پدرها قهرمان زندگی فرزندانشان هستند. فرشته خستگی ناپذیری که تمام تلاش خود را برای راحتی و شادی خانواده‌اش می‌کند. به همین مناسبت قدردانی و تشکر از زحماتی که پدران عزیز همواره برای ما و خانواده‌شان می‌کشند، لازم است که یک هدیه خوب و عالی برای شان تهیه کنید. ایده‌های مختلف زیادی برای خرید کادو روز پدر وجود دارد، اما چون پدران عزیز سلیقه و علایق خاصی دارند، باید با توجه به آن‌ها اقدام به خرید یک هدیه کرد. به هر حال در ادامه این مطلب به نکاتی که در رابطه با انتخاب بهترین کادوی روز پدر باید بدانید خواهیم پرداخت تا بتوانید کادوی مناسبی تهیه کنید.

نکاتی در رابطه با انتخاب بهترین کادوی روز پدر

نکاتی در رابطه با انتخاب بهترین کادوی روز پدر

همان طور که در بالا خدمتتان بیان کردیم، انتخاب کادوی روز پدر به سلیقه و علایق پدران عزیز بستگی زیادی دارد. از این رو بهتر است که همواره با معیار قرار دادن این علایق و خصوصیت‌ها اقدام به تهیه و خریداری کادوی روز پدر بکنید. اما به صورت کلی برخی از ویژگی‌های مشترک وجود دارند که در همه پدران عزیز یکسان هستند. در ادامه با توجه به این خصوصیت‌ها نکاتی را خدمتتان بیان خواهیم نمود که به شما کمک می‌کنند تا بهترین کادوی روز پدر را خریداری کنید.

۱- هولدر وسایل:

معمولا یکی از دغدغه اصلی پدرهای ما پیدا کردن وسایلشان است. از بس که خانم‌های نسل قبل آن‌ها را عادت داده‌اند که وسایلشان را در جاهای مختلف خانه جا بگذارند. بنابراین اگر پدر شما هم از افرادی است که مدام فراموش می‌کند ساعت، تلفن همراه، سوئیچ ماشین، دفترچه یادداشت، عینک و … خود را کجا گذاشته، می‌توانم به جرات بگویم که هولدر وسایل بهترین کادوی روز پدری است که می‌توانید به او هدیه دهید. زیرا با تهیه این هولدر وسایل به او کمک کنید که به راحتی به وسایل مورد نیازش دسترسی داشته باشد. این هولدرها در مدل‌ها و طرح‌های مختلفی قابل دسترس هستند که در ادامه چند نمونه از آن‌ها را می‌بینیم.

نکاتی در رابطه با انتخاب بهترین کادوی روز پدر

هولدر وسایل

نکاتی در رابطه با انتخاب بهترین کادوی روز پدر

کادوی روز پدر

نکاتی در رابطه با انتخاب بهترین کادوی روز پدر

هولدر کادوی روز پدر

۲- جاسوئیچی؛ یکی از بهترین کادوهای روز پدر:

اگر دوست دارید بهترین کادوی روز پدر را برای پدرتان تهیه کنید و او بتواند همیشه این هدیه را در کنارش داشته باشد می‌توانید برایش جاسوئیچی بخرید. هر چند همه خانم‌ها و آقایان حتما دسته کلیدی همراه خود دارند. اما معمولا دسته کلید آقایان بزرگتر است و کاربرد بیشتری دارد. بنابراین یک جاکلیدی سفارشی و خاص می‌تواند یک هدیه ارزشمند برای پدر شما باشد.

بهترین کادوی روز پدر
جاکلیدی ویژه روز پدر با المان‌های کوچک زیبا

۳- آلبوم دیواری:

اینکه چه هدیه‌ای برای پدر شما مناسب است تا حد زیادی به سرگرمی‌ها و علاقه‌مندی های او هم بستگی دارد. اما اگر قصد تدارک یک سورپرایز خانگی را داشته باشید. استفاده از عکس‌های یادگاری بهترین گزینه هستند. به عنوان مثالی عملی در ادامه نمونه‌ای از سورپرایز عکسی را برای شما آورده‌ایم. برای اجرای این ایده به مقوا، عکس‌های یادگاری، چسب و چند وسیله تزیینی نیاز خواهید داشت.

بهترین کادوی روز پدر
استفاده از عکس‌های یادگاری برای هدیه روز پدر

۴- صندل راحتی:

نظرتان در مورد انتخاب یک صندل راحتی چیست؟ از من که می‌پرسید صندل راحتی بهترین کادوی روز پدر است که می‌توانید آن را به قهرمان زندگی خود هدیه دهید. زیرا این هدیه راهی برای رفع خستگی او پس از یک روز کاری طولانی خواهد بود.

نکاتی در رابطه با انتخاب بهترین کادوی روز پدر

کادوی روز پدر

نکاتی در رابطه با انتخاب بهترین کادوی روز پدر

صندل راحتی

نکاتی در رابطه با انتخاب بهترین کادوی روز پدر

کفش راحتی؛ کادوی روز پدر

۵- تخته شطرنج:

احتمالا شما هم با من موافق باشید که بیشتر پدرها عاشق بازی شطرنج هستند. پس چه چیزی بهتر از شطرنج‌های چوبی که به آن‌ها هدیه داده شود. این شطرنج‌ها می‌توانند رفیق زمان بیکاری و اوقات فراغت آن‌ها باشند.

بهترین کادوی روز پدر
شطرنج چوبی بهترین کادوی روز پدر

۶- گجت های الکتریکی و صوتی:

اگر پدر شما اهل تکنولوژی است مطمئنا وسایل الکترونیکی و گجت‌های پوشیدنی از جمله بهترین کادوی روز پدر برای او هستند. به عنوان مثال اگر پدر شما اهل موسیقی است می‌توانید برای او هندزفری و یا هدفون خریداری کنید.

هندزفری برای پدران اهل تکنولوژی
بهترین کادوی روز پدر
هدفون برای روز پدر
بهترین کادوی روز پدر
اسپیکر یک هدیه جالب برای پدرانی که اهل تکنولوژی هستند

۷- تخت پارچه ای راحتی:

اگر پدر شما بازنشسته شده است احتمالا ساعت‌های زیادی از شبانه روز را در حال استراحت است. بنابراین یک تخت پارچه‌ای گزینه مناسبی برای هدیه روز پدر او خواهد بود.

تخت پارچه‌ای بهترین کادوی روز پدر برای پدران بازنشسته

۸- ظرف غذا:

اما اگر پدر شما کماکان سر کار می‌رود، پیشنهاد من به شما یک ظرف غذای خاص و استثنایی است. این ظرف غذا می‌تواند خستگی یک روز کاری را به طور کامل از تن پدرتان بیرون کند. زیرا او می‌تواند انرژی مضاعفی به کمک دست پخت خوشمزه مادرتان و ظرف غذای زیبایش کسب کند.

بهترین کادوی روز پدر
یک ظرف غذای خاص بهترین کادوی روز پدر برای پدران شاغل

۹- وسایل ورزشی:

همان گونه که پیشتر نیز به این نکته اشاره شد بهترین کادوی روز پدر هدیه‌ای است که مطابق با علاقه و سلیقه پدرتان تهیه شده باشد. به عنوان مثال اگر پدر شما اهل ورزش و نرمش است می‌توانید برای او دمبل هدیه دهید. یا اگر اهل کوهنوردی و طبیعت گردی است قطب نما می‌تواند گزینه مناسبی برای او باشد.

بهترین کادوی روز پدر
دمبل ورزشی بهترین کادوی روز پدر
بهترین کادوی روز پدر
قطب نما یک هدیه خاص برای پدرانی که اهل طبیعت گردی و کوهنوردی هستند

۱۰- کیف پول چرمی:

معمولا همه پدرها عادت دارند یک کیف پول جادار برای خود تهیه کنند. زیرا این کیف پول به آن‌ها کمک می‌کند که مدارک و وجوه نقد خود را طبقه بندی کنند. بنابراین جالب است بدانید که می‌توانید با تهیه یک کیف پول نرم و جادار بهترین کادوی روز پدر را به عزیزترین فرد زندگی‌تان هدیه بدهید.

بهترین کادوی روز پدر
کیف پول جادار یک گزینه مناسب برای کادوی روز پدر

۱۱- کاردستی و وسایل دست ساز:

اگر به فکر یک کار دستی به عنوان هدیه روز پدر هستید پیشنهاد می‌کنم یک جعبه جا کنترلی بسازید. این جعبه می‌تواند با عکس‌های یادگاری تزیین شود و تقدیم پدر بزرگوارتان گردد. با درست کردن این جعبه احتمالا مشکل گم شدن کنترل در منزل نیز حل خواهد شد.

بهترین کادوی روز پدر
جعبه جاکنترلی بهترین کادوی روز پدر

۱۲- کارت پستال مخصوص روز پدر:

حالا که صحبت از خلاقیت شد جای کارت پستال‌های ویژه روز پدر خالی است. کارت پستال‌های خاصی که می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی آن‌ها سفارش داده و تقدیم پدران خود بکنید. این کارت پستال‌های خاص می‌توانند بهترین کادوی روز پدر برای قهرمانان زندگی شما باشند. در ادامه نمونه‌هایی از آن‌ها را می‌بینیم.

کارت تبریک خاص برای روز پدر
بهترین کادوی روز پدر
کارت پستال‌های ویژه روز پدر
کارت تبریک روز پدر

مهم‌ترین نکاتی که در رابطه با انتخاب بهترین کادوی روز پدر باید بدانید:

همان طور که در بالا اشاره کردیم، خرید کادو برای پدران عزیز کمی مشکل است و باید دقت زیادی به خرج بدهید. از این رو در خرید کادو برای روز پدر برخی نکات نیاز هستند که مورد توجه زیادی قرار بگیرند. برخی از این نکات عبارتند از:

  1. با توجه به شناختی که از پدر خود دارید، اقدام به خرید کادو کنید.
  2. سعی کنید کادویی که برای وی تهیه می‌کنید، تنها برای خود او باشد و بتواند با خیال راحت از آن استفاده کند.
  3. با توجه به بودجه و پلی که قصد دارید خرج کنید، کادو مناسب تهیه کنید و به این فکر نباشید که حتما کادو شما گران قیمت باشد.
  4. در خرید کادوهایی مثل لباس و … حتما به سایز لباس دقت کنید تا پدرتان بتواند از آن بهره ببرد.
  5. از قبل کادو خود را تهیه کنید و به لحظات آخر محول نکنید.
  6. و … .

پدر و مادر سرمایه‌های زندگی ما هستند. بنابراین مناسبت‌ها بهانه‌ای هستند که از بهترین‌های زندگی‌مان یادی کنیم و قدردان زحمات آن‌ها باشیم. در صورتی هم که قصد به راه اندازی مراسم سورپرایز کنان داشته باشید همین الان می‌توانید به سایت روسیلی سری بزنید و تم‌های مخصوص پدران را مشاهده نمایید. این تم‌ها اقلام مورد نیاز برای برگزاری یک جشن کامل و شیک را دارند و اگر قصد سفارشی سازی این اقلام را دارید، می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی با همکاران ما در روسیلی در ارتباط باشید، یا با شماره تلفن ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ تماس بگیرید. هدف ما راحتی و شادی هر چه بیشتر جشن‌های شما است.

One thought on “نکاتی که در رابطه با انتخاب بهترین کادوی روز پدر باید بدانید

  1. دریافت ایزو says:

    سلام.وبسایتتون خیلی خوب و مفیده.به کارتون ادامه بدین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.