۹ اشتباهی که یک هفته قبل از مراسم عروسی خود مرتکب می‌شوید

اجازه ندهید این عادات بد و اشتباه مانع زیبایی شما در بزرگترین روز زندگیتان شود. تنها چند روز به مراسم عروسیتان مانده و شما یک چک لیست طولانی از کارهایی که باید انجام دهید دارید. اگر هر یک از موارد زیر در آن باشد جدا از آن خودداری کنید.

مواردی که نباید قبل از مراسم عروسی انجام دهید

۱.گذاشتن رنگ موی جدید

از تغییردادن رنگ موهایتان در هفته عروسیتان پرهیز کنید
از تغییردادن رنگ موهایتان درست یک هفته مانده به مراسم عروسی تان بپرهیزید

پل لابرگا، یکی از ارایشگران مشهور دنیا، در این رابطه می‌گوید:

حتی اگر نقاش ماهری هستید  از تغییردادن رنگ موهایتان درست یک هفته قبل از مراسم عروسی خود پرهیز کنید. شما هرگز نمی دانید چه مقدار اکسیدان باید استفاده کنید یا چگونه آن را با رنگ پوستتان هماهنگ کنید. اگر شما بخواهید رنگ  موی خود را تجدید کنید بدون اینکه حالت اولیه خود را از دست دهد، بهترین راه این است از آرایشگر خود برای گذاشتن براق کننده  راهنمایی بگیرید. لابرگا  توصیه می کند، این روش  درخشش و روشنایی زیادی به موهایتان اضافه خواهد کرد و دیگر نیازی به گذاشتن رنگ موی جدید نیست. اما  اگر شما رنگ‌های بدی را ترکیب کنید آن هم در زمانی که فقط یک هفته به روز عروسیتان  مانده، آسیب جدی به موهایتان خواهید زد.

 ۲.زیاد کوتاه کردن مو

گزینه های زیادی هستند که ممکن است با تغیر مدل مویتان خوب دیده نشوند
گزینه های زیادی هستند که ممکن است با تغیر مدل مویتان خوب دیده نشوند

شما باید مدل موی خود را تا روز مراسم  عروسی بدون تغییر نگه دارید. نباید بافت و سبک مدل موی  خود را تغییر دهید. شاید مدل موی جدیدتان با مدل گردن، زیورالات و صورت‌تان متناسب نباشد و همین هم باعث شود تا روز عروسی زیبا به نظر نرسید.

۳. تمرین های ورزشی جدید

کشیده شدن عضلات ماهیچه های هفته ها زمان میبرد تا التیام یابد
کشیده شدن عضلات ماهیچه های هفته ها زمان می‌برد تا التیام یابد

یک هفته قبل از مراسم  عروسی  زمان مناسبی برای تغییر برنامه های ورزشی و حرکت های جدید نیست. کشیده شدن عضلات ماهیچه ها هفته ها زمان می‌برد تا التیام یابد و شما قطعا نمی‌خواهید موقع رقصیدن درد داشته باشید.

۴.اتاقک های  اسپری برنزکننده

برای برنزه کردن پوست خود از یک متخصص کمک بگیرید
برای برنزه کردن پوست خود از یک متخصص کمک بگیرید

شاید اسپری های برنز کننده در اتاقک ها  راهی کم هزینه و ارزان  باشند و راه مطمئنی برای اینکه بدون آفتاب برنزه شوید. برای این کار از یک متخصص ماهر  درخواست کنید تا راه حلی برای برنزه کردن یکدست و کامل که روی پوستتان اعمال شود و مکمل پوست شما باشد بدهد . فراموش نکنید لایه برداری قبلا انجام دهید لایه برداری باعث می شود پوست صاف و یکدستی داشته باشید و با از بین بردن سلولهای مرده پوست صاف و یکدست برای برنزه شدن را فراهم می‌کند.

۵. نوشیدنی های مایع

نوشیدنی های پاک کننده انرژی شما را کم کرده و باعث می شوند حساس شوید.
نوشیدنی های پاک کننده انرژی شما را کم کرده و باعث می شوند حساس شوید.

شاید شلوغی و رفت و امد مراسم عروسی ، باعث شود تا به خورد و خوراک خود اهمیت ندهید ولی باید به غذای خود اهمیت دهید. یک هفته قبل از مراسم عروسی وعده های غذایی متعادل با تمرکز بر میوه ها و سبزیجات و نوشیدن آب به مقدار زیاد مصرف کنید.

۶.لایه برداری و پلینگ

در جلسه های لایه برداری وعده داشتن پوستی ابریشمی را می دهند اما نه یک هفته قبل از عروسی
در جلسه های لایه برداری وعده داشتن پوستی زیبا به شما می‌دهند اما فکر نمی‌کنم تا یک هفته پوست شما به این زیبایی برسد

بعد از لایه برداری پوست یا میکرودرم، امکان پوست پوست شدن در افراد بسیاری وجود دارد که به عنوان پوست مرده بر روی سطح صورت ظاهر می شوند و حتی از روی آرایش نیز بالا می‌آیند. بعضی دیگر دارای قرمز شدگی و تحریک شدید در پوست هستند به همین دلیل برای  رفع آن آرایش می کنند تا آن را بپوشانند که ممکن است موجب التهاب و اوقات تلخی می شود. برای جلسه های پوست، میکرودرم یا دیگر درمان های پوست مثل بوتاکس، حداقل ۲ هفته قبل ازمراسم عروسی تان برنامه ریزی کنید تا قرمزی، کبودی یا هر مشکل دیگری به موقع و قبل از مراسم عروسی  رفع شود.

 

۷.محصولات جدید مراقبت از پوست

روشی که برای محافظت از پوستتان استفاده می کنید تغییر ندهید. شما باید آن را ماه های پیش تغییر می دادید
روشی که برای محافظت از پوستتان استفاده می کنید تغییر ندهید

استفاده از یک محصول جدید می تواند به واکنش های آلرژیک، خشکی، چربی، و یا یک دسته از عوارض جانبی دیگر منجر شود که اصلاح آن زمان بر است . مطمئن باشید  برای دکتر پوست چندماه جلوتر از زمان مراسم عروسی وقت گرفته اید.

 

۸.تمام شب را بیدار ماندن

کمبود خواب به سیستم ایمنی بدن تاثیر می گذارد و ممکن است به بیماری های ویروسی مبتلا شویم
کمبود خواب روی سیستم ایمنی بدن تاثیر می گذارد و ممکن است به بیماری های ویروسی مبتلا شویم

کمبود خواب روی سیستم ایمنی بدن تاثیر می گذارد و ممکن است به بیماری های ویروسی مبتلا شویم. بسته ماندن چشمان رنگ چهره تان را بهبود می بخشد  و باعث می شود از سیاهی زیر چشم خلاص شوید و عروس شاد و آرامتری دیده شوید.

 

۹. مصرف زیاد کافئین

مصرف کافئین ممکن است زیبایی عروسی تان را خراب کند
مصرف کافئین ممکن است زیبایی شما را در مراسم عروسی خراب کند

نوشیدنی های کافئین دار برای اینکه شبهای طولانی تر داشته باشید فقط سوخت بد به بدن شما اضافه می کند. کافئین یک محرک برانگیزاننده ، مخصوصا برای سیستم عصبی است. شما روزهای اضطراب یا بی طاقتی در پیش دارید،مصرف کافئین ممکن است زیبایی شما در مراسم عروسی را خراب کند. کافئین بدن را بسیار کم آب می کند و باعث می شود دایره سیاهی زیر چشمانتان ظاهر شود. باید اضافه کنم، متخصصان  تایید کرده اند مصرف کافئین خوب است  اما نه استفاده زیاد از آن.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *