اگر هنوز هم پایبند سنت‌های قدیمی هستید احتمالا یک روز قبل از عروسی قرار است جشن حنابندان هم برگزار کنید. از این رو دنبال بهترین گیفت‌های حنابندان می‌گردید. اما به یاد داشته باشید که لازم نیست حنابندان شما با شیوه‌های قدیمی اداره شود بلکه می‌توانید به کمک ایده‌های خلاقانه آن را به شکل امروزی‌تری برگزار کنید. همین ایده‌های خلاقانه می‌تواند نقش موثری هم در انتخاب بهترین گیفت‌های حنابندان داشته باشد. زیرا هر چه گیفت شما خلاقانه‌تر و امروزی‌تر انتخاب شود شیک و همه پسند هم به نظر خواهد رسید. از این رو ما در تیم روسیلی تصمیم داریم نمونه‌هایی از بهترین گیفت‌های حنابندان را با شما خوبان به اشتراک بگذاریم. در صورت تمایل به سفارش این گیفت‌ها یا دریافت مشاوره رایگان می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی به شماره  ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ با همکاران ما در ارتباط باشید.

نمونه‌هایی از بهترین گیفت‌های حنابندان برای عروس خانم‌ها

معمولا اکثریت قریب به اتفاق افراد برای تهیه گیفت‌های حنابندان از خود حنا استفاده می‌کنند. اما اولا می‌توان حنا را هم به شکل خاص و خلاقانه‌ای تزیین کرد و دوما اینکه می‌توانیم پایبند محدودیت‌های ذهنی موجود در مورد یادبودهای حنابندان نبوده و گیفت‌های خاصی را برای این مراسم تهیه کنیم.

بهترین گیفت‌های حنابندان
یادبودهای شیشه‌ای جزو محبوب‌ترین و بهترین گیفت‌های حنابندان هستند.

گیفت‌های شیشه‌ای یکی از محبوب‌ترین و در عین حال جذاب‌ترین گیفت‌هایی هستند که در مراسم حنابندان مورد استفاده قرار می‌گیرند. جالب‌ترین نکته‌ای که در مورد این گیفت‌ها وجود دارد این است که این شیشه‌ای مینیاتوری و کوچک می‌توانند با حنا، قهوه، نقل، دراژه یا هر چیزی که شما بخواهید پر شوند. بنابراین دست شما تا حد زیادی در زمینه تزیین و انتخاب مواد داخل آن‌ها باز است. از این رو می‌توانید تمام خلاقیت خود را در این یادبودها به کار بگیرید و مدل خاص و نابی را سفارشی سازی کنید. به عنوان مثال اگر دوست دارید یادبودهای جشن حنابندان شما با حنا پر شوند و تزیین بطری شیشه‌ای هم دقیقا با رنگی متناسب با حنا باشد می‌توانید همین الان از طریق سایت روسیلی سفارش خود را ثبت کنید.

بهترین گیفت‌های حنابندان
برای سفارش بطری شیشه‌ای حنابندان روسیلی با تزیین روبان سبز کلیک کنید

شما بهتر از هر کسی می‌دانید که اصلی‌ترین رنگ جشن حنابندان قرمز است. به همین دلیل است که تزیین محل برگزاری مراسم، دکوراسیون، یادبودهای حنابندان و حتی لباس عروس خانم تیره‌هایی از رنگ قرمز دارد. بنابراین تزیین بطری شیشه‌ای با رنگ قرمز هم می‌تواند یکی از بهترین گیفت‌های حنابندان را برای شما ایجاد کند. سفارش این طرح نیز به سادگی از سایت روسیلی امکانپذیر است.

بهترین گیفت‌های حنابندان
برای سفارش بطری شیشه‌ای با تزیین پاپیون قرمز کلیک کنید

با توجه به اینکه اصل را بر متفاوت بودن قرار داده‌ایم، نظرتان در مورد استفاده از یک لاک قرمز به عنوان یادبود حنابندان چیست؟ مطمئنا این لاک قرمز یکی از بهترین گیفت‌های حنابندان خواهد بود که مهمانان شما دریافت می‌کنند. در صورت تمایل می‌توان این لاک را با گل یا پاپیون هم تزیین کرد. و حتی لیبل نام و تاریخ به آن وصل کرد.

بهترین گیفت‌های حنابندان
لاک قرمز یکی از بهترین گیفت‌های حنابندان برای جشن‌های امروزی

از اصل را بر سادگی بنا نهاده‌اید بهتر است یادبودهایی که برای جشن حنابندان و یا عروسی خود هم انتخاب می‌کنید ساده باشند. برای این منظور می‌توانید بطری‌های شیشه‌ای کوچکی با تزیین ساده که با حنا پر شده‌اند را در نظر بگیرید. به منظور ایجاد تنوع می‌توان به کمک برچسب‌های متفاوتی پیام کوتلهی را به مهمانان منتقل کرد.

بهترین گیفت‌های حنابندان
نمونه‌ای ساده‌ترین یادبودهای جشن حنابندان

قرار نیست چون این یادبودها در جشن حنابندان به مهمانان تقدیم می‌شود حتما داخل آن‌ها با حنا پر شود. بلکه می‌توان از رنگ قرمز که نمادی از جشن حنابندان است نیز برای این منظور استفاده کرد. در ادامه نمونه‌ای از جالب‌ترین این یادبودها را با هم می‌بینیم. تزیین این لوله‌های شیشه‌ای بسته به انتخاب شما می‌تواند تغییر کند.

بهترین گیفت‌های حنابندان
لوله‌ای شیشه‌ای پر شده با گل قرمز

اگر تفاوت را اصلی‌ترین شرط خود برای تهیه بهترین گیفت‌های حنابندان گذاشته‌اید یک پیشنهاد جالب برای شما دارم. و آن هم این است که از دمپایی‌هایی با طرح خاص به عنوان یادبود استفاده کنید. تعجب نکنید! درست شنیده‌اید بله! دمپایی 🙂 این دمپایی‌ها می‌توانند با طرح عروس و داماد آماده شوند. و بدون شک جذابیت و تازگی خاصی برای مهمانان شما دارند. زیرا کمتر کسی است که از دمپایی به عنوان گیفت استفاده کند.

بهترین گیفت‌های حنابندان
استفاده از دمپایی به عنوان گیفت یکی از متفاوت‌ترین یادبودهایی که تا کنون دیده‌اید

بسیاری از عروس خانم‌ها دوست دارند یک کیسه پارچه‌ای که داخل آن را با عناصر دلخواه خود پر کرده‌اند را به عنوان گیفت حنابندان به مهمانان خود تقدیم کنند. به عنوان مثال برای پر کردن این کیسه‌ها از دمنوش، چای کیسه‌ای، شکلات یا شیرینی خاص، کوکی، ادویه و یا خود حنا استفاده می‌شود. حتی می‌توان ترکیبی از این مواد را با بسته‌بندی‌های جدا نیز برای این منظور در نظر گرفت.

بهترین گیفت‌های حنابندان
یادبودهای کیسه‌ای یکی از جذاب‌ترین و بهترین گیفت‌های حنابندان

اگر عاشق تنوع هستید می‌توانید از چند یادبود مختلف به صورت همزمان نیز برای جشن‌های مختلف خود استفاده کنید. به عنوان مثال بخشی از یادبودهای خود را به شکل گیفت کیسه‌ای تهیه کنید سپس آینه و سایر یادبودها را هم به ان اضافه کنید. در این صورت مهمانان شما هم قادر خواهند یود که یکی از مدل‌ها را به دلخواه خود انتخاب کنند.

بهترین گیفت‌های حنابندان
تهیه چند مدل یادبود مختلف می‌تواند ایده جالبی برای جشن‌ها و مراسم مختلف باشد.

اگر تصمیم دارید از بذر گل در بسته‌بندی‌های کوچک به عنوان یادبود جشن حنابندان خود استفاده کنید. می‌توانید جعبه‌های کوچکی را هم برای این کار سفارش دهید. تا زیبایی وصف ناپذیری به جشن شما ببخشند. این جعبه‌ها به راحتی از طریق تلگرام روسیلی قابل سفارشی سازی هستند.

بهترین گیفت‌های حنابندان
ارائه بذر گیاهان در بسته‌های کوچک یک ایده جالب برای گیفت حنابندان

گل‌های طبیعی نیز ایده‌ی جالبی برای انتخاب بهترین گیفت‌های حنابندان هستند. این گل‌های طبیعی می‌توانند در قالب گلدان‌های کوچک تزیین شده و یا گلدان‌های شیشه‌ای خاص به مهمانان شما ارائه شوند. فراموش نکنید که این یادبودها حس بهتری را به مهمانان شما خواهد داد.

بهترین گیفت‌های حنابندان
گل‌های طبیعی یکی از بهترین یادبودهایی هستند که می‌توانند در اختیار مهمانان شما قرار بگیرند.
بهترین گیفت‌های حنابندان
گیفت‌های گلدانی تزیین شده

در این مطلب نمونه‌هایی از بهترین گیفت‌های حنابندان را با شما به اشتراک گذاشتیم. در صورت تمایل به دریافت مشاوره رایگان و دیدن مدل‌های بیشتر می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی به شماره ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ با ما در ارتباط باشید و نظرات و پیشنهادات خود را نیز از طریق همین سامانه با ما به اشتراک بگذارید. هدف ما شادی شما است.

6 دیدگاه برای “بهترین گیفت‌های حنابندان برای افرادی که عاشق تنوع هستند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *