۵ کادو ولنتاین که نباید به خانم ها بدهید

کادو ولنتاین

همانطور که روز و شب ولنتاین می‌تواند یکی از خاطره انگیزترین لحظات زندگی تان باشد، ممکن است که یک تصمیم اشتباه آن را به یکی از بدترین اتفاقات زندگی تان نیز تبدیل کند. همه ما دوست داریم در روز ولنتاین همسر و یا عشق زندگیمان را سورپرایز کنیم و اغلب سعی می‌کنیم با هدیه‌هایی که دوست دارد او را خوشحال کنیم. اما یک تصمیم عجولانه در انتخاب کادو ولنتاین می‌تواند این فرصت خوشحالی را از او بگیرد. با این که معتقدیم همین که طرف مقابل به فکر خوشحال کردن همسرش افتاده از هر چیزی ارزشمندتر است، اما بهتر است واقع بینانه تر رفتار کنیم و یک تصمیم عاقلانه بگیریم.

هر چند راهنماهای زیادی در خصوص انتخاب کادو ولنتاین وجود دارد، اما ما در روسیلی سعی کرده‌ایم در مورد اینکه چه هدایایی را نباید در روز ولنتاین بخرید بحث کنیم. در ادامه با ما همراه باشید و در صورت تمایل به دریافت مشاوره و یا سفارش محصول دلخواه خود از طریق تلگرام روسیلی و یا شماره تلفن ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ با ما در ارتباط باشید.

۱) هر چیزی که مربوط به ماشین است!

همسر شما ممکن است که عاشق ماشین اش باشد ولی الزاما شما نباید بعنوان هدیه ولنتاین برایش لوازم جانبی ماشین بخرید! دور فرمان، قفل ، آویز و … هیچ کدام به اندازی کافی رمانتیک نیستند. در حالت کلی هدیه هایی که جنبه کاربردی داشته باشند برای روز ولنتاین چندان جذاب نیستند! بلکه بهتر است از هدایای فانتزی و رمانتیک برای این منظور استفاده کنید.

هدیه ولنتاین به خانم ها

به جای دور فرمان، جعبه  ۷ دلیل عشق برای او بخرید و ۷ دلیلی که باعث میشود او را دوست داشته باشید را داخل آن بنویسید. جعبه ۷ دلیل عشق به راحتی از سایت روسیلی قابل خرید است. در صورت تمایل به سفارش تلگرامی نیز می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی سفارش خود را ثبت کنید.

برای سفارش جعبه هفت دلیل عشق به عنوان کادو ولنتاین کلیک کنید
کادو ولنتاین
جعبه هفت دلیل عشق بهترین ایده برای کادو ولنتاین

۲) کارت هدیه

کارت هدیه هرچقدر هم که پول داخلش داشته باشد، به هیچ وجه رمانتیک نیست و به نظر می رسد که برای از سر کردن است. برای اینکه یک کارت پلاستیکی به کسی بدهید، هیچ فکر کردنی نیاز نیست و همین باعث می شود که زنان فکر کنند برایتان ارزشی ندارند.

کارت هدیه برای خانم هابه جای کارت هدیه، یک شاخه گل رز نقره می‌تواند فوق العاده دوست داشتنی و یک یادگاری خوب باشد.

شاخه گل رز نقره قرمز

خرید آنلاین گل رز نقره

۳) کتاب آموزشی به عنوان کادو ولنتاین!

بله، کتاب ها همیشه هدیه های فوق العاده ای هستند که از شخصیت هدیه دهنده و دریافت کننده اش حکایت دارند ولی مطمئنن در شب ولنتاین، همسر شما دوست ندارد یک کتاب خودآموز و یا کتابی جهت مشاوره روانی اش دریافت کند! اگر اینطور فکر می کنید، این کار را کنید تا عواقبش را ببیند.

به جای یک کتاب آموزشی، یک کتاب شعر و یا رمان عاشقانه از نویسنده مورد علاقه همسرتان می تواند ایده خوبی باشد.

هدیه ولنتاین برای خانم هااما اگر دوست دارید کادو ولنتاین شما رمانتیک‌تر باشد می‌توانید یه کارت تبریک خاص و ویژه نیز برای همسر خود تهیه کنید. کارت تبریکی که نشان دهنده میزان عشق شما به او باشد. برای مشاهده انواع مدل‌های کارت تبریک ولنتاین و سفارش آن می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی با ما در ارتباط باشید.

کادو ولنتاین
برای سفارش کارت تبریک خاص ولنتاین کلیک کنید

۴) لباس به عنوان کادو ولنتاین

در اینکه ما خانم ها همیشه از گرفتن لباس بعنوان هدیه لذت می بریم شکی نیست. ولی به هیچ وجه دوست نداریم در شبی به مهمی ولنتاین! لباسی دریافت کنیم که اندازه مان نباشد و بهمان یادآوری کند که چاق تر شده ایم.

هدیه-ولنتاین

به جای لباس، جعبه سورپرایز بگیرید و داخل جعبه ی آن یک عدد انگشتر ساده بگذارید. این جعبه به قدری همسر شما را سورپرایز خواهد کرد که حتی شما میتوانید یک انگشتر بدل را داخل آن جای دهید. این جعبه رمانتیک ترین هدیه ای است که میتوانید پیدا کنید.

 

 

 

اطلاعات بیشتر در مورد این جعبه و خرید آنلاین آن

علاوه بر جعبه سورپرایز ولنتاین که یکی از فوق‌العاده‌ترین هدایای ولنتاین است. می‌توانید از جعبه‌های چوبی خاصی که تیم روسیلی برای ولنتاین تدارک دیده است نیز برای سورپرایز عشق خود استفاده کنید.

کادو ولنتاین
سفارش جعبه سورپرایز ولنتاین

گذشته از همه اینها جعبه سورپرایز عشق نیز یکی از رمانتیک‌ترین هدایایی است که می‌توانید آن را به عشق خود تقدیم کنید. برای سفارش هر یک از این جعبه‌ها می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی سفارش خود را ثبت کنید.

سفارش جعبه عشق برای ولنتاین
سفارش جعبه چوبی مخصوص روسیلی برای ولنتاین
جعبه چوبی مخصوص ولنتاین

۵) لوازم خانه

آخرین چیزی که همسرتان دوست دارد در روز ولنتاین به یادش بیافتد این است که مسئولیت تمیز کردن خانه بر عهده اوست. پس ترجیحا حداقل یک این روز را شده از خیر خریدن چنین هدیه ای بگذرید.

هدیه ولنتاین به خانم ها

به جای خرید چنین هدیه ای، میتوانید شکلات سفارشی با طرح مخصوص ولنتاین سفارش دهید. با انتخاب یک طرح و نوشته ی خوب روی شکلات ها میتوانید لذت و شیرینی آن را چندین برابر کنید.

سفارش شکلات مخصوص ولنتاین از طریق تلگرام

1 دیدگاه در “۵ کادو ولنتاین که نباید به خانم ها بدهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *