۴ نکته اساسی برای انتخاب طلا و جواهر عروسی

جنی کُن طراح طلا و جواهرات دست ساز است. مهارت او در طراحی زیورآلات به قدری است که به او ملکه جواهرات گفته می‌شود. گردنبندها، حلقه‌ها و دست‌بندهای او ترکیب زیبایی از قطعات ظریف هستند.

اگر شمابه دنبال حلقه‌های نامزدی ظریف و منحصربفرد هستید از کارهای او ایده‌های جالبی خواهید گرفت. در این مطلب نکاتی را از زبان او می‌شنویم که برای انتخاب طلا و جواهر عروس به دردتان خواهد خورد.
جنی کُن می‌گوید:

ما برای شناخت سلیقه مردم و برای اینکه استایل‌های خاصی برای عروسی تعریف کنیم، فراتر از حلقه نامزدی رفتیم و با ویلونیست کلاسیک، وکیل و طراحان طلا و جواهر صحبت کردیم.

۱.وسواس خرید نداشته باشید

حتما شما هنگام خرید طلا و جواهرات عروسی جستجوهای زیادی انجام می‌دهید و در انتها فقط احساس سردرگمی می‌‎کنید. این روزها هیچ قانون و اصولی برای جواهرات عروسی وجود ندارد. پس هر طرحی که واقعا به دلتان نشست را انتخاب کنید. همیشه جواهراتی را که می‌خرید امتحان کنید چون طراحی طلا و جواهرات برای استخوان بندی  و تیپ‌های مختلف، متفاوت است.

۲. آیا طلا و جواهر زیاد لازم است؟

این روزها زیبایی بیشتر در گرو سادگی بیشتر است. پس توصیه می‌کنیم از طلا و جواهر زیاد استفاده نکنید. سعی کنید یک ست زیبا و در عین حال ساده را برای عروسی خود استفاده کنید.

۳.نگین جواهرات را بررسی کنید

در خرید جواهرات حتما به یک مغازه قابل اعتماد مراجعه کنید. در غیر اینصورت باید با شجاعت تمام به فاکتوری که فروشنده به شما می‌دهد اعتماد کنید. این یک قانون کلی است اما در کنار این قانون که به ما می‌گوید قدرت تشخیص جواهر توسط ما سخت است و نیاز به تجربه دارد.

۴.چیزهای شخصی را نگه دارید

همه دختران عاشق این هستند که طلا و جواهرات زیادی داشته باشند. اما نگه داشتن حلقه ازدواج برای خیلی ها با ارزش است. جنی می‌گوید حلقه ازدواجتان را همیشه خاص نگه دارید. بیشتر عروس و دامادها تاریخ عروسی‌شان یا جمله ای که برای هر دو با ارزش هست را روی حلقه حک می‌کنند. در بین طلا و جواهرات عروسی ماندگارترین و معنادارترین گزینه حلقه است که همیشه شما را یاد همدیگر خواهد انداخت. در بعضی موارد عروس و داماد حلقه‌های‌شان را وسط عروسی مبادله می‌کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *