گیفت تولد کاغذی : گیفتی هیجان انگیز و متنوع برای جشن تولد کودکان ایرانی

گیفت تولد کاغذی

جشن تولدهای کودکانه سرشار از انرژی مثبت هستند. کودکان شاد با لباس‌های رنگارنگ، بازی‌های مختلف تولد، خوراکی‌های خوشمزه و تم تولد شیک، همه و همه دست در دست هم می‌دهند تا یک جشن پر انرژی را رقم بزنند. جشنی که یاد و خاطره آن برای همیشه در ذهن کودکان باقی می‌ماند. به همین دلیل است که پدر و مادرها از ماهها قبل برای جشن تولد کودکشان برنامه‌ریزی می‌کنند. زیرا می‌خواهند بهترین خاطره زندگی فرزندشان به دست آن‌ها رقم بخورد. در این راستا تیم روسیلی هم با ارائه انواع تم تولد سفارشی و گیفت تولد شیرینی جشن تولدهای شما را چندین برابر کند. جالب است که این روزها گیفت تولد کاغذی به دلیل تنوع مدل‌ها و امکان سفارشی سازی بیشتر از سایر گیفت‌ها طرفدار پیدا کرده است. از این رو تیم روسیلی هم انواع مختلفی از گیفت تولد کاغذی را به شکل تخصصی در طرح و رنگ دلخواه شما برای جشن تولد دلبندتان تهیه می‌کند. برای سفارش این گیفت‌ها می‌توانید از طریق سایت روسیلی سفارش خود را ثبت کنید. در صورتی هم که قصد دریافت مشاوره و مشاهده مدل‌های بیشتری را دارید می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی با ما در ارتباط باشید.

اگر جشن تولد فرزندتان نزدیک است و به دنبال ایده‌هایی برای انتخاب یادبود تولد هستید در این مطلب با ما همراه باشید تا مدل‌های مختلفی از گیفت تولد کاغذی را با شما به اشتراک بگذاریم.

ایده‌هایی متنوع و زیبا برای تهیه گیفت تولد کاغذی

برای انتخاب یک گیفت تولد کاغذی مناسب در ابتدا لازم است که تم تولد مورد نظر خود را انتخاب کنید. زیرا معمولا گیفت تولد نیز متناسب با تم آن انتخاب می‌شود تا جلوه زیبایی داشته باشد. برای نمونه اگر تم تولدی که برای فرزند خود انتخاب کرده‌اید تم تولد خرگوش است. می‌توانید گیفت تولد کاغذی خرگوشی را از طریق سایت روسیلی یا تلگرام روسیلی سفارشی سازی کنید که در ادامه نمونه‌هایی از آن‌ها را با هم می‌بینیم.

گیفت تولد کاغذی صرفا جنبه تزیینی ندارد. این گیفت‌ها می‌توانند علاوه بر زیبایی ظاهری به عنوان باکس خوراکی نیز مورد استفاده قرار گیرند.

گیفت تولد کاغذی
سفارش گیفت تولد کاغذی مدل خرگوش

در برخی موارد گیفت تولد می‌تواند برای زیباسازی فضای تولد نیز مورد استفاده قرار گیرد. و مهمانان کوچک شما را سورپرایز کند.

گیفت تولد کاغذی
سفارش گیفت باکس کاغذی خرگوشی

اگر قصد قرار دادن یک هدیه سبک یا حتی خوراکی را دارید می‌تواند گیفت باکس کاغذی برای تولد دلبندتان سفارش دهید.

سفارش گیفت باکس کاغذی

اگر قصد دارید مهمانان کوچک شما علاوه بر یک جعبه فانتزی یادگاری کوچکی را نیز با خود ببرند. می‌تواند چنین گیفت باکس‌های فانتزی را از تلگرام روسیلی سفارش دهید.

گیفت تولد کاغذی
جعبه کاغذی طرح خرگوش یادبودی زیبا برای تم تولد خرگوش
گیفت تولد کاغذی
یادبود کاغذی تولد مناسب برای تم تولد خرگوش

جعبه‌های خوراکی هم جنبه‌ی تزیینی جشن را تحت پوشش قرار می‌دهند و هم به عنوان ظرف خوراکی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

گیفت تولد کاغذی
سفارش باکس خوراکی شیک با طرح خرگوش
گیفت تولد کاغذی
گیفت باکس خرگوشی زیبا برای جشن‌های کودکانه

مطمئن باشید هیچ چیز به اندازه یک گیفت تولد کاغذی فانتزی کوچولوهای حاضر در جشن را خوشحال نخواهد کرد. این نوع گیفت‌ها قابل سفارشی سازی در رنگ‌ها و طرح‌های مختلف هستند.

گیفت تولد کاغذی
باکس خرگوشی یک یادبود کاغذی فانتزی برای جشن‌های کودکانه
گیفت تولد کاغذی
گیفت فانتزی خرگوشی شیک برای جشن تولد
گیفت کاغذی خرگوش برای قرار دادن شکلات

انتخاب گیفت‌های خلاقانه راز برگزاری یک جشن تولد شاد است. بنابراین نهایت سعی خود را بکنید که گیفت‌های خلاقانه‌ای برای جشن تولد کوچولوی دلبندتان تهیه کنید.

گیفت جعبه‌ای دسته دار خرگوش
گیفت تولد کاغذی
گیفت باکس تم خرگوش یک گیفت بامزه برای جشن‌های کودکانه

گیفت تولد کاغذی روسیلی تنها محدود به گیفت‌های خرگوشی شکل نیست. این‌ها تنها نمونه‌هایی از گیفت‌های روسیلی هستند که به شکل حیوانات مختلف در رنگ‌های مختلف می‌توانند سفارش داده شوند. برای اطلاع از جزئیات و سفارش این گیفت‌ها می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی با ما در ارتباط باشید.

هیچ فرقی ندارد تم تولد کوچولوی شما چه چیزی باشد. تم بالن، تم تولد پروانه، زنبور و … هر چه که باشد می‌توانید گیفت کاغذی متناسب با آن را از طریق تلگرام روسیلی در رنگ‌های دلخواه خودتان سفارشی سازی کنید.

سفارش گیفت تولد کاغذی با طرح بالن برای جشن‌های شاد و رنگی کودکانه
گیفت تولد کاغذی
گیفت جعبه‌ای بالن یرای جشن تولدهای شاد کودکانه

رنگ‌های شاد زیبایی و انرژی خاصی به جشن تولدهای کودکانه می‌بخشد. از این رو معمولا سعی می‌شود تا از بهترین و شادترین رنگ‌ها برای جشن تولدهای کودکانه استفاده شود. تم تولد بالن ، شهربازی و رنگین کمان یا مداد رنگی از جمله تم‌های شادی هستند که معمولا از آن‌ها برای تزیین یک جشن تولد شاد استفاده می‌شود.

گیفت تولد کاغذی
گیفت باکس بالنی شکل برای جشن‌های شاد کودکانه

در بسیاری از موارد انتخاب یک گیفت کاغذی منحصر به فرد برای کودکان آن‌ها را هیجان زده می‌کند. بنابراین بیشتر از آن جشن تولد لذت می‌برند. همین امر نیز باعث ماندگار شدن خاطره جشن تولد در ذهن آن‌ها می‌شود. گیفت‌های کیفی شکل نیز یکی از این ایده‌های خلاقانه هستند.

گیفت تولد کاغذی
گیفت باکس کیفی شکل با طرح بالن

اگر قرار است به تازگی جشن تولدی رویایی با تم پروانه برگزار کنید. شما را دعوت می‌کنم که در ادامه به مدل‌های زیبایی از گیفت تولد کاغذی با طرح پروانه را ببینید.

یک گیفت باکس پروانه‌ای فوق‌العاده برای جشن تولدهای پروانه‌ای
گیفت کیکی با طرح پروانه برجسته یک یادبود زیبا برای جشن فرشته خانم‌ها

چه چیز به اندازه یک گیفت بالشی شیک با طرح پروانه می‌تواند جشن تولد شما را شیک و بی‌نظیر گرداند؟

گیفت بالشی پروانه

دنیای فرشته کوچولوها پر از قشنگی و رنگ‌های مختلف است. بنابراین گیفت تولدی با تم کراسل نیز پر از تازگی و زیبایی خواهد بود.

گیفت جعبه‌ای اسب تک شاخ
گیفت کاغذی شیک برای تم اسب تک شاخ

برای سفارش گیفت تولد کاغذی حتما لازم نیست که تم خاصی انتخاب کرده باشید. از سوی دیگر نیز ممکن است این گیفت برای جشن تولد بزرگسالان با تمی ساده سفارشی سازی شوند. از ای رو می‌توان مدل‌های ساده و شیکی از گیفت‌های کاغذی را نیز سفارش داد.

یادبود پاکتی برای نقل و شیرینی
گیفت مربعی ساده با طرح دلخواه

آنچه تا کنون دیدید تنها گوشه‌ی کوچکی از گیفت‌های کاغذی زیبای روسیلی هست. هر مدل از گیفت تولد کاغذی که در نظر داشته باشید می‌توانید از طریق ارتباط با تلگرام روسیلی برای همکاران ما ارسال کنید تا در سایز و رنگ دلخواه و در کمترین زمان ممکن به دست شما برسانیم. هدف ما شادی و زیبایی جشن‌های شما است. شاد و خلاق باشید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *