چگونه به کمک ایده‌های خلاقانه کادوپیچی هدایای خود را زیباتر کنیم؟

کادوپیچی

کادوپیچی هدیه پس از انتخاب آن مهمترین قسمت قضیه است. زیرا حتی اگر بهترین هدیه دنیا را هم خریداری کرده باشیم بدون توجه به کادوپیچی مناسب، میزان تاثیرگذاری آن در دریافت کننده کادو بسیار کمرنگ می‌شود. در حالی که بسیاری از مواقع این ظاهر فریبنده بسته بندی هدیه است که آن را متمایز می‌کند. با اینکه روسیلی با ارائه انواع باکس‌های شیک و منحصر به فرد در صدد است که زیبایی هدایا و جشن‌های شما را چندین برابر کند. اما سعی کرده‌ایم با ارائه ایده‌های خلاقانه‌ای برای کادوپیچی هدایا شما را در زیبایی هر چه بیشتر جشن‌هایتان یاری کنیم. با توجه به اینکه شادی و راحتی جشن‌های شما هدف اصلی ما است از این رو می‌توانید برای دریافت خدمات مشاوره و تهیه انواع لوازم تزیینی و باکس هدیه از طریق تلگرام روسیلی یا شماره تلفن ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ با ما در تماس باشید.

چگونه به کمک ایده‌های خلاقانه کادوپیچی هدایای خود را زیباتر کنیم؟

کادوپیچی زیبای هدایا کار چندان سختی نیست. کافی است کمی خلاقیت به خرج دهید. برای این خلاقیت هم کافی است نگاه دقیق‌تری به اطرافتان داشته باشید. در بسیاری از موارد پیش پا افتاده‌ترین لوازم موجود در اطراف ما می‌تواند بهترین راه برای کادوپیچی زیبای هدایای ما باشد. در ادامه چند مورد از این ایده‌های خلاقانه را با هم می‌بینیم.

هر مهمانی المان‌های خاص خودش را دارد که می‌توانید با توجه به این المان‌ها کاغذ کادوهای شیکی را طراحی کنید. برای این کار کافی است کمی حوصله و خلاقیت به خرج دهید. به عنوان مثال نمونه‌ای از طراحی کاغذ کادو به شکل هندوانه را در شکل زیر می‌بینید.

کادوپیچی
نقاشی کاغذ کادو به سبک دلخواه برای مهمانی یلدا

در بسیاری از مواقع استفاده از چند المان ساده می‌تواند بسته بندی هدیه شما را خاص و منحصر به فرد گرداند. برای این منظور کافی است اندکی حوصله به خرج دهید.

کادوپیچی
زیبا سازی بسته بندی هدیه به کمک ایده‌های خلاقانه

کاغذهای رنگی ریز یکی از بهترین ایده‌ها برای بسته بندی زیبای هدیه هستند. برای این کار به یک کاغذ کادوی ساده با رنگ کاهی و چسب و کاغذهای رنگی ریز نیاز داریم. به این ترتیب که کاغذهای رنگی به شکل نامرتب بر روی چسب قرار گرفته و شکل بی‌نظیری را ایجاد کنند.

کادوپیچی
نمونه‌ای از بسته بندی خلاقانه هدیه

گاهی برای ما پیش می‌آید که به شکل ناگهانی به یک جشن دعوت می‌شویم. اما زمان کافی برای خرید لوازم تزیینی نداریم. در این موارد به کمک یک کاغذ سفید و خودکاهرهای رنگی می‌توانیم یک کاغذ کادوی شیک تهیه کنیم. در نهایت با یک روبان هدیه خود را زیباتر کنیم.

کادوپیچی
ایده خلاقانه کادوپیچی هدیه

هر چند درنگاه اول ممکن است این طور به نظر برسد که درست کردن این گل‌های برجسته بسیار دشوار است. اما با اندکی دقت متوجه می‌شوید که به سادگی به کمک نوارهای رنگی می‌توانید گل‌های زیبایی برای هدایای خود تهیه کنید.

کادوپیچی
تزیین گل برجسته برای کادوپیچی زیبای هدایا

معمولا همه ما به کاغذ و مقوای رنگی دسترسی داریم. همین مقواها و کاغذهای رنگی می‌توانند به ما کمک کنند تا به کمک عبور دادن نوارها از داخل هم زیبایی وصف ناپذیری به بسته بندی هدایای خود ببخشیم.

کادوپیچی
نمونه‌ای از یک کادوپیچی ساده و در عین حال شیک هدیه

مطمئنا همه ما در خانه تعداد سی دی بلا استفاده داریم که می‌توانند به ما کمک کنند تا کادوپیچی خلاقانه‌ای را برای هدایای خود ترتیب دهیم. البته استفاده از این سی دی‌های خرد شده گزینه‌ی مناسب‌تری برای تزیین جعبه‌ها هستند.

کادوپیچی
کادوپیچی خلاقانه به کمک سی دی

اگر شما هم مثل من عاشق طرح خال خالی هستید، به راحتی می‌توانید به کمک یک مداد یک کاغذ خالدار زیبا برای هدیه خود تهیه کرده و به کمک گل و روبان سفید زیبایی آن را چندین برابر کنید.

کادوپیچی
بسته بندی هدیه با یک کاغذ خال خالی

استفاده از روبان‌های رنگی یکی از بهترین راه‌هایی است که می‌تواند یک هدیه ساده را زیبا و خاص نماید. برای این منظور می‌توان از چندین رنگ مختلف برای تهیه یک پاپیون رنگی زیبا استفاده کرد.

کادوپیچی
استفاده از روبان سه رنگ برای زیباتر کردن هدیه

توپک‌های قرمز و چند خودکار یا ماژیک رنگی کافی است برای اینکه بتوانید یک کاغذ کادوی زیبا با طرح گوزن برای زیباتر کرده هدیه خود تهیه کنید. استفاده از یک نوار که به دور هدیه پیچیده شده است می‌تواند راهی برای زیباتر کردن هر چه بیشتر هدایای شما باشد.

کادوپیچی
کادوپیچی هدیه با طرح گوزن با توپک‌های قرمز

نوارهای کاغذی یکی از ساده‌ترین راه‌های زیباسازی ظاهر هدیه هستند. تهیه این نوارها ساده است و با اندکی خلاقیت و حوصله می‌تواند آماده شود.

کادوپیچی زیبای هدیه به کمک نوار کاغذی با طرح آب نبات

با توجه به اینکه کودکان عاشق حیوانات و طرح‌های فانتزی هستند می‌توان به کمک بسته‌بندی هدایای آن‌ها به شکل فانتزی شادی مضاعفی را به آن‌ها هدیه کرد. این کار سخت نیست. کافی است اندکی حوصله به خرج دهید.

کادوپیچی
کادوپیچی هدایای کودکان به شکل حیوانات
کادوپیچی
نمونه‌ای دیگر از کادوپیچی فانتزی هدیه کودکان
کادوپیچی
بسته بندی فانتزی هدایا به شکل حیوانات برای کودکان

گل‌های کاغذی یکی از بهترین گزینه‌ها برای تزیین و زیباسازی هر چه بیشتر هدایا هستند. این گل‌ها می‌توانند علاوه بر هدیه مزین محل برگزاری جشن شما نیز باشند. برای سفارش گل کاغذی در ابعاد مختلف می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی یا شماره تلفن ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ با ما در تماس باشید.

کادوپیچی
بسته بندی هدیه به کمک گل کاغذی
کادوپیچی
مونه‌ای از بسته‌بندی ساده هدیه و تزیین آن با گل مصنوعی
کادوپیچی
نمونه‌ای از یک کادوپیچی ساده و شیک هدیه
کادوپیچی
بسته‌بندی هدیه به کمک چند المان زیبای ریز
کادوپیچی
بسته بندی ساده هدیه و تزیین آن به وسیله ریسه
کادوپیچی
ایده خلاقانه تزیین کادو به کمک نوار چسب‌های رنگی
کادوپیچی
بسته بندی ساده هدایا و تزیین آن با نی رنگی و نخ
کادوپیچی
نمونه‌ای دیگر از بسته بندی زیبا و ساده هدیه
کادوپیچی
تزیین هدیه به کمک دسته گل مینیاتوری
کادوپیچی
کادوپیچی هدیه یه کمک ابرهای سفید کاغذی
کادوپیچی
ایده تزیین هدیه به کمک عکس
کادوپیچی
بسته بندی زیبای هدیه به کمک ریسه‌های رنگی
کادوپیچی
کادوپیچی ساده هدیه و تزیین آن با عصای جادویی برای دختر خانم‌ها
کادوپیچی
بسته‌بندی خلاقانه هدیه برای اهل موسیقی
کادوپیچی
یک ایده جالب برای تزیین هدیه به کمک گلی که با گوش پاک کن درست شده است.

همانگونه که می‌دانید ایده‌های خلاقانه کادوپیچی هدیه تنها محدود به تصاویر این مطلب نیست. بلکه بیشمار روش خلاقانه برای این کار وجود دارد. از این رو از شما دعوت می‌کنیم که در صورت تمایل ایده‌های خلاقانه خود را نیز با ما در میان بگذارید. برای این کار می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی یا شماره تلفن ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ با ما در تماس باشید. هدف ما عمیق‌تر شدن هر چه بیشتر لبخند شما است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *