص فضای بسته را نیز با طرح مزرعه دیزاین کرد. این تزئینات می‌تواند شاملِ ریسه‌های هپی، بادکنک‌ آرایی، استند عدد و سن، کلاه و تاج تم تولد، باد بزن و دیوار کوب و … باشد. در تم تولد بره ناقلا تمام این موارد با طرح و عکس شان و دیگر شخصیت‌های کارتون طراحی و اجرا شده‌اند. البته لیست وسایل تزیینی به همین جا ختم نمی‌شود. برای زیباتر کردن خانه و همچنین تزیین بهتر وسایل تزیینی دیگری نیز در این تم وجود دارند. به عنوان مثال یک توبک کاغذی به شکل گل‌های زیبا در این تم وجود دارد. همچنین بادبزن‌های مخصوص و یک قاب عکس مخصوص با طرح کارتون بره ناقلا که می‌توانید عکس دسته جمعی جشن در آن قاب شود، در نظر گرفته شده است. همچنین می‌توانید میز تولد و میز خوراکی‌ها را نیز با طرح مزرعه و بره ناقلا تزئین کنید که ابزار و وسایل خاص خودش را می‌طلبد.

ریسه های تم تولد بره ناقلا
ریسه های تم تولد بره ناقلا
ریسه های تم تولد بره ناقلا
ریسه های تم بره ناقلا
فرفره تم تولد بره ناقلا
فرفره تم تولد بره ناقلا
ریسه رومیزی تم بره ناقلا
ریسه رومیزی تم بره ناقلا
دیوار کوب تم بره ناقلا
دیوار کوب تم بره ناقلا
استند تم تولد بره ناقلا
استند تم تولد بره ناقلا
برچسب تم تولد بره ناقلا
برچسب تم تولد بره ناقلا
اقلام تزئینی در تم تولد بره ناقلا
بادکنک های تم تولد بره ناقلا
دعوت نامه تم بره ناقلا
دعوت نامه تم بره ناقلا

پذیرایی در تم تولد بره ناقلا

همین حالا با روسیلی تماس بگیرید

پذیرایی در تم تولد بره ناقلا

یکی دیگر از بخش‌های مهمی که در تم تولد باید در نطر گرفته شود، بحث پذیرایی و اقلام سر خوراکی‌ها است. اقلامی که باید سرو دسر، کیک، نوشیدنی، شکلات، پاپ کرن و اسمارتیز و پفک و … در نظر گرفته شود. این وسایل پذیرایی شامل قاشق و چنگال‌های مخصوص برای پذیرایی، لیوان‌های کاغذی با طرح بره ناقلا، جعبه‌های مخصوص برای خوردن پاپ کرن و مهم‌تر از همه پیش دستی‌های تم تولد بره ناقلا می‌باشد. در زیر نمونه‌هایی از این موراد جذاب را مشاهده می‌کنید.

ظرف مخصوص پاپ کرن و پفک
ظرف مخصوص پاپ کرن و پفک
کارد و چنگال تم تولد بره ناقلا
کارد و چنگال تم تولد بره ناقلا
چاقو و کف گیر کیک تم بره ناقلا
چاقو و کف گیر کیک تم بره ناقلا
پیش دستی تم بره ناقلا
پیش دستی تم بره ناقلا
پیش دستی تم بره ناقلا
پیش دستی تم بره ناقلا
قاشق و چنگال تم تولد بره ناقلا
قاشق و چنگال تم تولد بره ناقلا
آبنبات چوبی تم بره ناقلا
آبنبات چوبی تم بره ناقلا
شکلات تم تولد بره ناقلا
شکلات تم تولد بره ناقلا
چای کیسه‌ای تم بره ناقلا
چای کیسه‌ای تم بره ناقلا
خلال دندان تم بره ناقلا
خلال دندان تم بره ناقلا
گیلاس تم تولد بره ناقلا
گیلاس تم تولد بره ناقلا
آب معدنی با طرح بره ناقلا
آب معدنی با طرح بره ناقلا
کپسول اسمارتیز تم بره ناقلا
کپسول اسمارتیز تم بره ناقلا
باکس کاپ کیک
باکس کاپ کیک
نی‌های تم بره ناقلا
نی‌های تم بره ناقلا

 

 

گیفت‌های مخصوص تم بره ناقلا

در تولدهای امروزی فرد تولد گیرنده برای مهمانان خود هدیه‌ای را در نظر می‌گیرد تا همه مهمانان یک یادگاری کوچک از جشن آن‌ها داشته باشند. این هدیه اغلب با نام گیفت شناخته می‌شود. نیازی نیست که این گیفت را خودتان جداگانه تهیه کنید چراکه تیم روسیلی همانند سایر تم‌های روسلی، در تم تولد بره ناقلا نیز گیفت‌های خاصی را برای مهمانان شما آماده کرده است. البته در این مورد گیفت باکس‌های مخصوصی نیز در نظر گرفته شده است تا همراه گیفت به مهمانان داده شود. در تم بره ناقلا انواع مختلف گیفت‌ باکس‌ها طراحی شده است تا بتوانید هدایا را در داخل آن قرار داده و به مهمانان خود تقدیم کنید.

گیفت‌های تم تولد بره ناقلا
گیفت‌های تم تولد بره ناقلا
گیفت پازل تم بره ناقلا
گیفت پازل تم بره ناقلا

در این مقاله با تم بره ناقلا به خوبی آشنا شدید. اگر شما نیز می‌خواهید یک تولد به یاد ماندنی برای فرزند عزیزتان بگیرید همین حالا تم تولد بره ناقلا را برای او انتخاب نمایید. برای آشنایی بیستر می‌توانید با مشاوران ارتباط برقرار کرده و به صورت رایگان از مشاوره‌های آن‌ها استفاده کرده و تم تولد را نیز سفارشی سازی کنید. برای سفارس این تم می‌توانید با تیم با تجربه روسیلی که مجری تم‌های تولد مختلف هستند در تماس باشید.

 

همین حالا با روسیلی تماس بگیرید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *