برای جشن تولد فرزندتان کیک تولد پیناتا تهیه کنید!

جشن تولد یکی از جشن‌های مهم زندگی هر فرد محسوب می‌شود. کودکان دوست دارند در روز تولد خود سوپرایزهای مختلفی را تجربه کنند. در حالت کلی هر چه این روز خلاقانه‌تر برگزار شود بیشتر به آن‌ها خوش می‌گذرد. کیک تولد پیناتا یکی از جذاب‎ترین مدل‌های کیک است که می‌تواند در جشن‌های تولد فرزندان مورد استفاده قرار گیرد. زیرا همه کودکان عاشق شکلات و پاستیل و اسمارتیز هستند و اگر با بریدن کیک شاهد سرازیر شدن شکلات از داخل آن باشند مطمئنا شور و شوق فراوانی خواهند داشت. برای جذابیت بیشتر تولد فرزندتان توصیه می‌کنم حتما بازی پیناتا را هم در این روز به خصوص انجام دهید.

بیشتر مادرها دوست دارند که کیک جشن تولد فرزند خود را خودشان در خانه تزیین کنند. باید بگویم که تزیین کیک کار چندان سختی نیست و می‌توانید به راحتی یک کیک تولد دخترانه یا هر مدل دیگری را در خانه تزیین کنید. در ادامه این مطلب تزیین کیک تولد پیناتا را با هم می‌بینیم که مطمئنا برای شما بسیار جذاب خواهد بود.

آموزش تهیه کیک تولد پیناتا در منزل

تهیه‌ی کیک تولد پیناتا بسیار آسان است. برای این کار کافی است یک کیک ساده دایره‌ای شکل قطور تهیه کنید. در صورت تمایل می‌توانید این کیک را نیز در خانه تهیه کنید. اما اگر زمان کافی برای پخت کیک را ندارید می‌توانید از کیک‌های آماده نیز استفاده کنید.

به منظور تهیه کیک تولد پیناتا ابتدا دو کیک کاسه‌ای (یا همان دایره‌ای قطور) و قسمت بالای کیک‌ها را با چاقوی تیز ببرید.

کیک پیناتا 4
مرحله اول

به آرامی داخل کیک را به فاصله مشخصی از دیواره‌ها با قاشق خارج کنید. و با کاردک دورادور کیک را با کره‌ی بادام زمینی بپوشانید. علاوه بر کره بادام زمینی می‌توانید از خامه هم برای این کار استفاده کنید.

مرحله دوم
مرحله دوم

داخل کیک را که اکنون به شکل کاسه‌ای در آمده است از شکلات پر کنید. برای این منظور می‌توانید از انواع شکلات‌های رنگی و اسنارتیز استفاده کنید.

مرحله سوم
مرحله سوم

کیک کاسه‌ای دوم را که داخل آن را با قاشق خالی کرده‌اید و دور آن را با کره بادام زمینی پوشانده‌اید بر روی کیک پر از شکلات برگردانید و روی آن را به کمک کاردک خامه بکشید.

مرحله چهارم
مرحله چهارم

پس از خامه کاری کل سطح کیک روی آن را با ترافل‌های رنگی تزیین کنید. برای این کار می‌توانید از شکلات‌های ریز در طعم‌های مختلف هم استفاده کنید.

مرحله پنجم
مرحله پنجم

کیک تولد پیناتای شما آماده است و می‌توانید آن را به عنوان کیک تولد فرزند دلبندتان مورد استفاده قرار دهید.

کیک تولد پیناتا
کیک تولد پیناتا

در صورت تمایل به خرید کیک می‌توانید آن را از فروشگاه روسیلی نیز تهیه کنید.

چیزکیک-شکلاتی1
چیز کیک شکلاتی با ترافل‌های رنگی

کیک تولد پیناتا

1 دیدگاه در “برای جشن تولد فرزندتان کیک تولد پیناتا تهیه کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *