یادبود عروسی کاغذی یکی از زیباترین و ماندگارترین انواع گیفتی است که در جشن‌های عروسی به مهمانان تقدیم می‌شود. با توجه به تنوع زیاد یادبود عروسی کاغذی بسیاری از عروس خانم‌های جوانی که به دنبال یادبودهای خاص برای عروسی خود هستند از گیفت‌های کاغذی انتخاب می‌کنند. در این میان تیم خوش ذوق و هنر دوست روسیلی نیز با ارائه انواع یادبود عروسی کاغذی در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف سعی دارد جشن عروسی شما عزیزان را جذاب‌تر از همیشه گرداند. از سوی دیگر نیز روسیلی با فراهم کردن امکان سفارشی سازی انواع یادبودهای عروسی و تولد را طبق سلیقه مشتری فراهم کرده است. برای سفارش انواع یادبود عروسی کاغذی ، نمدی، نقلی و … می‌توانید به بخش یادبودهای عروسی از سایت روسیلی مراجعه کرده و یا با تلگرام روسیلی در تماس باشید. اگر شما هم قصد سفارش یادبود عروسی کاغذی را دارید در ادامه با ما همراه باشید تا انواع مختلفی از یادبودهای کاغذی روسیلی را با هم ببینیم. همچنین برای سفارش هر یک از این یادبودها کافیست با تلگرام روسیلی تماس کوچکی برقرار کنید.

انواع یادبود عروسی کاغذی برای جشن عروسی مدرن

امروزه گیفت باکس‌ها بخش بزرگی از یادبودهای مراسم مختلف را به خود اختصاص داده‌اند. جعبه کاغذی طرح گل پامچال یکی از زیباترین گیفت باکس‌های عروسی است. این گیفت باکس می‌تواند در رنگ دلخواه شما تهیه شود. برای سفارش این گیفت باکس کاغذی شیک می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی با همکاران ما در تماس باشید.

یادبود عروسی کاغذی
برای سفارش یادبود کاغذی گل پامچال کلیک کنید

اگر تمایل دارید که حتما یادبود عروسی شما رنگ و بوی گل داشته باشد. می‌توانید یادبود کاغذی با طرح دسته گل را در رنگ دلخواه خود از روسیلی سفارش دهید. لازم به ذکر است که امکان درج نام و تاریخ عروسی به صورت لیبل کاغذی نیز بر روی گیفت‌های روسیلی وجود دارد. در صورت تمایل به سفارش این یادبود می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی با ما در تماس باشید.

یادبود عروسی کاغذی
برای سفارش یادبود عروسی کاغذی با طرح دسته گل کلیک کنید

گیفت باکس‌های کیکی شکل یکی از جذاب‌ترین نوع یادبودهای عروسی کاغذی را تشکیل می‌دهند. زیرا هم زیبایی خاصی داشته و در رنگ‌ها و طرح‌های مختلف قابل سفارشی سازی هستند. و هم اینکه نمادی از شیرینی را با خود به همراه دارند. در صورت تمایل به سفارش این یادبود می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی با ما در تماس باشید.

یادبود عروسی کاغذی
برای سفارش یادبود عروسی کاغذی با طرح کیک کلیک کنید

همانگونه که پیش‌تر نیز گفته شد گیفت باکس‌ها بخش بزرگی از یادبودهای عروسی کاغذی را به خود اختصاص داده‌اند. هر چند این گیفت باکس‌ها انواع مختلفی دارند که در مراسم مختلف از آن‌ها استفاده می‌شود. اما معمولا از طرح‌های عروس و داماد به عنوان یادبود عروسی کاغذی استفاده می‌شود. در ادامه انواع مختلفی از این گیفت باکس‌ها که امکان سفارشی سازی از تلگرام روسیلی را دارند برای شما گردآوری شده است. در صورت تمایل می‌توانید این یادبودها را در طرح و رنگ دلخواه خود سفارشی سازی کنید. همچنین لازم به ذکر است که یادبودهای کاغذی روسیلی می‌توانند با مواد دلخواه شما اعم از دراژه، نقل، شکلات و … پر شوند. بنابراین حس مثبت بیشتری را به شما و مخاطبانتان منتقل خواهد کرد.

یادبود عروسی کاغذی
بررای سفارش گیفت باکس شیک روسیلی با طرح عروس و داماد کلیک کنید
یادبود عروسی کاغذی
برای سفارش گیفت دستساز کاغذی طرح قلب رنگی کلیک کنید
یادبود عروسی کاغذی
برای سفارش گیفت دامادی زیبا برای جشن عروسی‌های مدرن کلیک کنید
یادبود عروسی کاغذی
برای سفارش گیفت دستساز کاغذی لباس با گل کلیک کنید
یادبود عروسی کاغذی
برای سفارش گیفت دستساز کاغذی طرح کت دامادی کلیک کنید
یادبود عروسی کاغذی
برای سفارش گیفت دستساز کاغذی لباس عروس کلیک کنید
یادبود عروسی کاغذی
برای سفارش گیفت دستساز کاغذی لباس عروسی کرمی رنگ کلیک کنید

در کنار تمام یادبودهای کاغذی با طرح عروس یا داماد که دیدیدم. گیفت‌های ست عروس و داماد هم زیبایی فوق‌العادهای دارند. و هم حس خوبی را به مخاطبان خود منتقل می‌کنند. این یادبودها نیز می‌توانند در تعداد و طرح دلخواه از تلگرام روسیلی سفارشی سازی شوند. در ادامه دو نمونه از زیباترین گیفت‌های کاغذی عروس و داماد روسیلی را با هم می‌بینیم.

یادبود عروسی کاغذی
برای سفارش گیفت کاغذی عروس و داماد برای عروسی‌های مدرن و شیک کلیک کنید
یادبود عروسی کاغذی شیک با طرح عروس و داماد برای مزین کردن جشن‌های عروسی شاد شما

به راستی چه چیز به اندازه یک گیفت پاکتی خاص و شیک می‌تواند زیبایی جشن‌های شما را چندین برابر کند. این گیفت‌های پاکتی می‌توانند برای قرار گرفتن نقل، شیرینی، کوکی، شمع و حتی دانه‌های گیاهان مورد استفاده قرار گیرند. این نوع یادبود تلفیقی ار مدرنیته و نوستالژیک را با خود به همراه دارد. در صورت تمایل به سفارش این یادبود می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی با ما در تماس باشید.

یادبود عروسی کاغذی
برای سفارش یادبود پاکت نقل و شیرینی کلیک کنید

اگر تمایل به تهیه یادبودهای طرح‌دار متنوعی داشته باشید می‌توانید نوع خاصی از یادبود عروسی کاغذی را سفارش دهید. به عنوان مثال می‌توانید از یادبودهای کاغذی با طرح‌هایی مثل فرشته، عروس، پروانه و یا صدف استفاده کنید. این یادبودها علاوه بر اینکه خاص و تک هستند. می‌توانند منتقل کننده حس خوبی به مهمانان شما نیز باشند. در ادامه چند نمونه از این یادبودها را با هم می‌بینیم. لازم به ذکر است که تمامی این یادبودهای کاغذی قابلیت سفارشی سازی از طریق تلگرام روسیلی را دارند.

یادبود عروسی کاغذی
برای سفارش جعبه یادبود پروانه ‌ای درشت کلیک کنید
یادبود عروسی کاغذی
سفارش گیفت پاکتی پروانه یک گیفت فوق‌العاده شیک برای عروسی
یادبود عروسی کاغذی
برای سفارش گیفت باکس طرح صدف روسیلی کلیک کنید

انتخاب طرح‌های خاص برای یادبود عروسی معمولا از این جهت حائز اهمیت است که یاد و خاطره یک جشن عروسی را برای همیشه در ذهن‌ها ماندگار می‌کند. یکی از خاص‌ترین گیفت باکس‌هایی که توسط سایت روسیلی به عنوان گیفت باکس عروسی ارائه می‌شود. گیفت باکس قفس پرنده است. برای سفارش این گیفت باکس در رنگ‌های دلخواه می‌توانید با تلگرام روسیلی در ارتباط باشید.

یادبود عروسی کاغذی
برای سفارش گیفت باکس طرح صدف روسیلی کلیک کنید

گیفت‌های کیک کاغذی یکی از بی‌نظیرترین و زیباترین انواع یادبودهایی هستند که در جشن‌های عروسی مدرن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای سفارش این گیفت‌های کیکی شکل در طرح، اندازه و رنگ دلخواه می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی با همکاران ما در ارتباط باشید.

یادبود عروسی کاغذی
یادبود عروسی کاغذی به فرم تکه‌های کیک
یادبود عروسی کاغذی
یادبود کاغذی کیکی

یادبودهای بگی شکل نیز این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده‌اند. برای سفارش این نوع یادبودها در طرح عروس و داماد کافی است از طریق تلگرام روسیلی با همکاران ما در تماس باشید.

یادبود عروسی کاغذی
یادبود عروسی بگی شکل

در این مطلب انواع مختلفی از یادبود عروسی کاغذی را با هم دیدیم. برای سفارش هر یک از این مدل‌ها و سایر گیفت‌های مد نظر خود می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی با همکاران ما در تماس باشید. هدف ما شادی و راحتی جشن‌های شما است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *