برگزاری جشن عروسی دغدغه‌‌های زیادی دارد. مخصوصا اینکه این جشن تنها یک بار در زندگی هر زوجی برگزار می‌شود. بنابراین همه زوج‌های جوان به دنبال بهترین‌ها هستند. از این رو تیم روسیلی در نظر دارد با رائه‌ی مدل‌های متنوعی از یادبود عروسی شیک بخشی از دغدغه‌ی زوج‌های جوان را از بین ببرد. انتخاب یادبود عروسی شیک یکی از مهمترین بخش‌های هر مراسمی است. زیرا تنها به کمک یک یادبود عروسی زیبا است که عروس و داماد می‌توانند از مهمانان خود تشکر کنند.به همین دلیل همکاران ما در روسیلی با ارائه مشاوره و سفارشی‌سازی گیفت عروسی با طرح دلخواه شما، یاد و خاطره این جشن به یادماندنی را برای شما و عزیزانتان شیرین‌تر می‌کنند. در صورت تمایل به سفارش یا دریافت مشاوره می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی با ما در ارتباط باشید. در ضمن برای دیدن نمونه‌های بیشتر می‌توانید به این لینک مراجعه کرده و یا از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید.

در ادامه این مطلب سعی کرده‌ایم جدیدترین نمونه‌های یادبود عروسی شیک را برای شما گردآوری کنیم. با روسیلی همراه باشید تا مدل دلخواه یادبود عروسیتان را در سریع‌ترین زمان برای شما تهیه کنیم.

نمونه‌هایی جدید از یادبود عروسی شیک برای مهمانان عروسی

هر چند گیفت‌های عروسی در انواع مختلفی قابل دسترس هستند. اما این روزها گیفت‌های کاغذی محبوبیت خاصی یافته‌اند. روسیلی نیز با تولید انواع یادبودهای کاغذی به صورت سفارشی رنگ و بوی خاصی به جشن‌ها و مراسم شما می‌بخشد.

اگر دوست دارید یک کیک زیبا مزین میز عروسی شما باشد. و این کیک به صورت یادگار و ماندگار باشد. مطنئنا عاشق این گیفت خواهید شد. این یادبود عروسی شیک در صورتی که در ابعاد کوچکی تهیه شود. می‌تواند به عنوان یادبود مورد استفاده قرار گیرد. برای سفارش این گیفت می‌توانید با تلگرام روسیلی تماس بگیرید.

یادبود عروسی شیک
یادبود عروسی شیک به شکل کیک عروسی

یادبود قفس پرنده یکی از محبوب ترین یادبودهایی است که در مراسم عروسی مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما این روزها گیفت باکس قفس پرنده هم به لیست علاقمندی مردم راه یافته است. برای سفارش این گیفت می‌توانید با تلگرام روسیلی تماس بگیرید.

یادبود عروسی شیک
برای سفارش گیفت باکس قفس پرنده کلیک کنید

معمولا داخل گیفت‌های عروسی با نقل یا شکلات و قند پر می‌شود تا نماد شیرینی باشند. این شکلات‌ها می‌توانند به صورت جعبه‌های کوچکی با شکل عروس و داماد باشند. برای سفارش این گیفت می‌توانید با تلگرام روسیلی تماس بگیرید.

یادبود عروسی شیک
یادبود کاغذی عروسی شیک به شکل عروس و داماد

کیک‌های کاغذی چند طبقه در انواع و رنگ‌های مختلفی قابل سفارشی سازی هستند. برای سفارش این گیفت می‌توانید با تلگرام روسیلی تماس بگیرید.

یادبود عروسی شیک
یادبود عروسی شیک با طرح کیک سه طبقه

هیچ چیز به اندازه یک گیفت پاکتی جشن عروسی شما را بی‌نظیر نخواهد کرد. این یادبود عروسی شیک می‌تواند طبق سلیقه شما در رنگ‌بندی دلخواهتان تهیه شود. برای سفارش این گیفت می‌توانید با تلگرام روسیلی تماس بگیرید.

یادبود عروسی شیک
گیفت پاکتی برای جشن‌های عروسی مدرن

مطمئنا یک گیفت باکس قلبی شکل که با شکلات یا نقل پر شده است. می‌تواند انتخاب شایسته‌ای برای یک یادبود عروسی شیک باشد. رنگبندی این یادبود می‌تواند کاملا به دلخواه شما انتخاب شود. برای سفارش این گیفت می‌توانید با تلگرام روسیلی تماس بگیرید.

یادبود عروسی شیک
یادبود عروسی شیک با طرح قلب

اگر از علاقه مندان گیفت باکس‌های زیبا باشید این طرح می‌تواند زیبایی و جلوه‌ی خاصی به مراسم شما ببخشد. در صورت تمایل به سفارش این گیفت می‌توانید با تلگرام روسیلی تماس بگیرید.

یادبود عروسی شیک
یادبود عروسی شیک به شکل قلب برجسته

یادبودهای عروسی معمولا به سلیقه عروس خانوم انتخاب می‌شوند. از این رو معمولا طرحی ظریف و دخترانه دارد. انتخاب گیفت جعبه‌ای کوچکی با طرح گل برجسته شکوه مراسم شما را چندین برابر می‌کند. علاوه بر این نیز نمادی از دخترانگی و ظرافت پیشکش مهمانان شما می‌شود. در صورت تمایل به سفارش این گیفت می‌توانید با تلگرام روسیلی تماس بگیرید.

یادبود عروسی شیک
یادبود عروسی شیک با طرح گل

یک جعبه‌ی مربعی کوچک و شیک با طرح قلب و دالبور یکی از شیک‌ترین یادبودهای عروسی را برای شما ایجاد می‌کند. نکته‌ی جالبی که در مورد این گیفت وجود دارد. امکان سفارشی سازی آن در رنگ‌های دلخواه است. در صورت تمایل به سفارش این گیفت می‌توانید با تلگرام روسیلی تماس بگیرید.

یادبود عروسی شیک
یادبود عروسی به شکل جعبه‌ی طرحدار

مطمئنا بارها در مورد جعبه سورپرایز شنیده‌اید. اما احتمالا به این موضوع فکر نکرده‌اید که جعبه سورپرایز کوچکی را برای یادبود عروسی خود انتخاب کنید. این گیفت می‌تواند در رنگ‌های دلخواه شما از طریق تلگرام روسیلی سفارشی سازی شود.

یادبود عروسی شیک
یادبود عروسی شیک به شکل جعبه سورپرایز کیکی

همه دختر خانم‌ها از همان دوره‌ی کودکی رویای پرنسس شدن را در سر دارند. از این رو انتخاب یک گیفت کالسکه‌ای شیک به عنوان یادبود عروسی می‌تواند تا حدی رویای خانم‌های جوانی که به تازگی عروس شده‌اند را محقق کند. در صورت تمایل به سفارش این گیفت می‌توانید با تلگرام روسیلی تماس بگیرید.

یادبود عروسی شیک
یادبود کالسکه‌ای شیک برای عروسی

جعبه‌های شیک برای یادبود جلوه خاصی به منظره میز عروسی شما می‌بخشد. برای منحصر به فرد کردن این گیفت می‌توانید آن را به شکل دلخواه و خلاقانه‌ی خودتان سفارشی سازی کنید.

یادبود عروسی شیک
یادبود جعبه‌ای شیک برای جشن‌های عروسی

بی‌شک انتخاب رنگ مقوایی که به رنگ چوب نزدیک‌تر باشد. یادبودهای عروسی کاغذی شما را مشابه جعبه‌های چوبی خواهد کرد. نکته‌ی قابل توجهی که در این زمینه وجود دارد این است که این روزها گیفت‌های ساده طرفداران بیشتری دارند.

یادبود عروسی شیک
یادبود عروسی جعبه‌ای شیک

اگر به دنبال یک گیفت خاص و منحصر به فرد هستید. می‌توانید از گل‌های طبیعی به عنوان یادبود عروسی خود استفاده کنید.

یادبود عروسی شیک
استفاده از گل طبیعی به عنوان یادبود عروسی

گیفت‌های کاکتوسی معمولا به دلیل ماندگاری طولانی طرفداران بیشتری دارند و بیشتر از سایر گل‌ها به عنوان گیفت مورد استفاده قرار می‌گیرند.

یادبود عروسی به شکل کاکتوس

در صورت تمایل به سفارش گیفتی به شکل گل می‌توانید آن‌ها را در قالب دسته گل‌های کوچکی آماده کرده و در اختیار مهمانان خود قرار دهید.

یادبود عروسی به شکل گل طبیعی

ماکارون نیز این روزها طرفداران بسیاری دارد. این شیرینی شیک می‌تواند در جعبه‌های کاغذی شیک و یا جعبه‌های طلقی در اختیار مهمانان عروسی قرار گیرد.

نمونه‌ای از گیفت جعبه‌ای ماکارون
نمونه‌ای از گیفت جعبه طلقی برای ماکارون

اگر به دنبال گیفت‌های خاصی هستید. می‌توانید گیفت‌های شیشه‌ای را در انواع تزیینات مختلف از طریق تلگرام روسیلی سفارشی سازی کنید. گیفت‌های شیشه‌ای نمونه‌های جدیدی هستند که از جمله خاص‌ترین گیفت‌ها محسوب می‌شوند.

یادبود عروسی شیک به شکل گیفت لوله‌ی شیشه‌ای
گیفت‌های شیشه‌ای عروسی پر شده با نقل
گیفت‌های عروسی شیک شیشه‌ای پر شده با دراژه‌های رنگی
یادبود عروسی شیک به شکل شیشه‌های کوچک

آبنبات‌های استوانه‌ای این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده‌اند. انتخاب تزیین‌های متفاوت و خلاقانه می‌تواند یک یادبود عروسی شیک و منحصر به فرد را ایجاد کند.

یادبود عروسی شیک
یادبود عروسی شیک به صورت آبنبات استوانه‎ای

در صورتی که دوست دارید حالت نوستالژیکی به یادبودهای عروسی خود ببخشید می‌توانید گیفت‌های کیسه‌ای زیبایی را سفارشی سازی کنید.

نمونه‌ای از یادبود عروسی شیک به شکل کیسه‌های زیبا

برای ارتباط با روسیلی و سفارش انواع گیفت‌های عروسی شیک می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی با ما در تماس باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *