احتمالا در این مورد با من موافق هستید که خوشمزه‌های تولد تمامی ندارد. از انواع کوکی تولد و دسرهای خاص بگیرید تا کاپ کیک و از همه مهمتر کیک و فینگر فود تولد که هر کدام به نوعی دیزاین میز تولد را تحت تاثیر قرار می‌دهند و دلبری می‌کنند. از طرفی نیز دست شما در تهیه انواع کوکی تولد باز است و می‌توانید هر مدلی را مطابق با دلخواه خود و طبق ایده‌های ناب خود تهیه کنید. بنابراین می‌توانید در انتخاب طرح انواع کوکی تولد خلاقیت به خرج دهید و طرح‌های دلبرتری را انتخاب کنید. اگر هم تمایل دارید که کوکی تولد فرزندتان را سفارشی سازی کنید به راحتی می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی به شماره ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ سفارش خود را ثبت نمایید. زیرا تیم خلاق روسیلی با ارائه انواع کوکی تولد در طرح‌ها و رنگ‌های بی‌نظیر مطابق با تم تولد یا هر طرح دیگری در نظر دارد زیبایی جشن‌های شما را چندین برابر نماید.

انواع کوکی تولد
تهیه انواع کوکی تولد می‌تواند جلوه خیره کننده‌ای به میز دسر جشن تولد شما ببخشد.

اگر تولد فرزندتان نزدیک است و شما هم به دنبال ایده‌های خلاقانه‌ای برای تهیه کوکی تولد او هستید، این مطلب از روسیلی می‌توانید ایده‌های جذابی را در خصوص تهیه یا سفارشی‌سازی طرح‌های خاص در اختیار شما قرار دهد. در ادامه با ما همراه باشید تا نمونه‌هایی از خلاقانه‌ترین کوکی‌های تولد را با هم ببینیم.

نمونه‌هایی خلاقانه از انواع کوکی تولد برای جشن تولدهای کودکانه

هر چند خلاقیت در تهیه انواع کوکی تولد شرط اول خاص بودن این دسر پرطرفدار است. اما برای زیبایی هر چه بیشتر میز دسرتان پیشنهاد می‌کنم که طرح‌هایی را انتخاب کنید که بیشترین مطابقت را با تم تولد فرزندتان داشته باشد. زیرا در این صورت جلوه سایر لوازم تولد شما نیز بیشتر خودشان را نشان می‌دهند.

کودکان معمولا علاقه زیادی به دنیای زیر دریا از خود نشان می‌دهند. از این رو تم تولد پری دریایی یا تم دریایی و دنیای زیر دریا می‌تواند گزینه مناسبی برای کودکانی که عاشق خیالبافی هستند باشد. کوکی‌هایی که برای این تم انتخاب می‌شود نیز بهتر است بیشترین مطابقت را با المان‌های آن داشته باشد. که در ادامه نمونه‌هایی از کوکی‌های این تم را با هم می‌بینیم.

انواع کوکی تولد
انواع کوکی تولد برای تم تولد دخترانه
انواع کوکی تولد
کوکی تولد تم دریایی متناسب با تم تولد پسرانه
انواع کوکی تولد
نمونه‌هایی از کوکی تولد ساحلی که می‌تواند برای تم دریایی هم استفاده شود.

تم تولد پاوپاترول یا سگ‌های نگهبان این روزها به یکی از محبوب‌ترین تم‌های تولد به خصوص برای آقا پسرها تبدیل شده است. اگر این تم یا تم تولد اسنوپی را برای تولد امسال فرزندتان انتخاب کرده‌اید این کوکی‌ها می‌توانند حالت فانتزی به میز دسر شما ببخشند. البته ناگفته نماند که کوکی مختص تم پاوپاترول با طرح‌های همین تم نیز قابل سفارشی سازی از طریق تلگرام روسیلی است.

انواع کوکی تولد
انوع کوکی تولد برای تم‌های پسرانه

تم تولدهای زمستانی هم کم طرفدار ندارند. تم تولد زمستان، تم آدم برفی و تم فروزن از جمله محبوب‌ترین تم‌هایی هستند که این روزها انتخاب می‌شوند. کوکی‌هایی با طرح‌های زیر برای این جشن تولدها مناسب هستند.

انواع کوکی تولد
انواع کوکی تولد برای تم زمستان

با توجه به این موضوع که کوکی‌ها قرار است در جشن تولد مورد استفاده قرار گیرند، هر چه طرح آن‌ها به المان‌های تولد نزدیکتر باشد زیباتر است. طرح‌هایی مثل بادکنک، کیک، کاپ کیک و … مناسب‌ترین گزینه‌ها برای جشن تولدهای کودکانه هستند.

انواع کوکی تولد
انواع کوکی تولد با طرح‌های متناسب با جشن تولد
انواع کوکی تولد
استفاده از المان‌های تولد بهترین ایده برای سفارش انواع کوکی تولد است
انواع کوکی تولد
طرح‌هایی از کوکی‌ تولد جشن تولد یک سالگی پرنسس‌ها
انواع کوکی تولد
نمونه‌هایی دیگر از کوکی تولد برای جشن تولد یک سالگی
انواع کوکی تولد
نمونه‌هایی از طرح‌های انواع کوکی تولد به شکل کیک و جعبه کادو
انواع کوکی تولد
یک مدل کوکی تولد با طرح کیک
انواع کوکی تولد
کوکی تولد با طرح کلاه تولد با مشخص بودن عدد تولد

از من که بپرسید هیچ تمی نمی‌تواند زیباتر از تم تولد پروانه برای دخترخانم‌ها باشد. زیرا در وجود هر دختر خانمی ریشه‌هایی از پروانه بودن وجود دارد که به کمک این تم بیشتر به چشم می‌آید. کوکی‌هایی که برای چنین جشن تولدهایی انتخاب می‌شود نیز بهتر است با رنگی متناسب با همین تم و با طرح و نقش و نگاری از پروانه انتخاب شود. زیرا در این صورت جلوه زیباتری خواهد داشت.

انواع کوکی تولد
نونه‌هایی از طرح کوکی تولد برای تم تولد پروانه
انواع کوکی تولد
انواع کوکی تولد با طرح‌های فوق‌العاده برای تم تولد پروانه

شخصیت کارتونی جغد یکی از جذاب‌ترین و زیباترین طرح‌ها چه برای تم تولد و چه برای کوکی است. ذهنیت ایجاد شده در کودکان در مورد جغد به عنوان یک حیوان دانا می‌تواند حس خوبی نسبت به مراسم و جشن تولد در آن‌ها ایجاد کند. نکته قابل توجه دیگری که در رابطه با انتخاب طرح جغد برای تم یا کوکی تولد وجود دارد رنگبندی فوق‌العاده این شخصیت کارتونی است. پیشنهاد می‌کنم رنگ‌بندی این طرح را طبق علاقه فرزندتان انتخاب کنید.

انواع کوکی تولد
نمونه‌ای از کوکی تولد با طرح جغد
انواع کوکی تولد
کوکی تولد با طرح جغد دانا

بهتر است بدانید که لزومی ندارد که حتما کوکی تولد انتخابی شما دقیقا با تم تولدی که سفارش داده‌اید یکسان باشد. بلکه استفاده از المان‌ها و طرح‌های مشابه و نزدیک به تم نیز می‌تواند زیبایی چشم نوازی ایجاد کند. حتی برای ایجاد تنوع می‌تواند از طرح‌های دلخواه فرزندتان که هیچ ارتباطی با تم تولد انتخابی او ندارد برای سفارش کوکی استفاده کنید.

انواع کوکی تولد
کوکی تولد سیخی با طرح ابر
انواع کوکی تولد
کوکی تولد با طرح ابر و بالن متناسب با تم تولد بالن
انواع کوکی تولد
انواع کوکی تولد با طرح‌های مختلف که به دلخواه می‌توانند سفارشی سازی شوند.
انواع کوکی تولد
کوکی‌های تولد با طرح‌های بی‌نظیز برای تم تولد گل و پونی
انواع کوکی تولد
انواع کوکی تولد با طرح‌های دلخواه
انواع کوکی تولد
انواع کوکی تولد با طرح‌های خاص
انواع کوکی تولد
انواع کوکی تولد با نام

آنچه در این مطلب مشاهده کردید نمونه‌هایی از انواع کوکی تولد بود که می‌تواند برای انواع تم تولد سفارشی سازی شود. اما بی‌شک تنوع طرح‌های این کوکی‌ها بسیار بیشتر از آنچه است که در این مطلب آمده است. برای ارسال طرح دلخواه و سفارش آن می‌توانید همین الان از طریق تلگرام روسیلی به شماره ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ با همکاران ما در ارتباط باشید. هدف روسیلی شادی و راحتی هر چه بیشتر جشن‌های شما است و همکاران ما تمام تلاش خود را در این راستا می‌کنند. بی‌صبرانه منتظر نظرات و پیشنهادات شما در جهت بهبود خدماتمان هستیم. شاد و خلاق باشید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *