کم کم به روز ولنتاین نزدیک می‌شویم. از این رو همسران و زوج‌های جوان به دنبال یافتن ایده‌های خاص سورپرایز ولنتاین هستند تا عشق زندگی خود را در روز عشاق به بهترین شکل ممکن سورپرایز کنند. زیرا خرید هدیه در این روز به خصوص و صرف شام با یکدیگر هر چند خاطره‌ی فوق‌العاده‌ای را رقم می‌زند اما عشق زندگی شما را غافلگیر نخواهد کرد. زیرا برای اینکه بتوانید یک سورپرایز ولنتاین خاص برای عشق زندگیتان رقم بزنید باید اندکی خلاقیت را نیز چاشنی برنامه‌های خود کنید.

بنابراین به شما توصیه می‌کنم با بهره‌گیری از ایده‌های سورپرایز ولنتاین این روز ویژه را در ذهن او برای همیشه ماندگار کنید. این ایده‌ها به ویژه برای کسانی که برای اولین بار قرار است ولنتاین را در کنار هم جشن بگیرند مناسب‌تر خواهد بود. از این رو تیم روسیلی سعی کرده است با ارائه مجموعه‌ای از ایده‌های خلاقانه سورپرایز ولنتاین به شما کمک کند تا شیرینی این خاطره را برای همیشه در ذهن همسر یا عشق خود ماندگار کنید. برای دریافت مشاوره‌ی بیشتر و تهیه محصولات مورد نظر خود برای عملی کردن سورپرایز ولنتاین خود می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی و یا شماره تلفن ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ با ما در ارتباط باشید. هدف تیم روسیلی شادی هر چه بیشتر جشن‌های شما است.

سورپرایز ولنتاین
سفارش فانوس قلب ولنتاین برای ایجاد یک سورپرایز ولنتاین فوق‌العاده

ایده‌های خلاقانه سورپرایز ولنتاین برای عاشقان

۱) کتابچه عشق

به عنوان دو شخص عاشق مطمئنا خاطرات ریز و درشت مختلفی را در کنار یکدیگر تجربه کرده‌اید. بنابراین می‌توانید از این خاطرات خوب برای ساختن یک سورپرایز ولنتاین منحصر به فرد استفاده کنید. برای این منظور لازم است کتابچه‌ای با دست خط خودتان تهیه کنید و خاطرات خوشی را که در کنار هم تجربه کرده‌اید و باعث شده هر چه بیشتر عاشق همسرتان شوید را برایش بنویسید. اگر یادگاری‌های دیگری از این خاطرات دارید، می‌توانید ضمیمه این کتابچه بکنید. یا آن را با نقاشی‌ها و هنر خود زیباتر کنید. این کار نشان می‌دهد که چقدر عاشق او هستید.

۲) چندین شاخه گل رز با رنگ‌های مختلف

معمولا آقایان عادت دارند مراسم مختلف را با یک دسته گل بزرگ و یک هدیه برگزار کنند. اما اگر دوست دارید یک سورپرایز ولنتاین خاص برای عشق زندگیتان رقم بزنید لازم است اندکی خلاقیت را چاشنی این کار بکنید. برای این منظور می‌توانید چندین شاخه گل رز در رنگ‌های مختلف تهیه کرده و آن‌ها را در ساعت مختلف روز تقدیم عشقتان بکنید. اما شاخه گل قرمز را برای آخر کار نگه دارید. قبل از تصمیم‌گیری در مورد تعداد گل‌ها می‌توانید اطلاعاتی در مورد معانی تعداد شاخه گل‌های ولنتاین و مفهوم گل‌ها به دست آورید. این کار باعث می‌شود انتخاب شایسته‌تری داشته باشید.

سورپرایز ولنتاین
گل‌های رز رنگی یک ایده جالب برای سورپرایز ولنتاین

۳) پیام صوتی

پیام صوتی یکی از بهترین ایده‌های سورپرایز ولنتاین است. عملی کردن این ایده چندان دشوار نیست. کافی است یک پیام صوتی تهیه کرده و در آن به عشق زندگیتان بگویید که چقدر از حضور او در زندگیتان خوشحال هستید. سپس آن را در لا به لای چند آهنگ دلخواه او قرار داده و بر روی یک سی دی رایت کرده و یا بر روی فلش بریزید. سپس این سی دی یا فلش را صبح روز ولنتاین به او هدیه دهید. شنیدن پیام صوتی شما در لا به لای آهنگ‌های دلخواهش زیباترین هدیه و بهترین سورپرایز ولنتاین را برای او رقم خواهد زد.

۴) چندین هدیه مختلف از لوازم ضروری

هر چند از نظر بسیاری از افراد تهیه لوازم ضروری نمی‌تواند هدیه مناسبی برای ولنتاین باشد. اما به نظر من این لوازم بهترین انتخاب خواهند بود. زیرا به صورت غیر مستقیم این حس را به او منتقل می‌کنید که چقدر به فکر او هستید و به او توجه می‌کنید. به منظور زیباتر شدن ایده سورپرایز خود یک هدیه کوچک نیز خریداری کرده و آن را در یک جعبه ویژه قرار دهید. جعبه سورپرایز می‌تواند گزینه مناسبی برای این کار باشد. در صورت تمایل به سفارش جعبه سورپرایز می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی و یا شماره تلفن ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ با ما در ارتباط باشید.

سورپرایز ولنتاین
سفارش جعبه سورپرایز برای ولنتاین

۵) هدایا و پیام‌های چند گانه

یکی از جالب‌ترین ایده‌های سورپرایز ولنتاین تدارک چندین هدیه مختلف با پیام‌های مختلف است. برای این کار کافی است چندین هدیه و پیام مختلف تهیه کرده و در قسمت‌های مختلف منزل قرار دهید. البته قبل از این کار از بیرون بودن همسرتان اطمینان حاصل کنید. این پیام‌ها می‌تواند شامل جملات عاشقانه و یک شاخه گل، یا یک جعبه شکلات باشد. سعی کنید به کمک نشانه‌هایی ترتیب نامه‌ها را به او نشان دهید. در آخرین پیام نیز از او برای صرف شام به رستوران مورد علاقه‌اش دعوت کنید. این رستوران می‌تواند همان رستورانی باشد که برای اولین بار یکدیگر را در آنجا دیده‌اید. توجه داشته باشید که هدیه اصلی را نزد خود نگه دارید تا خودتان با عشق تمام تقدیمش کنید.

۶) رفتن به پیست اسکی

با توجه به اینکه روز ولنتاین در بهمن ماه است بنابراین رفتن به پیست اسکی می‌تواند گزینه مناسبی برای سورپرایز عشقتان باشد. اما با توجه به اینکه آخر هفته‌ها بهترین و مناسب‌ترین زمان رفتن به پیست اسکی است. احتمالا مجبور خواهید شد اجرای این ایده را به چند روز زودتر یا دیرتر از روز ولنتاین موکول کنید. پس از گذراندن یک روز عالی در کنار عشقتان، یک قلب برفی برای او درست کنید و او را در وسط قلب بنشانید. سپس در مقابل او زانو بزنید و به او بگویید که عاشقانه او را دوست دارید.

سورپرایز ولنتاین
قلب برفی یک ایده جالب برای سورپرایز ولنتاین

۷) یک جعبه پر از بادکنک هلیومی

اگر این امکان وجود دارد که بسته پستی به محل کار همسرتان ارسال کنید از این فرصت استفاده کنید. برای این منظور چندین جعبه بزرگ تهیه کنید. داخل یکی از جعبه‌ها را با بادکنک هلیومی پر کنید. به ترتیب دسته گل، شکلات و کارت تبریک را نیز در جعبه‌های دیگر قرار دهید و آن را برای همسرتان ارسال کنید. همین که او از دیدن جعبه‌های بزرگ جا می‌خورد بزرگترین و بهترین سورپرایز ولنتاین برای او خواهد بود. اما توجه داشته باشید که اگر محل کار همسر شما یک سازمان رسمی است بهتر است از این ایده صرف نظر کنید.

۸) ترتیب دادن یک مهمانی دوستانه

توجه داشته باشید که عشق زندگی شما انتظار هر سورپرایزی را از طرف شما دارد، غیر از اینکه بخواهید یک مهمانی برای او ترتیب دهید. این مهمانی می‌توانید با حضور بهترین دوستان او ترتیب داده شود و با هنرمندی‌های شما زیباتر هم شود. سعی کنید تمامخوراکی‌های دلخواه او را در این مهمانی تهیه کنید و یک روز فوق‌العاده را در کنار دوستانش برای او رقم بزنید. برای تهیه لوازم مربوط به این جشن می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی و یا شماره تلفن ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ با ما در ارتباط باشید.

سورپرایز ولنتاین
ترتیب دادن یک مهمانی دوستانه یک ایده جالب برای سورپرایز ولنتاین

۹) بسته پستی

برای عملی کردن این ایده باید از یکی از دوستان یا آشنایان خود نیز کمک بگیرید تا بسته پستی را از طریق پیک موتوری به منزل شما ارسال کند. زیرا برای شگفت انگیزتر شدن این ایده سورپرایز بهتر است خودتان نیز در زمان رسیدن بسته در منزل باشید. در این صورت ابدا عشق شما حدس نخواهد زد که این بسته پستی از طرف شما برایش ارسال شده است. اما خرید گل و کارت پستال ولنتاین را در این روز به یاد ماندنی فراموش نکنید.

سورپرایز ولنتاین
سفارش کارت پستال برای سورپرایز ولنتاین

۱۰) مسافرت دو نفره

مطمئنا شما بهتر از هر شخص دیگری با روحیات عشقتان آشنایی دارید. از این رو بهتر از هر فرد دیگری می‌دانید که همسرتان آرزوی مسافرت به کدام شهر را دارد. از این رو اگر بتوانید مسافرتی به این شهر را به عنوان سورپرایز ولنتاین برای او ترتیب دهید فوق‌العاده خواهد بود. یک آخر هفته دو نفره فوق‌العاده نیز می‌تواند جایگزین مناسبی برای این ایده باشد.

آنچه در این مطلب گفته شد تنها چند نمونه از ایده‌های خلاقانه سورپرایز ولنتاین بودند. در صورتی که شما ایده‌های بهتری برای این روز به خصوص دارید. می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی و یا شماره تلفن ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ آن‌ها را با تیم روسیلی در میان بگذارید.

5 دیدگاه برای “سورپرایز ولنتاین : ایده‌هایی متفاوت برای سورپرایز عشقتان در روز عشق

  1. رزرو اینترنتی هتل گفته:

    ممنون از سایت خوبتون که مطالبی در جهت افزایش آگاهی افراد قرار میدید سال خوبی داشته باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *