کارت دعوت‌های ویژه ۲۰۱۸ برای جشن عروسی‌های مدرن و امروزی

کارت دعوت‌های ویژه 2018

اگر در گیر و دار برگزاری جشن عروسی هستید مطمئنا لیستی از اقلام و لوازم مورد نیاز هم تهیه کرده‌اید. اقلامی که هر یک به نوبه خود می‌توانند نقش موثری در پیشبرد هر چه بهتر اهداف شما در برگزاری یک جشن عروسی مدرن و متفاوت داشته باشند. اما مطمئنا یک جشن عروسی مدرن امروزی به مدل‌های جدیدی از اقلام عروسی هم نیاز خواهد داشت. از این رو در این سری از مطالب روسیلی قصد داریم مدل‌های کارت دعوت‌های ویژه ۲۰۱۸ و جدیدترین گیفت‌های عروسی سال ۲۰۱۸ را با شما به اشتراک بگذاریم. کارت دعوت‌های ویژه ۲۰۱۸ قادر خواهد بود ایده‌های جالبی را در خصوص انتخاب بهترین کارت عروسی در اختیار شما خوبان قرار دهد. فراموش نکنید که برای دریافت مشاوره رایگان و سفارش اقلام دلخواه خود می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی به شماره ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ با همکاران ما در ارتباط باشید.

کارت دعوت‌های ویژه 2018
کارت دعوت‌های ویژه ۲۰۱۸ یه صورت غیر مستقیم به مهمانان شما اعلام می‌کنند که قرار است در یک جشن عروسی مدرن شرکت کنند.

مدل‌هایی از کارت دعوت‌های ویژه ۲۰۱۸

مطمئنا در این مورد با من موافق هستید که شرط اول برگزاری جشن عروسی مدرن و امروزی سفارش کارت دعوت‌های امروزی است. زیرا اولین چیزی که مهمانان شما را از جشن عروسیتان آگاه می‌سازد کارت دعوت‌هایی است که به دستشان می‌رسد. از این انتخاب از بین کارت دعوت‌های ویژه ۲۰۱۸ انتخاب عاقلانه‌ای خواهد بود. زیرا با این کار پیامی به صورت غیر مستقیم به آن‌ها ارسال می‌شود که قرار است در یک جشن عروسی مدرن و خاص شرکت کنند. در ادامه مدل‌های متنوعی از این کارت دعوت‌ها را با هم می‌بینیم.

اولین و مهم‌ترین نکته‌ای که در مدل‌های کارت دعوت‌های ویژه ۲۰۱۸ جلب توجه می‌کند سادگی آن‌ها است. به بیان دیگر گویی موجی از ساده پسندی شکل گرفته و با توافق اکثریت به این نتیجه رسیده است که سادگی شرط اول شیک بودن است. از این رو کارت دعوت‌های ویژه ۲۰۱۸ اغلب مدل‌های ساده‌ای دارند. زیرا هدف از برگزاری جشن عروسی ایجاد یک روز متفاوت است. نه انتخاب یک کارت عروسی دور از ذهن!

کارت دعوت‌های ویژه 2018
سادگی بارزترین ویژگی کارت دعوت‌های ویژه ۲۰۱۸ است.

اگر قصد دارید ایده متفاوتی را برای کارت دعوت عروسی خود پیاده سازی کنید. به راحتی می‌توانید آن را در کارت دعوت‌های ویژه ۲۰۱۸ اجرا کنید. زیرا دست شما تا حد زیادی در مدل‌سازی ذهنی و واقعی باز خواهد بود. به عنوان مثال اگر دوست داشتید آدرس محل برگزاری عروسی شما به صورت کوروکی داخل پاکت کارت دعوت قرار گیرد به راحتی می‌توانید آن را عملی کنید.

کارت دعوت‌های ویژه 2018
نمونه‌ای از کارت دعوت‌های ویژه ۲۰۱۸ که آدرس به صورت کوروکی داخل کارت قرار گرفته است.

انتخاب یک مدل متفاوت از کارت دعوت نیز یکی دیگر از ایده‌های خلاقانه‌ای است که به راحتی می‌توانید در انتخاب کارت دعوت عروسی خود آن را اعمال کنید. به عنوان مثال استفاده از تقویم ماهانه برای مشخص کردن تاریخ، گذاشتن عکس عروس و داماد داخل پاکت، یا انتخاب یک متن کارت عروسی متفاوت از جمله ایده‌های خلاقانه‌ای است که می‌تواند جلوه متفاوتی به کارت عروسی شما ببخشد.

کارت دعوت‌های ویژه 2018
استفاده از ایده‌های خلاقانه می‌تواند کارت دعوت عروسی شما را خاص و متفاوت کند.

به نظر شخص بنده کارت دعوت‌های فانتزی زیبایی فوق‌العاده‌ای دارند. و به راحتی می‌توانند حس شما را به مهمانانتان انتقال دهند. بنابراین اگر از بین کارت دعوت‌های ویژه ۲۰۱۸ به دنبال یک ایده جذاب و متفاوت هستید می‌توانید از نمونه‌های فانتزی آن‌ها انتخاب کنید. طرح‌های عروس و داماد از جمله زیباترین طرح‌های فانتزی هستند که می‌توانند برای کارت دعوت عروسی انتخاب شوند.

کارت دعوت‌های ویژه 2018
طرح عروس و داماد یکی از جذاب‌ترین طرح‌های فانتزی برای کارت‌های عروسی است.
کارت دعوت‌های ویژه 2018
طرح عروس و داماد یکی از زیباترین طرح‌های فانتزی موجود در کارت دعوت‌های ویژه ۲۰۱۸

اگر در سال جاری کارت دعوتی به شکل بادبزن دستی دریافت کردید تعجب نکنید. زیرا این روزها طرح بادبزن به یکی از طرح‌های محبوب موجود در کارت دعوت‌های ویژه ۲۰۱۸ تبدیل شده است. تنوع رنگ و ایده‌های خلاقانه طراحی این کارت‌ها حقیقتا جلوه‌ی فوق‌العاده‌ای به آن‌ها می‌دهد و به نوعی حس متفاوت بودن را به دریافت کنندگان این کارت‌ها منتقل می‌کند.

کارت دعوت‌های ویژه 2018
طرح بادبزن یکی از عجیب‌ترین طرح‌های کارت دعوت‌های ویژه ۲۰۱۸

یکی دیگر از ویژگی‌های منحصر به فرد و خاص کارت دعوت‌های ویژه ۲۰۱۸ رنگ‌های متنوع آن‌ها است. احتمالا به یاد دارید که در سال‌های گذشته تنها رنگ‌هایی که برای کارت دعوت عروسی استفاده می‌شد رنگ‌های روشنی مثل سفید و کرم با ترکیب تیره‌های مختلفی از طلایی بود. اما این روزها کارت دعوت‌های عروسی در رنگ‌های متنوع و شادی مثل بنفش، زرشکی، سبز، قرمز و … نیز سفارشی سازی می‌شوند که در نوع خود تحول عظیمی را در زمینه کارت دعوت‌های عروسی ایجاد کرده است.

کارت دعوت‌های ویژه 2018
کارت دعوت خاص با طرح قلب با ترکیب رنگ قرمز و طلایی برای عروسی‌های امروزی
کارت دعوت‌های ویژه 2018
کارت دعوت‌های ویژه ۲۰۱۸ در دو رنگ قرمز و کرمی برای سلیقه‌های مختلف

اگر هنوز هم طرفدار رنگ‌های ملایم هستید نیز می‌توانید کارت دعوت‌های خود را با رنگ‌های صورتی ملایم و یا هر رنگ دلخواهی به شکل امروزی‌تر سفارشی سازی کنید. البته جدا از رنگ کارت دعوت‌های انتخابی باید در انتخاب مدل جدید نیز کمی بیشتر خلاقیت به خرج دهید.

کارت دعوت‌های ویژه 2018
نمونه‌ای یک کارت دعوت به رنگ صورتی ملایم و طرح فانتزی خاص برای جشن عروسی‌های مدرن
کارت دعوت‌های ویژه 2018
صورتی ملایم یک رنگ ایده‌ال برای افرادی است که دوست دارند کارت دعوت آن‌ها امروزی اما خاص باشد.

اگر قرار است جشن عروسی خود را به صورت همزمان برای آقایان و خانم‌ها برگزار کنید می‌توانید دو کارت دعوت مجزا به شکل عروس و داماد تهیه کنید تا به خانم‌های مهمان دعوت نامه‌ای از طرف عروس خانم ارسال شود و برای آقایان دعوت نامه‌ای از طرف آقا داماد! احتمالا در این مورد با من موافق هستید که این کار به خودی خود می‌تواند یک انتخاب خاص و خلاقانه باشد.

کارت دعوت‌های ویژه 2018
انتخاب کارت مجزا برای مهمان‌های خانم و آقا یک ایده خلاقانه برای عروسی‌های جدید

با توجه به اینکه این روزها همه به دنبال طرح‌های خاص هستند کارت دعوت‌هایی که با برش لیزر تهیه می‌شوند محبوبیت زیادی یافته‌اند. طرح این کارت‌ها می‌تواند به انتخاب شما تغییر کند.

کارت دعوت‌های ویژه 2018
نمونه‌ای از کارت دعوت‌های ویژه ۲۰۱۸ با برش لیزر به رنگ کرمی
کارت دعوت‌های ویژه 2018
نمونه‌ای دیگر از کارت دعوت با برش لیزر برای جشن عروسی‌های مدرن
کارت دعوت‌های ویژه 2018
کارت دعوت ویژه با برش لیزر
کارت دعوت‌های ویژه 2018
یک کارت دعوت مدرن برای ساده پسندها

در این مطلب نمونه‌هایی از کارت دعوت‌های ویژه ۲۰۱۸ را با شما به اشتراک گذاشتیم. برای دیدن نمونه‌های بیشتر و سفارشی سازی کارت دعوت عروسی بر اساس سلیقه خود می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی به شماره ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ با ما در ارتباط باشید. به یاد داشته باشید که هدف ما شادی و راحتی هر چه بیشتر جشن‌های شما است!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *