برگزاری مهمانی بیبی شاور با تم بره

مرسوم است که بعد از تولد نوزاد مهمانی کوچکی با اعضای خانواده و نزدیکان برگزار و قدم نورسیده را جشن می‌گیرند. این جشن در سراسر جهان با نام  مهمانی بیبی شاور شناخته می‌شود. برای برگزاری چنین مراسمی، تمامی امکانات از دکوراسیون گرفته تا خوردنی ها و نوشیدنی‌ها باید متناسب با آن باشد. بنابراین نیاز دارید تا یک تم و نمای کلی از دکوراسیون و پذیرایی داشته باشید تا مهمان نوازی‌ خوبی داشته باشید.

اگر شما نیز قصد دارید مهمانی قدم نورسیده‌تان خاص و زیبا باشد، حتما ایده‌هایی که در زیر برای‌تان آمده را بخوانید و از آن استفاده کنید. مرسوم است که بیشتر تم این مهمانی با بره‌های کوچک شکل بگیرد.

بیبی شاور 1

ابتدا برای دکوراسیون و تزئینات رنگ مناسبی را انتخاب کنید. برای این‌کار می‌توانید رنگ‌های طبیعی نظیر سبز، قهوه‌ای و سفید را در نظر بگیرید. در کنار این رنگ می‌توانید از رنگ‌هایی نظیر زرد، کرم و نارنجی نیز استفاده کنید. هم‌چنین می‌توانید نام نوزاد را برروی مقواهایی رنگی و یا به‌صورت طراحی شده برروی تخته‌های MDF تهیه و در گوشه‌هایی از منزل آویزان کنید.

تزئین دکوراسیون و ایجاد تنوع در آن کاملا به سلیقه و خلاقیت شما بستگی دارد. می‌توانید گوله‌های توپی از جنس پشم تهیه و آن‌ها را با روبان تزئین و در جاهای مختلف منزل قراردهید. می‌توانید این گوله‌های پشمی را به‌شکل گوسفند نیز درآورید و به‌عنوان اسباب بازی در اتاق خواب نوزاد قرار دهید و یا از صندلی‌ها و مبل‌ها آویزان کنید. می‌توانید قاشق‌ها و چنگال‌ها را نیز با روبان‌های سفید تزئین نمایید.

بیبی شاور 2

میز غذا و شیرینی از بخش‌هایی است که باید حساسیت بیشتری روی آن داشته‌ باشید و در تزئین آن دقت کنید. برای اینکه میز شما جلوه طبیعی داشته باشد، می‌توانید از پارچه‌های رنگی استفاده کنید. بادکنک‌های کوچک و بزرگی نیز می‌توانید در اطراف میز آویزان نمایید.

بیبی شاور 3

اما مهم‌ترین بخش این مهمانی و تمامی مهمانی‌ها بخش پذیرایی است. پیشنهاد ما به شما، تهیه کاپ‌کیک‌هایی با شکل‌های کارتونی و یا حیوانات بامزه است. اگر منزل‌تان را با عروسک‌های بره و گوسفند تزئین کرده‌اید، می‌توانید کاپ‌ کیک‌ها را نیز به‌ شکل گوسفند تهیه کنید.

بیبی شاور 4

درکنار کاپ‌ کیک‌ها یک کیک اصلی نیز باید داشته‌ باشید. می‌توانید این کیک را متناسب با تم مهمانی ویا طرح‌های کارتونی و حیوانات بامزه همچون بره سفارش دهید. اگر می‌خواهید اندازه کیک کوچک باشد، می‌توانید تنها صورت بره گوسفند را بر روی کیک سفارش دهید. اما اگر اندازه کیک مهم نیست و می‌خواهید بزرگ باشد، می‌توانید کیکی به شکل یک گوسفند سفارش و تهیه کنید.

بیبی شاور 5

برای این‌که این مهمانی تبدیل به‌ خاطره‌ای در ذهن مهمان‌ها شود، می‌توانید هدیه‌ای کوچک به‌رسم یادگاری برای‌شان تهیه نمایید. این هدیه می‌تواند قاب عکسی کوچک و یا یک دسته‌کلید باشد. می‌توانید هدیه را نیز در بسته‌هایی که قبلا با روبان و یا عروسک کوچکی تزئین کرده‌اید قراردهید.

برای مشاهده سایر مطالب جذاب کانال تلگرام روسیلی را دنبال کنید.

تیم روسیلی با ارائه انواع تم‌های سفارشی به شما کمک می کند تا زیبایی جشن‌هایتان را چندین برابر کنید.
سفارش این تم‌ها بسیار ساده است. کافی است طرح تم دلخواه خود را به تلگرام روسیلی به شماره ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ ارسال کنید و پس از دیدن نمونه‌های مشابه و انتخاب نمونه‌ی دلخواه اقلام تم مورد نظرتان را سفارشی سازی کنید.
نکته قابل توجهی که در مورد تم‌های سفارشی وجود دارد این است که لازم نیست ساکن شهر تهران باشید تا بتوانید تم دلخواه خود را سفارش دهید. بلکه ارسال محصولات روسیلی به تمام شهرهای ایران انجام می‌شود. بنابراین امکان سفارشی سازی تم‌های روسیلی از تمامی شهرستان‌ها نیز امکان پذیر است.
فقط با توجه به پر کار بودن تم‌های سفارشی قبول سفارش تم ۱۰ روز قبل از مراسم انجام می‌گیرد. همچنین توجه داشته باشید که طرح اولیه تم قبل از چاپ برای شما ارسال می‌شود تا پس از تایید نهایی شما آماده سازی شود. تم‌های سفارشی امکان استفاده از نام و عکس فرزند شما را نیز برایتان فراهم می‌کنند تا یک تم خاص و منحصر به فرد را برای جشن تولد فرزندتان تهیه کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *