مهمانی فوتبالی ؛ چگونه این دورِهمی را خوب برگزار کنیم؟

مسابقات فوتبال، به عضو جداناپذیر خانواده‌های ایرانی تبدیل شده‌اند و تقریبا اکثر خانواده‌ها کم و بیش درگیر فوتبال هستند. در ایام خاصی از سال که بازی‌های مهمی مثل دربی استقلال-پرسپولیس و یا بازی‌های تیم ملی برگزار می‌شود، دوستان و یا اقوام تمایل دارند در یکجا جمع شوند و هیجان فوتبال را در کنار همدیگر تجربه کنند. پس اگر می‌خواهید این دورهمی فوتبالی را به خاطره‌ای مادگار تبدیل کنید، می‌توانید مهمانی کوچکی با تِم فوتبال در منزل‌تان برگزار کنید.

برای این‌کار، ایده‌هایی را به شما پیشنهاد می‌کنیم تا مهمانی فوتبالی خود را با برد تیم محبوب‌تان شیرین‌تر کنید.

دعوت از مهمانان

سعی کنید برای این مهمانی فوتبالی ، کسانی را دعوت کنید که عاشق فوتبال هستند و حداقل طرفدار یکی از دوتیمی باشند که در آن روز بازی دارند. اگر در جمع‌تان کسی حضور دارد که علاقه‌ی چندانی به فوتبال ندارد، بیشتر از خود او، شما نیز اذیت خواهید شد.

Cheering friends watching television

برای بچه‌ها اتاق جداگانه ای درنظر بگیرید

آقایان معمولا علاقه دارند تا فوتبال را در سکوت دنبال کنند. سروصدای دیگری به جز صدای گزارشگر تلوزیون، با تذکر و دلخوری آقایان همراه خواهدشد. برای جلوگیری از این اتفاق، اتاقی را به مهمانان کوچک‌تان اختصاص دهید تا در آنجا به بازی مشغول شوند و مزاحمتی برای فوتبالی‌ها ایجاد نکنند.

آنتن تلوزیون و گیرنده دیجیتال خود را چک کنید

پیش از اینکه مهمانان برسند، تمامی تجهیزات پخش بازی را کنترل کنید تا در هنگام بازی، با قطعی تصاویر مواجه نشوید.

چینش مبلمان را عوض کنید

اگر فضای کافی در اختیار دارید، مبلمان یا صندلی‌ها را طوری بچینید که مهمانان از همه طرف دیدمناسبی به تلوزیون داشته باشند.

پیراهن تیم محبوب‌تان را بپوشید

اگر طرفدار دوآتیشه تیم‌تان هستید، می‌توانید پیراهن تیم را در مهمانی فوتبالی برتن کنید و در کُری‌خوانی قبل از بازی حرف‌هایی برای گفتن داشته باشید.

زمان نهار یا شام را بین دونیمه انتخاب کنید

اگر ساعت بازی با زمان نهار یا شام مطابقت داشت، می‌توانید از فاصله ۱۵ دقیقه‌ای بین دو نیمه استفاده کنید. پیش از اتمام نیمه‌ی اول میز غذا را آماده کنید تا با مشکل زمانی مواجه نشوید. هم‌چنین غذایی انتخاب نمایید که مطمئن هستید در فاصله ۱۵ دقیقه به اتمام می‌رسد. ما به شما، سالاد اولویه، غذاهای آماده و ساندویچ را پیشنهاد می‌کنیم.

پذیرایی متفاوت داشته باشید

برای پذیراییدر مهمانی فوتبالی می‌توانید چندروز قبل از بازی، کیکی به شکل توپ فوتبال سفارش دهید و یا از شیرینی‌هایی به شکل توپ استفاده کنید. هم‌چنین اگر طرفدار دو تیم استقلال ویا پرسپولیس هستید، می‌توانید نوشیدنی‌های مخصوص با آرم این دو باشگاه را از بازار تهیه نمایید.

تنقلات فراموش نشود

چیپس، پفک و تخمه ۳عضو جداناپذیر مسابقات فوتبال هستند. حتما قبل از شروع مسابقه، از هرکدام به مقدار کافی خرید نمایید تا در جریان بازی تمام نشوند.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *