اشتباهاتی که موقع انتخاب کارت عروسی مرتکب می‌شوید

اگر تا به حال مدل کارت عروسی خود را انتخاب کرده‌ باشید که هیچ، ولی اگر هیچ تصمیمی در اینباره نگرفته‌اید، خواندن این مطلب برای‌تان مفید خواهد بود. مدل کارت، تعداد کارتی که چاپ خواهد شد و متنی که روی کارت نوشته می‌شود، بسیار مهم است. در انتخاب متن کارت باید دقت زیادی به خرج دهید. یادتان باشد کارت عروسی توسط تمامی مهمانان خوانده می‌شود. برای همین نیز باید متنی را برای کارت عروسی خود انتخاب کنید که مورد پسند همه قرار گیرد.  اگر زوجی کم سن و سال هستید، می توانید از متن‌های عاشقانه و با مزه استفاده کنید ولی اگر سن و سالتان بالاتر است از متن‌های با معنا تر استفاده کنید.

اشتباهاتی که در انتخاب کارت عروسی انجام می‌دهیم

مواردی که باید در انتخاب کارت عروسی خود رعایت کنید

۱) مدل کارت عروسی

بعضی عروس خانم‌ها سعی می‌کنند تا مدل جزییات زیادی را به کارت عروسی خود اضافه کنند. این کار تا حدی باعث زیبا تر دیده شدن کارت دعوت می‌شود اما زیاده روی در این کار باعث می‌شود تا نوشته‌های کارت به چشم نیاید. استفاده از رنگ های زیاد برای کارت دعوت بد نیست ولی یادتان باشد این روزها زیبایی بیشتر به معنای سادگی است.

۲) تعداد کارت عروسی

یکی از اشتباهاتی که عروس و داماد ها در این زمینه انجام می‌دهند این است که کارت عروسی را به تعداد کم تهیه می‌کنید. سعی کنید همیشه ۱۰ درصد بیشتر از تعداد مهمانان‌تان، کارت تهیه کنید. در اینصورت هیچ نگرانی وجود ندارد اگر مهمانی از قلم افتاده باشد.

۳) دو سه هفته قبل از عروسی کارت‌ها را پخش نکنید

در اینصورت مهمانان فراموش خواهند کرد که این هفته به عروسی شما دعوتند. سعی کنید یک هفته قبل از عروسی کارت دعوت را به دست مهمانان برسانید.

۴) یادتان باشد که برای هر خانواده یک کارت کافی است

قرار نیست برای هر فرد، یک کارت بدهید. در سفارش کارت عروسی تعداد خانواده‌ها را بشمارید، نه تعداد افراد.

۵) پشت کارت را زیبا بنویسید

نمی‌گویم یک خوشنویس برای این کار استخدام کنید. فقط سعی کنید در نوشتن پشت کارت‌ها زمان و دقت لازم را صرف کنید. زیبا نوشته شد کارت، احترام قائل شدن به مهمانان است.

۶)کارت‌ها را دوباره بخوانید تا غلط املایی نداشته باشند

از دوستان یا سایر افراد خانواده بخواهید تا کارت‌ها را بعد از نوشتن بخوانند. چون ممکن است خودتان متوجه اشتباهات آن نشوید.

1 دیدگاه در “اشتباهاتی که موقع انتخاب کارت عروسی مرتکب می‌شوید

  1. اشتراک ها: ۱۱ مدل کارت دعوت عروسی مخصوص با سلیقه ها - روسیلی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *