مطالب

بازی جشن تولد

تجربه برگزاری یک تولد بی‌نظیر با انجام چند بازی جشن تولد

امروزه دیگر بر خلاف گذشته کار برگزاری جشن تولد فقط با تزیین محل برگزاری جشن و آماده کردن خوراکی‌های متنوع به اتمام نمی‌رسد. بلکه همه والدین به دنبال اضافه کردن بخشی به جشن تولد هستند که سرشار از هیجان و خلاقیت باشد. انجام بازی جشن تولد می‌تواند تا حد زیادی این خلاقیت و هیجان را […]

ادامه مطلب
تم تاج

تم تاج : یک تم تولد فوق‌العاده برای سنین مختلف

تم تاج این روزها محبوبیت عجیبی یافته است. شاید دلیل این محبوبیت جنبه‌ی مجلل و تشریفاتی آن است. تم تاج در ترکیب با رنگ‌های مختلف می‌تواند مناسب برای جشن تولد ۱ تا ۱۰۰ ساله‌ها باشد! رنگ معمول و اصلی به کار رفته در این تم طلایی و در برخی مواقع نقره‌ایست که معمولا در ترکیب […]

ادامه مطلب
تم تولد سوفیا

برگزاری یک تولد رویایی با تم تولد سوفیا

دختر بچه‌ها قدرت تخیل بالایی دارند آن‌ها در دنیای رنگیشان خود را به جای پرنسس های کارتونی تصور می کنند و این کاراکتر های کارتونی را الگوی خود قرار می‌دهند.

ادامه مطلب
تم تولد کاکتوس

تم تولد کاکتوس : یک تم تولد خاص برای تمامی سنین

کاکتوس نماد ایستادگی و مقاومت و تلاش و پشتکار است. شما با انتخاب تم تولد کاکتوس برای تولد عزیزان‌تان می توانید به نشان دهید که دوست دارید تا آن‌ها نیز همانند این گل در مقابل مشکلات زندگی‌شان مقاوم باشند و برای اهداف‌شان تلاش کنند.

ادامه مطلب
تم تولد ایموجی

ایده‌هایی جذاب برای برگزاری جشن تولد با تم تولد ایموجی

اغلب کسانی که دوست دارند تولدی مهیج و جذاب را برای عزیزان‌شان برگزار کنند، دغدغه‌ی انتخاب تم تولدی مناسب را برای آن‌ها دارند.

ادامه مطلب