۵ کادو ولنتاین که نباید به خانم ها بدهید

کادو ولنتاین

همانطور که ممکن است روز و شب ولنتاین یکی از خاطره انگیزترین لحظات زندگی تان شود، ممکن هم هست که یک تصمیم اشتباه آن را به یکی از بدترین اتفاقات زندگی تان تبدیل کند. همه ی ما دوست داریم در روز ولنتاین همسر و یا عشق زندگیمان را سورپرایز کنیم و اغلب سعی میکنیم با هدیه هایی که دوست دارد او را خوشحال کنیم، اما یک تصمیم عجولانه در انتخاب کادو ولنتاین میتواند این فرصت خوشحالی را از او بگیرد. با این که معتقدیم همین که طرف مقابل به فکر خوشحال کردن همسرش افتاده از هر چیزی ارزشمندتر است، اما بهتر است واقع بینانه تر رفتار کنیم و یک تصمیم عاقلانه بگیریم.

هر چند راهنماهای زیادی برای این وجود دارد که در روز ولنتاین چه هدیه ای بخرید، ما برای شما راجع به این نوشته ایم که چه چیزهایی در این روز نباید بخرید!

۱) هر چیزی که مربوط به ماشین است!

همسر شما ممکن است که عاشق ماشین اش باشد ولی الزاما شما نباید بعنوان هدیه ولنتاین برایش لوازم جانبی ماشین بخرید! دور فرمان، قفل ، آویز و … هیچ کدام به اندازی کافی رمانتیک نیستند.
هدیه هایی که جنبه کاربردی داشته باشند برای روز ولنتاین چندان جذاب نیستند!

هدیه ولنتاین به خانم ها

به جای دور فرمان، جعبه ی  ۷ دلیل عشق برای او بخرید و ۷ دلیلی که باعث میشود او را دوست داشته باشید را داخل آن بنویسید.

خرید جعبه ۷ دلیل عشق

۲) کارت هدیه

کارت هدیه هرچقدر هم که پول داخلش داشته باشد، به هیچ وجه رمانتیک نیست و به نظر می رسد که برای از سر کردن است. برای اینکه یک کارت پلاستیکی به کسی بدهید، هیچ فکر کردنی نیاز نیست و همین باعث می شود که زنان فکر کنند برایتان ارزشی ندارند.

کارت هدیه برای خانم هابه جای کارت هدیه، یک شاخه گل رز نقره ای میتواند فوق العاده دوست داشتنی و یک یادگاری خوب باشد.

شاخه گل رز نقره قرمز

خرید آنلاین گل رز نقره

۳) کتاب آموزشی به عنوان کادو ولنتاین!

بله، کتاب ها همیشه هدیه های فوق العاده ای هستند که از شخصیت هدیه دهنده و دریافت کننده اش حکایت دارند ولی مطمئنن در شب ولنتاین، همسر شما دوست ندارد یک کتاب خودآموز و یا کتابی جهت مشاوره روانی اش دریافت کند! اگر اینطور فکر می کنید، این کار را کنید تا عواقبش را ببیند.

به جای یک کتاب آموزشی، یک کتاب شعر و یا رمان عاشقانه از نویسنده مورد علاقه همسرتان می تواند ایده خوبی باشد.

هدیه ولنتاین برای خانم ها

۴) لباس به عنوان کادو ولنتاین

در اینکه ما خانم ها همیشه از گرفتن لباس بعنوان هدیه لذت می بریم شکی نیست. ولی به هیچ وجه دوست نداریم در شبی به مهمی ولنتاین! لباسی دریافت کنیم که اندازه مان نباشد و بهمان یادآوری کند که چاق تر شده ایم.

هدیه-ولنتاین

به جای لباس، جعبه سورپرایز بگیرید و داخل جعبه ی آن یک عدد انگشتر ساده بگزارید. این جعبه به قدری همسر شما را سورپرایز خواهد کرد که حتی شما میتوانید یک انگشتر بدل را داخل آن جای دهید. این جعبه رمانتیک ترین هدیه ای است که میتوانید پیدا کنید.

 

 

اطلاعات بیشتر در مورد این جعبه و خرید آنلاین آن

۵) لوازم خانه

آخرین چیزی که همسرتان دوست دارد در روز ولنتاین به یادش بیافتد این است که مسئولیت تمیز کردن خانه بر عهده اوست. پس ترجیحا حداقل یک این روز را شده از خیر خریدن چنین هدیه ای بگذرید.

هدیه ولنتاین به خانم ها

به جای خرید چنین هدیه ای، میتوانید شکلات سفارشی با طرح مخصوص ولنتاین سفارش دهید. با انتخاب یک طرح و نوشته ی خوب روی شکلات ها میتوانید لذت و شیرینی آن را چندین برابر کنید.

سفارش شکلات مخصوص ولنتاین از طریق تلگرام

1 دیدگاه در “۵ کادو ولنتاین که نباید به خانم ها بدهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *