آموزش ویدیویی ساخت کارت دعوت کریسمس در خانه در عرض ۱۰ دقیقه

آموزش ساخت کارت دعوت کریسمس

استفاده از کارت دعوت سابقه‌ی بسیار طولانی دارد و برای اولین بار توسط اشراف انگلیسی و فرانسوی در قرن ۱۸ برای دعوت مهمانان به رویدادهای خاص استفاده می‌شد. پادشاهان، ملکه‌ها، شاهزاده‌ها و سایر اشراف تنها کسانی بودند که از چنین چیزی استفاده می‌کردند. کارت‌های دعوت آن زمان اغلب دست نوشته‌هایی بودند که با قلم خوشنویسی نوشته می‌شدند. جمله‌بندی‌های آن‌ها دقیقا شبیه به متن‌هایی است که امروزه استفاده می‌شود. آن‌ها نشان مخصوص خود را به پاکت روی دعوتنامه پیوست می‌کردند و با روش‌های مختلف آن زمان از جمله نامه‌رسان‌های سوار بر اسب ارسال می‌کردند. اما امروزه تقریبا هیچ مناسبت و جشنی بدون کارت دعوت صورت نمی‌گیرد و کارت دعوت در ساده‌ترین جشن‌ها نیز ضروری است. در ادامه مطلب آموزش ساخت یک کارت دعوت کریسمس که طراحی فوق‌العاده جالبی دارد، را خواهید دید.

آموزش ساخت کارت دعوت کریسمس

آموزش ویدیویی ساخت کارت دعوت کریسمس در خانه

کریسمس جشنواره‌ی بزرگداشت تولد حضرت عیسی مسیح است. شب ۲۴ دسامبر میلیاردها مسیحی در سراسر جهان جشن کریسمس ۱۲ روزه‌ی خود را آغاز می‌کنند. این جشن را می‌توان ترکیبی از جشن نوروز و شب یلدای ما دانست. این جشن اغلب با دورهمی‌های آشنایان برگزار می‌شود، بنابراین بسیاری از افراد به دنبال ساخت و یا خرید کارت دعوت خاص و مناسبتی برای این روز هستند. ویدیویی که در ادامه مشاهده خواهید کرد، به شما کمک می‌کند با وسایل بسیار ساده یک کارت دعوت فوق‌العاده شیک بسازید.

در صورتی‌که زمان کافی برای ساخت این محصول را ندارید، می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید تا دوستان شما در روسیلی آن را برای شما بسازند.

سفارش این کارت دعوت از طریق تلگرام

نکات مهمی که در ساخت این کارت باید مدنظر داشته باشید

هر میزبانی نیاز به یک کانال برای اطلاع‌رسانی جزئیات مهمانی خود می‌باشد. هیچ فرقی ندارد که مهمانی شما یک مراسم بزرگ با تعداد بسیاری مهمان باشد و یا یک مراسم خاص با چند نفر مهمان؛ در همه‌ی این شرایط نیاز دارید که مهمانان را از مراسم باخبر سازید. از میان تمام راه‌های ممکن هنوز هم ارسال کارت دعوت فیزیکی بیشترین خواهان و محبوبیت را دارد.

  • این کارت به دلیل طرح درختی که در میان کارت قرار گرفته است، مخصوص کریسمس می‌باشد و استفاده از آن برای جشن‌های دیگر صحیح نیست.
  • کاغذهای روغنی و رنگی که برای ساخت این کارت دعوت کریسمس استفاده شده‌اند و تزیینات ستاره‌ای کوچک را می‌توانید از لوازم‌التحریر فروشی‌ها و یا فروشگاه‌های لوازم تزیینی تهیه کنید. در ضورت پیدا نکردن این تزیینات ستاره‌ای میتوانید براساس سلیقه‌ی خود از تزیینات کوچک دیگری مثل برف در کارت استفاده کنید.
  • صبور باشید و تمام مراحل صورت گرفته شده در ویدیو را با دقت دنبال کنید تا با هیچ مشکلی مواجه نشوید.
  • این کارت دعوت به ریزه کاری های زیادی نیاز دارد تا زیبا و خاص دیده شود؛ بنابراین در تا کردن و برش‌ها، اندازه را به دقت مدنظر داشته باشید.
  • یکی از مهم‌ترین بخش‌ها در ساخت این کارت، تمیزکاری و استفاده‌ی صحیح از چسب مایع است. اگر میزان چسب کمتر یا بیشتر از حد معمول باشد احتمال خراب شدن آن زیاد خواهد بود؛ لذا دقت کافی را در مرحله‌ی چسباندن داشته باشید.
  • میتوانید بخشی از کارت را به جای چسباندن تزیینات به نوشتن متن اختصاص دهید و شخصی سازی های لازم را با نوشته ها ایجاد کنید.

محصولات یلدا

حراج!

جشن شب یلدا

تم شب یلدا

۱۲۰,۰۰۰ تومان۳۴۰,۰۰۰ تومان
حراج!

جشن شب یلدا

کارت دعوت یلدا

۶,۰۰۰ تومان ۵,۰۰۰ تومان
حراج!

جشن شب یلدا

کارت دعوت شب چله

۶,۰۰۰ تومان ۵,۰۰۰ تومان
در انبار موجود نمی باشد

جشن شب یلدا

شمع سیب قرمز

۷,۸۰۰ تومان
در انبار موجود نمی باشد
۱۰,۰۰۰ تومان
حراج!

جشن شب یلدا

پیش دستی تم یلدا

۱,۳۰۰ تومان ۱,۲۰۰ تومان
همه محصولات یلدا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *