۷ مدل موی عروسی به سبک سلبریتی های هالیوود

آیا موهای شما بلند، کوتاه یا متوسط است، و دوست دارید روز عروسی تان با هر مدل مویی که هستید شیک باشید؟ پس بهتر است قبل از انتخاب مدل موی عروسی خود،نگاهی به مدل موهای بازیگران مشهور هالیوودی در فرش قرمز بیاندازید. مهم نیست که قد موهای‌تان بلند،کوتاه، یا متوسط باشد. بر روی فرش قرمز انواع مختلفی از مدل های مو به نمایش گذاشته می‌شود که برای ایده گرفتن هر مویی متناسب هستند. اگر اهل دنبال کردن مجله‌های مد باشید، مسلما می‌دانید که این روزها زیبایِ بیشتر، در سادگیِ بیشتر خلاصه می‌شود. این موضوع در تصاویری که در ادامه امده است به وضوح مشاهده می‌شود.

مدل موی عروسی به سبک بازیگران هالیوودی

نیکول کیدمن و مدل موی زیبای او در فیلمی که سال گذشته در نقش خانم گریس موناکو بازی کرده است با ست گوشواره های کوچک الماسی یک سبک کلاسیک و ظریفی است که بهتر است با لباس های یقه هفت و تقریبا باز بکارگرفته شود. هر برنامه ریزعروسی مجلل، که از سبک عروسی سلطنتی الهام گرفته می‌تواند از این عکس برای مدل موهای عروس ایده بگیرد.
نیکول کیدمن و مدل موی زیبای او در فیلمی که سال گذشته در نقش خانم گریس موناکو بازی کرده است با ست گوشواره های کوچک الماسی یک سبک کلاسیک و ظریفی است که بهتر است با لباس های یقه هفت و تقریبا باز بکارگرفته شود. هر برنامه ریزعروسی مجلل، که از سبک عروسی سلطنتی الهام گرفته می‌تواند از این عکس برای مدل موهای عروس ایده بگیرد.
یک دلیل وجود دارد که بیشتر عروس‌ها موهایشان را بلند می کنند، موی بلند را به روش های مختلفی می‌توان زیبا نشان داد.اگر موهایتان را باز بگذارید شبیه مدلی مویی است که سبک خاص ورونیکا لیک بود،حجم دادن و حالت دار کردن و انجام هرگونه سبک خاص بر روی این مدل مو قابل اجراست.
یک دلیل وجود دارد که بیشتر عروس‌ها موهایشان را بلند می‌کنند، موی بلند را به روش های مختلفی می‌توان زیبا نشان داد. اگر موهایتان را باز بگذارید شبیه مدلی مویی است که سبک خاص ورونیکا لیک بود، حجم دادن و حالت دار کردن و انجام هرگونه سبک خاص بر روی این مدل مو قابل اجراست.
مدل موهای جیمی چانگ که با حالت نرمی پیچ داده شده و یکطرفه بودن آن باعث جذابیت آن شده، عروس هایی که دارای موهای بلند هستند می توانند از این مدل مو الگوبرداری کنند.
مدل موهای جیمی چانگ که با حالت نرمی پیچ داده شده و یکطرفه بودن آن باعث جذابیت آن شده، عروس هایی که دارای موهای بلند هستند می‌توانند از این مدل مو الگوبرداری کنند.
مدل موی جنیفر لارنس به سبک دوره رسانس است که طوری بهم بافته شده که از طریق یک یک نوارمجلل با نگسن های سبز حالت خاصی به آن داده، ناگفته نماند آرایش هماهنگ با مدل مو جنیفر یک نمایش واقعی از دوره رنسانس است.
مدل موی جنیفر لارنس به سبک دوره رنسانس است که طوری بهم بافته شده که از طریق یک یک نوارمجلل با نگین های سبز حالت خاصی به آن داده، ناگفته نماند آرایش هماهنگ با مدل مو جنیفر یک نمایش واقعی از دوره رنسانس است.
wedding-hairstyle-ideas-medium-hair-zoe-saldana-new
زویی سالدانا اغلب ریسک های زیادی در دنیای مد و مخصوصا لباس می‌کند. بیشترهم به هیمن دلیل در دنیای مد شناخته می‌شود.این مدل مو برای مدل موهایی نسبتا مناسب است. سنجاق سر ظریف او حالت کلاسیکی به مدل موهایش داده است که در عین بسیار نیز زیباست.
اگر اندازه موهایتان متوسط است خوش شانس هستید،چون هم می توانید انواع موی بسته را با آن درست کنید و هم با دادن کمی فر به آن حالت دهید و آن را رها کنید،ست کردن گشواره های تقریبا دراز با این مدل مو جلوه خاصی خواهد داشت.
اگر اندازه موهایتان متوسط است خوش شانس هستید، چون هم می‌توانید انواع موی بسته را با آن درست کنید و هم با دادن کمی فر به آن حالت دهید و آن را رها کنید. اگر از این مدل مو استفاده می‌کنید، سعی کنید از گوشواره‌های دراز استفاده کنید تا مدل موی‌تان بیشتر به چشم بیاید.
wedding-hairstyle-ideas-medium-hair-julianne-hough
مدل موی جولین هاف با حالت و موج های خاصش برای عروسی و مهمانی‌های ساحلی و فضای باز بسیار مناسب است. می‌توانید موهای خود را به این صورت تزیین کنید و در هر مهمانی نیز شرکت کنید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *