برگزاری مهمانی بیبی شاور با تم بره

مرسوم است که بعد از تولد نوزاد مهمانی کوچکی با اعضای خانواده و نزدیکان برگزار و قدم نورسیده را جشن می‌گیرند. این جشن در سراسر جهان با نام  مهمانی بیبی شاور شناخته می‌شود. برای برگزاری چنین مراسمی، تمامی امکانات از دکوراسیون گرفته تا خوردنی ها و نوشیدنی‌ها باید متناسب با آن باشد. بنابراین نیاز دارید تا یک تم و نمای کلی از دکوراسیون و پذیرایی داشته باشید تا مهمان نوازی‌ خوبی داشته باشید.

اگر شما نیز قصد دارید مهمانی قدم نورسیده‌تان خاص و زیبا باشد، حتما ایده‌هایی که در زیر برای‌تان آمده را بخوانید و از آن استفاده کنید. مرسوم است که بیشتر تم این مهمانی با بره‌های کوچک شکل بگیرد.

بیبی شاور 1

ابتدا برای دکوراسیون و تزئینات رنگ مناسبی را انتخاب کنید. برای این‌کار می‌توانید رنگ‌های طبیعی نظیر سبز، قهوه‌ای و سفید را در نظر بگیرید. در کنار این رنگ می‌توانید از رنگ‌هایی نظیر زرد، کرم و نارنجی نیز استفاده کنید. هم‌چنین می‌توانید نام نوزاد را برروی مقواهایی رنگی و یا به‌صورت طراحی شده برروی تخته‌های MDF تهیه و در گوشه‌هایی از منزل آویزان کنید.

تزئین دکوراسیون و ایجاد تنوع در آن کاملا به سلیقه و خلاقیت شما بستگی دارد. می‌توانید گوله‌های توپی از جنس پشم تهیه و آن‌ها را با روبان تزئین و در جاهای مختلف منزل قراردهید. می‌توانید این گوله‌های پشمی را به‌شکل گوسفند نیز درآورید و به‌عنوان اسباب بازی در اتاق خواب نوزاد قرار دهید و یا از صندلی‌ها و مبل‌ها آویزان کنید. می‌توانید قاشق‌ها و چنگال‌ها را نیز با روبان‌های سفید تزئین نمایید.

بیبی شاور 2

میز غذا و شیرینی از بخش‌هایی است که باید حساسیت بیشتری روی آن داشته‌ باشید و در تزئین آن دقت کنید. برای اینکه میز شما جلوه طبیعی داشته باشد، می‌توانید از پارچه‌های رنگی استفاده کنید. بادکنک‌های کوچک و بزرگی نیز می‌توانید در اطراف میز آویزان نمایید.

بیبی شاور 3

اما مهم‌ترین بخش این مهمانی و تمامی مهمانی‌ها بخش پذیرایی است. پیشنهاد ما به شما، تهیه کاپ‌کیک‌هایی با شکل‌های کارتونی و یا حیوانات بامزه است. اگر منزل‌تان را با عروسک‌های بره و گوسفند تزئین کرده‌اید، می‌توانید کاپ‌ کیک‌ها را نیز به‌ شکل گوسفند تهیه کنید.

بیبی شاور 4

درکنار کاپ‌ کیک‌ها یک کیک اصلی نیز باید داشته‌ باشید. می‌توانید این کیک را متناسب با تم مهمانی ویا طرح‌های کارتونی و حیوانات بامزه همچون بره سفارش دهید. اگر می‌خواهید اندازه کیک کوچک باشد، می‌توانید تنها صورت بره گوسفند را بر روی کیک سفارش دهید. اما اگر اندازه کیک مهم نیست و می‌خواهید بزرگ باشد، می‌توانید کیکی به شکل یک گوسفند سفارش و تهیه کنید.

بیبی شاور 5

برای این‌که این مهمانی تبدیل به‌ خاطره‌ای در ذهن مهمان‌ها شود، می‌توانید هدیه‌ای کوچک به‌رسم یادگاری برای‌شان تهیه نمایید. این هدیه می‌تواند قاب عکسی کوچک و یا یک دسته‌کلید باشد. می‌توانید هدیه را نیز در بسته‌هایی که قبلا با روبان و یا عروسک کوچکی تزئین کرده‌اید قراردهید.

برای مشاهده سایر مطالب جذاب کانال تلگرام روسیلی را دنبال کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *