گیفت باکس‌های کاغذی یکی از محبوب‌ترین و زیباترین یادبودها هستند. تنوع طرح و رنگ و امکان سفارشی سازی آن برای مراسم مختلف باعث شده است که این روزها گیفت باکس کاغذی به نخستین انتخاب افراد تبدیل شود. اما خیلی از ما دوست داریم که خودمان یادبودهای جشنمان را تهیه کنیم. برای این کار هم نیاز به الگوی گیفت باکس داریم. زیرا بدون داشتن الگوی گیفت باکس امکان تهیه آن‌ها وجود ندارد. لازم به ذکر است برای دیدن انواع گیفت باکس آماده و سفارشی سازی آن‌ها می‌توانید سری به سایت روسیلی بزنید و یا سفارش خود را از طریق سایت و یا تلگرام روسیلی به شماره ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ با همکاران ما در تماس باشید.

نمونه‌هایی از الگوی گیفت باکس کاغذی برای تهیه یادبودهای شیک و مدرن

اگر قرار است یک گیفت رویایی تهیه کنید طرح ستاره را فراموش نکنید. حتی در صورت تمایل می‌توانید الگوی گیفت باکس زیر را به صورت دو لایه کار کنید. در این صورت رنگ ستاره‌ها جلوه‌ی بیشتری خواهد داشت.

الگوی گیفت باکس
الگوی گیفت باکس ستاره‌ای برای جشن‌های مدرن

اگر قرار است گیفت باکسی که تهیه می‌کنید مزین جشن‌های کودکانه باشد، بهتر است از بکس‌های عروسکی استفاده کنید. این گیفت باکس‌ها می‌توانند در طرح‌های مختلفی تهیه شوند.

الگوی گیفت باکس
گیفت باکس خرگوشی برای جشن‌های کودکانه

ممکن است در ابتدا با دیدن گیفت‌های عروسکی و فانتزی تصور کنید که تهیه آن‌ها چندان هم کار آسانی نیست. اما باید بدانید که اگر الگوی آن‌ها را داشته باشید. این گیفت باکس‌ها هم دقیقا مانند سایر گیفت باکس‌ها می‌توانند تهیه شوند. به عنوان مثال در ادامه نمونه‌ای از الگوی گیفت باکس خرگوشی را با هم می‌بینیم.

الگوی گیفت باکس
نمونه‌ای از الگوی گیفت باکس عروسکی

همانگونه که در شکل می‌بینید در صورتی که این گیفت باکس از مقوای تک رنگ ساده تهیه شود می‌تواند یک گیفت ساده و شیک برای شما باشد. اما در صورت تمایل می‌توانید آن را به کمک چاپ طرح دلخواه خود فانتزی‌تر و زیباتر نیز بکنید. در ادامه نمونه‌ای از طرح چاپی را با هم می‌بینیم.

الگوی گیفت باکس
الگوی گیفت باکس خرگوشی با طرح چاپی

مطمئنا هر چه که بیشتر خلاقیت به خرج دهید طرح شما زیباتر خواهد بود. اما اگر زمان کافی برای انجام کارهای هیجان انگیز ندارید می‌توانید از مقواهای رنگی کمک بگیرید.

الگوی گیفت باکس
الگوی تهیه گیفت باکس با مقوای رنگی

اگر اهل کارهای خلاقانه هستید می‌توانید از طرح‌های سه بعدی نیز برای گیفت باکس خود استفاده کنید. زیرا گیفت‌های سه بعدی یکی از جذاب‌ترین انواع گیفت باکس‌ها هستند. اما درست کردن آن‌ها زمان و حوصله بیشتری می‌طلبد.

الگوی گیفت باکس
نمونه‌ای از گیفت باکس سه بعدی
الگوی گیفت باکس
گیفت باکس خرگوشی شیک

احتمالا اگر از این نوع گیفت باکس‌ها کار کرده باشید می‌دانید که الگوی آن‌ها اندکی متفاوت‌تر از سایر باکس‌های هدیه است. اما به راحتی به کمک چسب مایع و دو طرفه نازک می‌توانید آن‌ها را تهیه کنید.

الگوی گیفت باکس
نمونه‌ای از الگوی گیفت باکس سه بعدی

اگر از طرفداران طرح‌های ساده هستید بهتر است بدانید که تهیه طرح‌های ساده به مراتب ساده‌تر از طرح‌های پیچیده است. اما در صورتی که بتوانید به کمک طرح‌های چاپی جلوه زیباتری به باکس‌های خود ببخشید.

الگوی گیفت باکس
نمونه‌ای از باکس هدیه ساده

با تغییر طرح چاپی گیفت باکس‌ها می‌توانید آن‌ها را برای مهمانی‌های مختلف آماده کنید. این گیفت باکس‌ها می‌توانند برای کاپ کیک و هدایای کوچک مورد استفاده قرار گیرند.

الگوی گیفت باکس
نمونه‌ای از گیفت باکس ساده برای مهمانی بی بی شاور

اگر حوصله به خرج دهید به جای طرح‌های چاپی می‌توانید بر روی گیفت باکس‌ها طراحی و نقاشی کنید. این کار باعث می‌شود ذوق و سلیقه شما به مهمانانتان ثابت شود.

الگوی گیفت باکس
گیفت باکس ساده با طرح خانه

در ادامه دو نمونه از الگوی گیفت باکس ساده را در اختیارتان قرار می‌دهیم. در صورت تمایل به راحتی می‌توانید با کارهای چاپی و طراحی‌های دستی طرح دلخواه خود را پیاده سازی کنید.

الگوی گیفت باکس
الگوی گیفت باکس ساده دسته دار
الگوی گیفت باکس
الگوی گیفت باکس دسته دار ساده

نظرتان در مورد گیفت باکس کیکی چیست؟ مطمئنا می‌تواند هیجان انگیر باشد. به ویژه اگر با طرح زیبایی کار شود. برای جذابیت بیشتر این طرح می‌توانید از گل‌های برجسته نیز برای تزیین آن استفاده کنید.

گیفت باکس کیکی

اگر قرار است جشن تولدی با تم تولد شهر بازی برگزار کنید بهتر است گیفت‌های شما نیز حال و هوای همین تم تولد جذاب را داشته باشد. بنابراین طرح این گیفت نیز باید به شکل چادر سیرک انتخاب شود.

گیفت باکس تم تولد شهربازی

برای دیدن و سفارش انواع یادبود کاغذی شیک که توسط تیم روسیلی کار شده‌اند می‌توانید به این لینک مراجعه کنید. و یا از طریق تلگرام روسیلی به شماره ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ با همکاران ما در تماس باشید.

نکات آموزشی استفاده از الگوی گیفت باکس برای تهیه یادبودهای کاغذی

اگر از نحوه استفاده از الگوی گیفت باکس‌ها اطلاع نداشته باشید. صرفا با در دست داشتن آن‌ها نمی‌توانید کاری از پیش ببرید. بنابراین در این بخش سعی می‌کنیم یک سری اصول کلی را در مورد نحوه استفاده از الگوی گیفت باکس در اختیار شما قرار دهیم.

نکته نخست اینکه خط چین‌های موجود در این الگو به معنای خط تای گیفت باکس هستند. بنابراین گیفت باکس شما از قسمت خط چین‌ها باید به دقت تا بخورد. خط‌های پر رنگ موجود در محیط و بخش‌های داخلی هر الگو نیز به منزله خط برش هستند. بنابراین این بخش‌ها باید با کاتر یا قیچی تیز بریده شوند.

نکته دومی که در زمینه استفاده از الگوی گیفت باکس باید مورد توجه قرار گیرد استفاده از کاغذ یا مقوای مناسب است. زیرا اگر مقوای شما بیش از حد نازک باشد حین تا کردن پاره خواهد شد. از طرفی نیز مقواهای شما اگر خیلی کلفت باشند نمی‌توانند به خوبی و با دقت تا شوند. از این رو انتخاب جنس مقوا یکی از نکات کلیدی تهیه گیفت باکس است.

سوم اینکه انتخاب رنگ و طرح مناسب گیف برای هر مراسم نشان از سلیقه شما است. از این رو باید رنگ و طرح مناسبی را بسته به مراسم خود انتخاب کنید. به عنوان مثال گیفت باکس جشن تولد کودکانه با گیفت باکس عروسی زمین تا آسمان فرق دارد.

مورد چهارمی که در تهیه یادبود کاغذی باید مد نظر قرار گیرد انتخاب اندازه مناسب برای آن است. اندازه بیش از اندازه کوچک آن را به گیفت مینیاتوری تبدیل می‌کند. و اندازه بزرگ نیز آن را از حالت گیفت بودن خارج می‌کند. بنابراین باید اندازه متوسطی برای آن انتخاب شوند.

آنچه تا به اینجا گفته شد نکاتی در رابطه با تهیه یک گیفت باکس شیک بود. اما در صورتی که تمایل داشته باشید گیفت باکس‌های آماده را سفارشی سازی کنید. همین الان می‌توانید تلگرام روسیلی به شماره ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ با همکاران ما در تماس باشید. با توجه به زمان مورد نیاز برای آماده سازی این گیفت‌ها لازم است این یادبودها ۱۵ روز پیش سفارشی سازی شوند تا به موقع به دست شما برسند. زیرا هدف روسیلی راحتی و شادی جشن‌های شما است.

7 دیدگاه برای “الگوی گیفت باکس : تهیه زیباترین گیفت باکس‌ها به راحتی در منزل

 1. قیمت ساندویچ پانل گفته:

  ممنون از سایت خوبتون که مطالبی در جهت افزایش آگاهی افراد قرار میدید.موفق باشید

 2. آموزشگاه زبان گفته:

  خیلی ممنونم بابت انتشار این مقاله بسیار مفید و کاربردی موفق باشید

 3. قیمت ریمل دوسه گفته:

  با سلام و درود فرواون خدمت دست اندرکاران وبسایت جا داره که از مطاللب مفید وبسایتتون تشکر و قدردانی کنم موفق و موید باشید.

 4. بازسازی ساختمان گفته:

  تشکر از مطالب ارسالی
  با آرزوی سالی خوب و پر از موفقیت برای شما دوست عزیز

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *