گل کاغذی ؛ یک تزیین شیک و بی‌نظیر برای جشن تولد و عروسی مدرن

گل کاغذی

گل کاغذی المان و عنصر جدیدی است که به تازگی به دنیای رنگارنگ جشن تولدها وارد شده است. استفاده از گل کاغذی زیبایی خاصی به محل برگزاری جشن شما می‌دهد. از طرفی نیز هزینه به مراتب کمتری نسبت به گل طبیعی دارد. از این رو بیشتر مورد استقبال خانواده‌ها قرار می‌گیرد.

البته گل‌های کاغذی تنها برای تزیین جشن تولد مورد استفاده قرار نمی‌گیرند. بلکه برای تزیینات جشن عروسی و ویترین مغازه‌ها و هر جایی که نیاز به زیباسازی و لطافت دارند نیز از گل‌های کاغذی مختلف استفاده می‌شود. اگر شما هم علاقه دارید که از تزیین گل کاغذی در جشن‌ها و مراسم خود استفاده کتید. با تیم روسیلی همراه باشید. روسیلی با ارائه انواع مختلفی از گل‌های کاغذی در رنگ‌ها و طرح‌های مختلف زیبایی جشن‌های شما را چندین برابر می‌کند. در ادامه انواع مختلفی از گل‌های کاغذی را با هم می‌بینیم. در صورت تمایل به سفارش هر یک از این گل‌ها در رنگ و اندازه دلخواهتان می‌توانید با تلگرام روسیلی در ارتباط باشید.

گل کاغذی
استفاده از گل کاغذی برای تزیین پشت میز جشن تولد

مزایا و معایب استفاده از گل کاغذی برای تزیین جشن‌های مختلف

ممکن است برای شما نیز این سوال پیش آمده باشد که وقتی گل‌های طبیعی در دسترس هستند. چه لزومی دارد که از گل‌های کاغذی برای تزیین استفاده کنیم. در ادامه ویژگی‌های مختلف گل‌های کاغذی که باعث می‌شود در صدر گزینه‌های انتخابی افراد باشند مورد بررسی قرار می‌گیرند.

کاهش هزینه

گل‌های طبیعی معمولا هزینه بیشتری نسبت به گل‌های کاغذی دارند. از سوی دیگر نیز یک بار مصرف هستند. زیرا عمر گل طبیعی کوتاه است و بعد از اتمام مراسم باید به دور ریخته شود. در حالی که گل‌های کاغذی می‌توانند چند بار مصرف باشند. از طرفی بعد از اتمام مراسم گل‌های کاغذی می‌توانند مزین اتاق خواب یا آشپزخانه شما نیز باشند. ویژگی که در گل‌های طبیعی وجود ندارد.

گل کاغذی
گل‌های کاغذی پس از اتمام مراسم می‌توانند برای تزیین اتاق خواب و آشپزخانه شما نیز مورد استفاده قرار گیرند.
سفارش گل‌های کاغذی روسیلی در ترکیب رنگ دلخواه

رنگ‌بندی متنوع

یکی دیگر از مزایای استفاده از گل‌های کاغذی رنگ‌بندی متنوع آن است. یعنی شما می‌توانید رنگ گل‌های مورد نیازتان را با رنگ تم تولد یا عروسی خود کاملا ست کنید. در حالی که ست کردن گل‌های طبیعی با رنگ تم مورد نظر کار نسبتا دشواری است. در بسیاری از موارد نیز گل طبیعی دقیقا در رنگ دلخواه شما وجود ندارد. بنابراین سفارش گل‌های کاغذی به شما کمک می‌کند اندازه و رنگ دلخواه خودتان را بسته به جشنتان انتخاب کنید.

گل کاغذی
امکان سفارشی سازی گل کاغذی در رنگ‌ها و سایزهای مختلف یکی از مزایای مهم استفاده از گل‌های کاغذی به جای گل‌های طبیعی است.

نداشتن بو و عدم ایجاد حساسیت

نداشتن بوی گل‌های کاغذی به نوعی می‌تواند هم ویژگی مثبت و هم ویژگی منفی برای آن‌ها تلقی شود. زیرا نداشتن بو باعث می‌شود که آن حس طراوت و تازگی که از گل به دست می‌آوریم از بین برود. از طرفی نیز افرادی که به بو یا گرده‌ی گل حساسیت دارند از این ویژگی گل‌های کاغذی استقبال می‌کنند. البته اگر قصد درست کردن دسته گل کاغذی درست کنید بهتر است از یک اسپری خوشبو برای معطر کردن آن استفاده کنید.

گل کاغذی
دسته گل‌های کاغذی می‌توانند با اسپری‌های خوشبو معطر شوند و در تزیینات مهمانی‌ها به جای گل طبیعی استفاده شوند.
سفارش گل‌های کاغذی روسیلی در رنگ‌های مختلف

نمونه‌هایی از استفاده از گل کاغذی برای تزیین محل برگزاری جشن

اگر جشن تولد پرنسس کوچولوی شما نزدیک است و دوست دارید تولد امسال او را متفاوت برگزار کنید. سفارش گل‌های کاغذی می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. فقط قبل از سفارش این گل‌ها لازم است که تم تولد دلخواه خود را انتخاب کنید. تا ترکیب رنگ گل‌‌ها نیز مطابق با رنگ تم انتخابی شما سفارشی سازی شوند. در شکل زیر نمونه‌ای از تزیین گل کاغذی برای تم راپونزل یا گیسو کمند آمده است. با توجه به اینکه رنگ غالب این تم بنفش و زرد است. به همبن دلیل بیشتر گل‌های این تزیین هم به رنگ بنفش روشن و تیره و زرد انتخاب شه است. اما برای زیبایی بیشتر گل‌های صورتی خوش رنگ نیز بین آن‌ها گنجانده شده‌ند.

گل کاغذی
نمونه‌ای از استفاده از گل کاغذی برای تزیین جشن تولد

انواع گل‌های کاغذی از سایت یا تلگرام روسیلی قابل سفارشی‌سازی هستند. در صورت تمایل به گرفتن مشاوره با تلگرام روسیلی در ارتباط باشید. برای دیدن سایر نمونه کارها نیز می‌توانید به اینستاگرام روسیلی مراجعه کنید.

 

 

گل کاغذی
سفارش گل‌های کاغذی شیک روسیلی در رنگ‌ها و اندازه‌های مختلف
گل کاغذی
سفارشی‌سازی گل‌های کاغذی روسیلی در رنگ‌ها و اندازه‌های مختلف

لزومی ندارد که گل‌هایی که برای تزیین استفاده می‌شوند یک شکل و یک اندازه باشند. بلکه استفاده از گل‌ها در مدل‌ها و سایزهای مختلف زیبایی خاصی به مراسم شما می‌بخشد. تنها نکته‌ای که در زمینه انتخاب گل‌های کاغذی باید مد نظر قرار گیرد. تناسب رنگ‌ها یا انتخاب ترکیب رنگ مناسب برای گل‌ها است. در شکل زیر نمونه‌ای زیبا از طاق تزیین شده با گل‌های کاغذی را با هم می‌بینیم.

گل کاغذی
نمونه‌ای از تزیین طاق گل با گل کاغذی با ترکیب رنگ زیبا
گل کاغذی
سفارش گل‌های کاغذی زیبای روسیلی در اندازه‌ها و طرح‌های مختلف

اگر یک مهمانی با تم رنگین کمان ترتیب داده‌اید نیز می‌توانید به کمک گل‌های کاغذی رنگی محل برگزاری جشن خود را زیبا کنید. جالب است بدانید که از گل‌های کاغذی تنها برای تزیین دیوار استفاده نمی‌شود. بلکه این گل‌ها می‌توانند برای تزیین میز غذاخوری نیز مورد استفاده قرار بگیرند.

گل کاغذی
استفاده از گل کاغذی در تزیین میز غذاخوری برای جشنی با تم رنگین کمان

استفاده از گل‌های کاغذی مختص جشن تولد نیست. امروزه در بسیاری از عروسی‌ها نیز از گل‌های کاغذی برای تزیین محل برگزاری جشن استفاده می‌شود. فرقی نمی‌کند که عروسی شما در باغ یا خانه برگزار می‌شود. می‌توانید به کمک گل‌های کاغذی محل مناسبی را برای عکاسی و استقرار عروس و داماد ترتیب دهید. اگر قصد برگزاری جشن عروسی خود در باغ را دارید. می‌توانید به کمک دیوار یونولیتی و تزیین آن با تور محلی را برای عکاسی مهمانان و یا ایجاد یک جایگاه ویژه برای عروس و داماد به کمک گل‌های کاغذی ترتیب دهید.

گل کاغذی
استفاده از گل‌های کاغذی برای جشن عروسی یک ایده‌ی فوق‌العاده برای برگزاری یک جشن متفاوت

اگر دوست دارید جشن متفاوتی را به کمک گل‌های کاغذی تجربه کنید. باید خلاق باشید. به عنوان مثال لزومی ندارد که حتما از گل‌های کاغذی به صورت یک چارچوب تعیین شده استفاده کنید. بلکه می‌توانید به شکل دلخواه خود آن‌ها را روی دیوار بچسبلنید و تجربه‌ی فوق‌العاده‌ای را از جشن خود به دست آورید.

گل کاغذی
استفاده از گل کاغذی به صورت تزیین گوشه‌ای

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *