۱۰ مدل کیک تولد سونیک برای آقا پسرهای ایرانی

سونیک جوجه تیغی یک بازی جذاب از دوران کودکی همه ماست، و حدود ۲۵ سال است که جزو شخصیت‌های محبوب بچه‌ها است،حتما وقتی بچه بودید در بازی‌های سگا، مجموعه بازی‌های سونیک جوجه تیغی جزو بازی های همیشگی تان بوده و حالا بچه های شما نسخه های جدیدی از این شخصیت محبوب کارتونی را بازی می‌کنند. این برند فقط یک بازی ویدویی نیست بلکه یک شبکه تلویزیونی دارد.این بازی از بازی‌های پرشی است که باید تمام دشمنان را سریعا نابود  کرده و سکه‌های بیشتری جمع کند. حالا اگر پسرکوچکتان برای تم تولدش  سونیک جوجه تیغی را انتخاب کرده بهتر است قبل از سفارش کیک، کیک‌های برتر این تم را ببینید. حتی اگر کیک تولدتان را سفارش داده اید بهتر است از این کیک‌ها ایده گرفته و جزییاتی را به کیک تولد سونیک جوجه تیغی اضافه کنید تا یک جشن تولد تمام عیار سونیکی داشته باشید.

031

یک ایده جالب برای کیک سونیک جوجه تیغی که باعث شگفت بچه ها می شود  سفارش کیک  با طرح سر سونیک جوجه تیغی است. بچه ها از دیدن قیافه جدی و مبارزه جویانه آن هیجان زده می‌شوند.

041

طراحی کیک استوانه ای با طرح شطرنجی زیر آن یک الگوسازی عالی از نمونه اصلی بازی های ویدویی سونیک جوجه تیغی است

071

رنگ های روشن کار شده در این کیک  واقعا آن را  زیبا و جذاب جلوه  داده است

081

یک کیک کامل برای میهمانی های بزرگ با رنگهای تم سونیک و یک عروسک سونیک که در بالای کیک در نگاه اول دوست داشتنی و زیبا بنظر می‌رسد.

021

یک سرزمین سونیکی در جشن تولد تبدیل به تولد شادی برای همه کسانی که در تولد شرکت کرده اند می‌شود.

05-Cake-938x1024

زرد و قهوه ای رنگهای تجاری سونیک جوجه تیغی هستند واستفاده از این طرح روی کیک و سطح آن حالت سه بعدی بخشیده است. بعضی مواقع با ترفندهای ساده ای می‌توانید جذابیت خاص و یا حالت ۳بعدی به کیک بدهید که حتما برای کودکتان خوشایند خواهد بود.

0101

این کیک با همه شخصیت های محبوب بازی سونیک جوجه تیغی، جشن تولد شما را تکمیل می‌کند.

091

این کیکی فوق العاده با الهام از بازی سونیک جوجه تیغی است که بعد از طی کردن راه پرپیچ و خم حلقه طلایی  را بدست می آورد، راستی یادتان نرود یک عکس با تنظیم لبخند زیبای کودکتان از این کیک زیبا ثبت کنید.

016

در این کیک ماهی و شخصیت محبوب دیگری از آن استفاده شده، اگر کودک شما به شخصیت های دیگر سونیک علاقه مند است حتما یک نمونه از کوچک از آن را در کیک سفارش دهید.بعضی از این عروسکها از جنس خمیری هستند که می توانید به عنوان یادگاری از تم جشن تولد سونیک نگه دارید.

061

این کیک فوق العاده است! طراحی آن بصورتی است که قوانین فیزیک را می شکند و تحت تاثیر جاذبه زمین نیست.دیدن کیک‌های سه بعدی بچه‌‌ها را سرذوق می آورد، مخصوصا اگر آن بازی موردعلاقه اش باشد.اگر کودک شما عاشق چیزهای جدید و خلاقانه است،به فکر کیک خلاقانه باشید.امروزه طراحی‌های جذابی برای کیک وجود دارد.با کیک سه بعدی جشن تولد را تبدیل به بازی سونیک جوجه تیغی کنید.برای افراد حاضر در تولد لباس و کلاه سونیک آماده کنید و بازی سونیک واقعی برگزار کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *