۷ مدل گیفت تولد کودک ؛ یک یادگاری خوب برای بچه ها

تولد گرفتن برای بچه های لذت زیادی دارد. اینکه ببینید فرزند شما و دوستانش دور هم جمع شده اند و روز خوبی را کنار هم می گذرانند، مطمئنا برایتان لذت بخش خواهد بود. هر پدر و مادری تلاش می کند تا فرزندش خوشحال باشد و تولد گرفتن یکی از راه هایی است که می توان با آن بچه ها را خوشحال نمود. شما می توانید از تم های زیبا برای جشن تولدی که قرار است گرفته شود، استفاده کنید. وسایل این جشن تولد زیبا را می توانید از روسیلی سفارش دهید. یکی از مواردی که در این میان نباید فراموش کنید، تهیه گیفت تولد کودک برای این چشن تولد است.  با دادن این یادبود ها به مهمانان خود نشان می دهید که چقدر از حضور آن ها در تولد خوسحال شده اید و به نحوی از آن ها تشکر می کنید. از طرف دیگر این گیفت های تولد باعث می شوند تا تولد شما تا مدت ها در خاطر میهمانان باقی بماند و از آن یاد کنند. در این مطلب چند گیفت تولد کودک  به شما معرفی می شود که به راحتی می توانید تهیه کنید و یا اینکه کمی تغییر داده و با حال و هوای جشن خود سازگار نمایید.

۷ مدل گیفت تولد کودک جالب

اولین پیشنهاد ما که بسیار کم هزینه و در عین حال بسیار جالب می باشد، این است که تعدادی گچ خریداری نمایید و آن ها را بسته بندی کنید. می توانید آن ها را در پلاستیک های رنگی بگذارید و نواری خوش رنگ را به دور پلاستیک بپیچید.

گیفت تولد کودک

اگر می خواهید از خوردنی های خوشمزه به عنوان گیفت تولد کودک استفاده کنید، پیشنهاد ما این است که یک کباب پاستیل برای بچه ها درست کنید. چند پاستیل خوشمزه را به سیخ بکشید و در نایلونی بگذارید و بسته بندی کنید. این خوراکی خوشمزه به مزاق بچه ها خوش می اید.

گیفت تولد کودک

به تعداد مهمانان ماسک شخصیت های کارتونی را تهیه کنید و موقع ورود به آن ها بدهید. اجازه بدهید تا هر فرد ماسکش را خودش انتخاب کند و در اخر نیز آن را با خود به خانه ببرد.  با این گیفت هم تولد را جالبتر و خاصتر خواهید کرد و هم هدیه زیبایی را به بچه ها خواهید داد.

گیفت تولد کودک

چراغ قوه های کوچک و رنگارنگی را برای مهمان بخرید. می توانید نام هر فرد را روی این چراغ قوه ها بنویسید تا هدیه شما خاص تر به نظر برسد.

گیفت تولد کودک

می توانید از گیفت های اماده ای که در بازار وجود دارد نیز استفاده کنید. برای مثال گیفت میکی موس زیر در فروشگاه روسیلی موجود می باشد.

گیفت تولد کودک
این یادبود زیبا از جمله یادبودهای زیبایی هست که روز تولد کوچولوی شما را ماندگار خواهد کرد.

 

دکمه-خرید

 

یادبود-تولد-کالسکه
یادبود تولد به شکل کالسکه. یکی دیگر از گیفت های تولد کودک بسیار زیبای روسیلی، گیفت به شکل کالسکه می باشد که به راحتی می توانید از  طریق دکمه پایین آن را سفارش دهید. 

 

دکمه-خرید

 

ایده دیگری که بسیار جالب می باشد این است که برای هر نفر تعدادی کتاب داستان یا سی دی های داستان بخرید و بسته بندی کنید. این هدیه فرهنگی هم به افزایش اگاهی بچه ها کمک خواهد کرد و هم یادگاری خوبی از تولد فرزندتان می باشد.

 

گیفت تولد کودک

 

2 دیدگاه در “۷ مدل گیفت تولد کودک ؛ یک یادگاری خوب برای بچه ها

  1. اشتراک ها: گیفت نمدی ؛ هدیه‌ای جالب برای مهمانان تولد - روسیلی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *