استفاده از بادکنک‌های رنگی یکی از هیجان‌انگیزترین ایده‌ها برای برگزاری جشن‌ها و مناسبت‌های مختلف است. هر چند استفاده از تزیین بادکنکی بیشتر در جشن تولد مورد توجه قرار می‌گیرد. اما امروزه بادکنک آرایی عروسی نیز جایگاه ویژه‌ای را در عروسی‌های مدرن به خود اختصاص داده است. بنابراین عروس و دامادهایی که دوست دارند جشن عروسی خود را مدرن و متفاوت برگزار کنند از بادکنک آرایی عروسی برای تزیین محل برگزاری جشن خود استفاده می‌کنند. در ادامه مجموعه‌ای از زیباترین نمونه‌های بادکنک‌آرایی عروسی گرد آوری شده‌اند. اگر شما هم به دنبال ایده‌های ناب برای مراسم خود هستید با روسیلی همراه باشید تا بتوانید جدیدترین و بهترین ایده‌‌های مراسم مختلف را در ذهن خود طبقه‌بندی کنید.

ایده‌هایی شگفت‌انگیز برای بادکنک آرایی عروسی

بادکنک‌های رنگی یک ایده خلاقانه برای بادکنک آرایی عروسی

استفاده از رنگ‌های شاد در بادکنک آرایی جلوه‌ی شاد و رویایی به مراسم شما می‌بخشد. هر چند با شنیدن واژه بادکنک آرایی عروسی معمولا بادکنک‌های سفید و صورتی و یاسمنی را در ذهن خود مجسم می‌کنیم. اما اگر بخواهید شور و نشاط خاصی به مراسم خود ببخشید و روح تازه‌ای به آن بدهید استفاده از بادکنک‌های رنگی می‌تواند ایده‌ی جالبی برای تزیین محل برگزاری جشن عروسی باشد.

استفاده از ایده‌ی بادکنک آرایی به شما کمک می‌کند تا با هزینه‌ای به مراتب کمتر از سایر تزیینات زیبایی خاصی به سالن عروسی ببخشید. به شرطی که اندکی خلاقیت را چاشنی کار خود کنید.

 

نمونه‌ای از به کارگیری رنگ‌های غیر کلاسیک و مدرن در بادکنک آرایی عروسی

 

یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد بادکنک آرایی که باعث محبوبیت آن می‌شود سهولت استفاده از آن است. همانگونه که می‌دانید جنس بادکنک‌ها به شکلی است که به راحتی می‌توانند به دیوار و سقف بچسبند. امروزه نیز پر کردن بادکنک‌ها با گاز هلیوم امکان شناور بودن آن‌ها در فضای اتاق را فراهم کرده است. بنابراین بدون نیاز به بادکنک آرایی و به کمک پر کردن بادکنک‌ها با گاز هلیوم می‌توان از آن‌ها به عنوان المان تزیینی برای سالن‌های عروسی و تولد استفاده کرد.

 

نمونه‌ای از بادکنک‌های سقفی شناور برای بادکنک آرایی عروسی

چه چیز بادکنک را از دیگر المان‌های تزئینی متمایز می‌کند؟

همانگونه که می‌دانید از المان‌های تزیینی مختلفی برای تزیین و زیباسازی محل برگزاری جشن‌ها استفاده می‌شود. ابن المان‌ها معمولا متناسب با هر جشن انتخاب می‌شوند. به عنوان مثال در جشن عروسی المان‌هایی مانند تور و نقل و گل و … مورد استفاده قرار می‌گیرند. اما استفاده از بادکنک شادی و طراوت محل برگزاری جشن را چندین برابر می‌کند. زیرا معمولا اکثر افراد ذهنیت مثبتی از بادکنک را از کودکی با خود به همراه دارند. بنابراین استفاده از بادکنک‌هایی با رنگ‌های شاد علاوه بر زیباسازی محل برگزاری جشن عروسی، حس تازگی و انرژی مثبت را برای عروس و داماد و مهمانان حاضر به ارمغان می‌آورد.

نمونه‌هایی از بادکنک آرایی عروسی در ادامه گردآوری شده‌اند:

بادکنک آرایی عروسی برای جایگاه عروس و داماد

جایگاه عروس و داماد محلی رو به مهمانان است و معمولا اندکی بلندتر از سایر بخش‌های تالار یا سالن عروسی است. بنابراین استفاده از تاج بادکنکی و یا طرح‌های مختلفی از بادکنک آرایی عروسی می‌تواند زیبایی فوق‌العاده‌ای را به جشن شما ببخشد. استفاده از ترکیب رنگ‌های زیبا می‌تواند عروسی شما را به یکی از رویایی‌ترین عروسی‌های جهان تبدیل کند.

 

نمونه‌ای از طرح آبشاری بادکنک آرایی عروسی برای جایگاه عروس و داماد

 

بادکنک آرایی معلق با دنباله طلایی برای جایگاه عروس و داماد
ترکیب رنگ طلایی و سفید مات و براق برای تزیین جایگاه عروس و داماد

بادکنک آرایی راهروی ورود عروس و داماد

معمولا در تالارها و سالن عروسی راهرو یا گذرگاهی برای ورود عروس و داماد در نظر گرفته می‌شود. این راهرو معمولا در قسمت در ورودی تالار و به سمت جایگاه عروس و داماد است. اطراف این معبر نیز می‌تواند به کمک ایده‌های خلاقانه بادکنک آرایی عروسی زیبا شده و جلوه‌ی فوق‌العاده‌ای را ایجاد کند.

 

نمونه‌ای از تزیین راهروی ورود عروس و داماد به کمک بادکنک و گل
استفاده از ترکیب رنگ تیره و روشن یا های لایت برای تزیین راهروی ورود عروس و داماد

بادکنک آرایی میز غذای عروسی

با توجه به این‌که معمولا میز غذا شلوغ است نمی‌توان از تزیین زیادی برای آن استفاده کرد. اما معمولا برای ایجاد هماهنگی بین تم عروسی و میز غذا از گل طبیعی برای تزیین آن‌ها استفاده می‌شود. اگر شما از بادکنک آرایی عروسی نیز برای تزیین محل برگزاری جشن خود نیز استفاده کرده‌اید می‌توانید به کمک بادکنک علاوه بر صرفه‌جویی در مکان، زیبایی میز غذای عروسی خود را نیز چندین برابر کنید.

 

تزیین میز غذای عروسی به کمک ترکیبی از گل طبیعی، تور و بادکنک

 

تزیین میز غذای عروسی به کمک روبان، بادکنک و گل
نمونه‌ای از تزیین میز دسر عروسی به کمک طاق بادکنکی و برگ
استفاده از بادکنک و گل‌های توری یک ایده جالب برای تزیین میز دسر

جذابیت و تنوع رنگ یادکنک‌ها و تولید آن‌ها در طرح‌های مختلف باعث شده است که این کیسه‌های بادی خوش نقش و نگار به بخش جدایی ناپذیر تزیین محل برگزاری جشن‌ها تبدیل شوند. ایده‌های مختلفی برای کاربرد این المان زیبایی سازی وجود دارد که به کمک ذوق هنری افراد خوش سلیقه به تصویر کشیده می‌شود. بنابراین اگر شما نیز قصد برگزاری یک جشن عروسی مدرن و فوق‌العاده را دارید استفاده از بادکنک آرایی عروسی را در اولویت کارهای خود قرار دهید. در صورتی که ایده‌های جدیدی داشته باشید نیز می‌توانید آن را با تیم روسیلی در میان بگذارید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *