نرم افزار های عروسی برای اینکه مراسم عروسی خود را خوب برگزار کنید

یکی‌از مشکلاتی که زوج‌های جوان در آستانه ازدواج با آن روبه‌رو می‌شوند، عدم برنامه‌ریزی صحیح و بودجه بندی مخارج است. بسیار اتفاق افتاده است که زوج‌ها مبلغی را برای مراسم در نظر می‌گیرند اما پس‌ از پایان آن با بدهی‌های بسیار ناخواسته‌ای مواجه می‌شوند. حتی در مواردی این موضوع سبب ایجاد اختلاف در بین خانواده‌ها نیز شده‌ است.

نظر بیشتر کارشناسان براین است که تمامی هزینه‌های برگزاری جشن عروسی با جزئیات باید از پیش تعیین شود و لیستی از تمامی مخارج تهیه گردد.

در چند سال اخیر که استفاده از تلفن‌های همراه حالت بسیار گسترده‌ای پیدا کرده‌ است، این ایده را در برنامه‌نویسان ایجاد کرد تا اپلیکیشن‌های برای تلفن همراه طراحی کنند تا امر برنامه‌ریزی برای مراسم را تسریع کنند. با استفاده از این نرم افزار های عروسی به‌آسانی می‌توانید لیست بسیار دقیقی را تنظیم کنید تا درحین مراسم یا پس‌ از آن دچار مشکل نگردید.

اپلیکیشن‌های برنامه‌ریزی مراسم عروسی

Onenote

برنامه‌ریزی برای مراسم در سال‌های قبل بیشتر توسط خانواده عروس انجام می‌شد اما اخیرا خانواده داماد نیز در آن دخیل هستند. بنابراین اگر تعداد نفرات برای برنامه‌ریزی بیشتر شود، جدول زمان‌بندی و مخارج عروسی نیز می‌تواند مشکل‌ساز شود. اپلیکیشن onenote به عنوان دفترچه یادداشتی الکترونیکی است که زوجین برنامه‌های موردنظر خود را در آن به‌اشتراک می‌گذارند و خانواده‌های دوطرف نظرات‌شان را در مورد آن بیان می‌کنند. دسترسی به این اپلیکیشن بسیار آسان است و امکان اضافه‌ نمودن تصاویر و تاریخ برگه چک‌ها نیز در آن وجود دارد.

Mint

این اپلیکیشن که یکی‌از قدیمی‌ترین اپلیکیشن‌های برنامه‌ریزی عروسی بر روی گوشی‌های همراه است، جزو محبوب‌ترین‌ها نیز است. نحوه استفاده از این اپلیکیشن بسیار آسان است و می‌توانید بودجه بندی مراسم عروسی را به‌سادگی بر روی آن تنظیم کنید. یکی‌ از قابلیت‌های مفید این اپلیکیشن، ارائه پیشنهاد به عروس وداماد است. برای مثال لباس عروسی را درنظر گرفته و به شما اعلام می‌کند که می‌توانید با کاهش هزینه غذای شام، می‌توانید لباس دلخواه‌تان را داشته باشید.

Appy couple

این اپلیکیشن یکی‌ از قوی‌ترین اپلیکیشن‌هایی است که برای مراسم عروسی ساخته شده است. ساز و کار این اپلیکیشن به‌مانند یک وبسایت است. سالن‌های برگزاری مراسم، غذاخوری‌ها، تالارها و حتی محضرهای ثبت عقد را نیز بر روی آن می‌توانید پیدا کنید. حتی با اتصال به شبکه‌های اجتماعی می‌توانید دوستان‌تان را نیز از این طریق به مهمانی دعوت کنید.

Zola

با استفاده از zola به‌آسانی می‌توانید تعداد بی‌شماری‌ از محصولات را از برندهای مختلف مشاهده کنید و انتخاب وسایل عروسی برای‌تان بسیار آسان شود. حتی می‌توانید لیستی از هدایا را انتخاب کنید تا مهمان‌ها از بین آن‌ها هدایای موردنظر شما را تهیه کنند.

Surface Pro4

این روزها تقریبا همه افراد با پینترست آشنایی دارند و سازوکار آن را می‌شناسند. نحوه کار این اپلیکیشن بدین‌صورت است که شما تصاویر انتخابی‌تان برای مراسم (نظیر تالار، چینش میزوصندلی، تزئینات داخلی و…) را انتخاب و یک توضیح مختصر برای آن بنویسید. سپس این تصاویر را با دوستان و آشنایان‌تان به اشتراک بگذارید و نظرات‌شان را جویا شوید.

The Venue Report

یک اپلیکیشن بسیار زیبا برای زوج‌هایی که در انتخاب سالن عروسی دچار شک‌وتردید هستند. کیفیت در این برنامه، مهم‌تر از کمیت است و حتی ایده‌هایی خلاقانه نیز به زوج‌های جوان پیشنهاد می‌گردد.

1 دیدگاه در “نرم افزار های عروسی برای اینکه مراسم عروسی خود را خوب برگزار کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *