چگونه فضای خانه ی خود را برای کریسمس آماده کنیم؟

تزیینات عید کریسمس

کریسمس عید سال جدید مسیحیان است که هر ساله شب ۲۴ دسامبر شروع می شود. تزئینات این جشن فوق العاده جذاب است و اغلب افراد دوست دارند با ورود فصل و سرما و کریسمس حال و هوای جدیدی به خانه‌ خوشان بدهند و خود را برای جشن کریسمس و تعطیلات زمستانی آماده کنند. بچه‌ها با دیدن انواع تزئینات در خانه به هیجان می آیند.

تزئین ورودی خانه

تزئینات کریسمس فقط برای درخت نیست در جاهای مختلف خانه می‌توانید تزئینات زیبایی انجام دهید. در ایوان و ورودی خانه یک ریسه گل نصب کنید . این کار شور و نشاط خاصی به  مهمانان می‌دهد. حتی با گلبرگ‌های سبز و روبان قرمز می‌توانید ورودی خانه را زیباتر کنید.

gallery-1447965095-front-door-decorating-ideas-how-to1

تزئین میز

با ورود به فصل کریسمس  برای تزئین میزتان تزئینات کوچکی تهیه کنید. آنها را روی یک میز کوچک یا یک سینی کوچک قرار داده و قبل از سرو غذا روی میز بچینید. می‌توانید از شاخ و برگ‌های سبز و توت برای روی میز استفاده کنید.

2-3

میتوانید از شمعها نیز برای تزیین و زیباتر کردن میزتان استفاده نمایید.

تزئین شومینه و طاقچه

حتما در فیلم‌ها هم دیده‌اید در شب کریسمس یک درختچه با تزئینات رنگی کنار شومینه وجود دارد که هدایای کریسمس در کنار آن قرار دارد. طاقچه یا بالای شومینه خود از تاج گلی به شکل ستاره تزئین کنید. استفاده از حلقه گل چوبی به‌همراه برگهای پاییزی و خشک، یا از توپ‌ها و قطعات فلزی نیز برای درست کردن تاج گل می‌توانید استفاده کنید. صدای جرنگ جرنگ این حلقه ها برای بچه ها خوشایند خواهد بود.

5-3

تزئین راه پله

برای راه پله می‌توانید از تاج گلهایی به شکل کمان استفاده کنید. این کمان برای بیرون خانه نیز ایده خوبی است. از گلبرگ‌های سرخس و مارچوبه و درختچه های همیشه سبز استفاده کنید. طناب کلفت ۳سانتی همراه با چراغ های صدفی یک تزئین کلاسیک برای راه پله است. در پله ورودی کیف‌های تغذیه همراه با کاکائو و شکلات به عنوان پذیرایی برای مهمانان آماده کنید. با نصب ریسه گل و ریسه های چراغ راه پله هایتان را زیباتر کنید.

4-3

تزئین اتاق‌ها برای کریسمس

از نمادهای کریسمس در هر جایی از خانه استفاده کنید. برای اتاق بچه‌ها از سورتمه و گوزن می‌توانید استفاده کنید. برای اتاق مهمان از ستاره ها و دیگر تزئینات کریسمسی استفاده کنید.

6-2

تزئین دکور کلی کریسمس

با ورود کریسمس و فصل سرد یک دکور برفی برای خوشامدگویی درست کنید. از شکل‌های دانه برف در هر جایی از خانه استفاده کنید. کاج مخروطی یک آیتم عالی برای تزئین خانه تان خواهد بود. آن را با ریسه یا بصورت حلقه در هرجایی می‌توانید استفاده کنید. هر وقت برای گردش به پارک رفتید به مقدار کافی از این میوه‌های زیبا جمع آوری کنید. با کاج مخروطی برای بچه‌ها کاردستی‌های جالبی درست کنید و در یک سبد روستایی در کنار شومینه  قرار دهید. نکته مهم کریسمس چراغ های کوچک جیوه ای است که با نورکم، فضای آرام و دلنشینی می‌سازند.

5-5

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *