۱۰ مدل خیمه عروسی برای برگزاری یک جشن عروسی مدرن و خاص

مدل خیمه عروسی

این روزها به هر کسی که می‌زسیم دوست دارد جشن عروسی خود را در فضای باز برگزار کند. زیرا در این صورت جشن عروسی در فضای دلبازی برگزار می‌شود. اما برگزاری جشن عروسی در فضای باز نیز با خود مشکلات متنوعی دارد. از این رو معمولا از خیمه عروسی برای هر چه زیباتر کردن این فضای باز و کاهش مشکلات ناشی از گرد و غبار و نور آفتاب استفاده می‌شود. با توجه به اینکه تیم روسیلی تمام تلاش خود را می‌کند تا زیبایی و راحتی جشن‌های شما را چندین برابر کند. از این رو در این مطلب نیز تصمیم گرفته‌ایم که چند نوع متنوع از مدل خیمه عروسی را با شما به اشتراک بگذاریم. در صورت تمایل به دریافت خدمات مشاوره در زمینه انتخاب تم عروسی و تهیه اقلام مربوط به آن مانند شمع و گیفت عروسی می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی و یا شماره تلفن ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ با ما در ارتباط باشید.

۱۰ مدل خیمه عروسی خاص برای جشن‌های مدرن و شیک

۱) مدل خیمه عروسی با سبک کلاسیک

اگر طرفدارسبک‌های سنتی و کلاسیک هستید احتمالا دوست دارید همه جا مرتب و یک دست باشد. بنابراین مدل خیمه عروسی شما نیز باید حال مرتب و یک دستی داشته باشد. زیرا در غیر این صورت باب میل شما نخواهد بود. همچنین احتمالا ترجیه دهید که از ریسه‌های چراغانی برای زیباتر شدن خیمه عروسی خود استفاده کنید. در این صورت بهتر است سقف خیمه عروسی شما اندکی بلندتر باشد. میزهای مستطیلی و رومیزی‌های ساده‌ای که در وسط میزها قرار دارند، صندلی‌های مرتب و گل طبیعی بهترین انتخاب برای چنین سبکی هستند.

مدل خیمه عروسی
طراحی خیمه عروسی به سبک کلاسیک

۲) مدل خیمه عروسی با لوستر آویزان

افرادی که اهل تجملات و تشریفات هستند معمولا دوست دارند که حتما از لوسترهای شیکی برای تزیین محل برگزاری جشن عروسی آن‌ها استفاده شود. از سوی دیگر با توجه به گسترش شیوه‌های مدرنی که با شیوه‌های کلاسیک ترکیب می‌شوند می‌توان تزیینات فوق‌العاده متفاوتی برای تزیین خیمه عروسی استفاده کرد. برای این منظور می‌توانید از پارچه‌هایی با دو رنگ مختلف استفاده کنید که جلوه‌ی زیباتری به محل برگزاری جشن شما ببخشند. همچنین در صورت تمایل به ترکیب سبک سنتی و مدرن می‌توان از شمع به جای لوستر استفاده کرد. پرده‌های آویزان دلبری شکل و چیدمان متفاوت داخل خیمه عروسی می‌تواند یک جشن فوق‌العاده زیبا را برای شما رقم بزند.

مدل خیمه عروسی
مدل خیمه عروسی تشریفاتی با تزیین لوستر

۳) مدل خیمه عروسی با گل‌های طبیعی

اگر دوست دارید جشن عروسی خود را در فضای باز برگزار کنید این نکته را فراموش نکنید که گل‌های طبیعی تاثیر به سزایی در زیباسازی خیمه عروسی شما خواهند داشت. بنابراین سعی کنید مدل خیمه عروسی خود را به گونه‌ای انتخاب کنید که سقف بلندی داشته باشد. سپس به کمک گل‌های طبیعی جلوه‌ی آن را زیباتر کنید. همچنین استفاده از گل‌های طبیعی را برای تزیین میز مهمانان و میز خوراکی‌ها فراموش نکنید.

مدل خیمه عروسی
خیمه عروسی تزیین شده با گل‌های طبیعی

در صورتی که مراسم عروسی شما در ساعات پایانی بعد از ظهر برگزار می‌شود و تابش آفتاب کم است. این مدل خیمه عروسی می‌تواند زیبایی بی‌نظیری به جشن عروسی شما ببخشد که در آن نیز از گل‌های طبیعی برای تزیین استفاده شده است.

مدل خیمه عروسی
خیمه عروسی شیک با تزیین گل طبیعی

۴) خیمه عروسی تزیین شده با شمع

این مدل خیمه عروسی که معمولا از شمع برای زیباسازی هر چه بیشتر آن مورد استفاده قرار می‌گیرد برای جشن‌های شبانه مناسب است. این جشن‌ها که معمولا از ساعت‌های پایانی بعد از ظهر یعنی حدود شش بعد از ظهر تا نیمه شب برگزار می‌شوند به کمک این نوع خیمه و شمع زیباتر می‌شوند. زیرا نور شمع حالت عاشقانه‌ای به فضا می‌بخشد و می‌تواند برای جشن عروسی‌های رمانتیک حالت رویایی را ایجاد کند. در این حالت معمولا از شمع علاوه بر تزیین میز مهمانان برای زیباسازی فضای اطراف خیمه عروسی نیز استفاده می‌شود.

مدل خیمه عروسی
خیمه عروسی تزیین شده با شمع

اگر از طرفداران جشن عروسی‌های رمانتیک هستید و امکان برگزاری این جشن به یاد ماندنی را در ساحل دریا دارید به شما توصیه می‌کنیم که از جا شمعی‌های کاغذی با رنگ سفید برای مشخص کردن مسیر ورود به خیمه عروسی استفاده کنید. همچنین فضای برگزاری جشن عروسی خود را به دو بخش داخل خیمه و بیرون از خیمه تقسیم کنید تا مهمانان شما هر جا که دوست دارند بنشینند.

مدل خیمه عروسی
خیمه عروسی با تزیین شمع در ساحل

۵) مدل خیمه عروسی تزیین شده با برگ

استفاده از برگ‌های طبیعی نیز مانند گل طبیعی احساس زیبای سرزندگی به شما و مهمانانتان خواهد داد. از این رو اگر قصد دارید که جشن عروسی خود را در فضای باز و یا در داخل خیمه عروسی برگزار کنید استفاده از برگ‌های سبز طبیعی برای تزیین آن را فراموش نکنید. در ادامه نمونه‌ای از تزیین خیمه عروسی با برگ را برای شما آورده‌ایم.

مدل خیمه عروسی
مدل خیمه عروسی تزیین شده با برگ

۶) خیمه عروسی تزیین شده با فانوس

استفاده از فانوس در تزیین خیمه عروسی حالت نوستالژیکی به آن می‌بخشد. بنابراین اگر بتوانید خیمه عروسی خود را با فانوس‌های متنوعی تزیین کنید زیبایی محل برگزاری شما چندین برابر خواهد شد. به منظور جلوه‌ی بیشتر این فانوس‌ها می‌توانید زمان عروسی خود را به ساعت‌های پایانی روز موکول کنید و یک جشن فوق‌العاده با نور فانوس برگزار کنید.

مدل خیمه عروسی
خیمه عروسی تزیین شده با فانوس

۷) خیمه عروسی با پارچه‌های نواری شکل

در شکل زیر یک مدل خیمه عروسی با تزیین پارچه‌های نواری شکل آمده است. همانگونه که می‌بینید نور خورشید خود را از بین لایه‌های این پارچه‌های نواری به داخل خیمه عروسی رسانده است زیبایی فوق‌العاده‌ای به فضا بخشیده است. اگر تعداد مهمانان شما زیاد است چنین خیمه عروسی می‌تواند برای شما نیز مناسب باشد.

مدل خیمه عروسی
خیمه عروسی با پارچه‌های نواری شکل

۸) خیمه عروسی مجلل

اگر شما هم مانند بسیاری از افراد معتقد هستید که جشن عروسی باید مجلل و خاص برگزار شود می‌توانید از این مدل خیمه عروسی مجلل در جشن عروسی خود استفاده کنید. تنها نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که برای آماده کردن چنین مدلی لازم است که فضای باز شما بزرگ باشد. زیرا در غیر این صورت شکوه وجلال این خیمه چندان به چشم نمی‌آید. همچنین استفاده از طاق گل طبیعی و طاق بادکنکی را نیز برای ورودی این خیمه فراموش نکنید.

مدل خیمه عروسی
خیمه عروسی مجلل

۹) مدل خیمه عروسی با جایگاه مجزا برای عروس و داماد

بسیاری از افراد معتقدند که جشن عروسی بهتر است در مکانی برگزار شود که در آن عروس و داماد جایگاه مجزایی برای خود دارند. زیرا داشتن جایگاه مجزا برای عروس و داماد امکان عکاسی را ساده‌تر می‌کند. از این رو بسیاری از خیمه‌های عروسی نیز به صورتی طراحی می‌شوند که در آن‌ها جایگاه مجزایی برای عروس و داماد در نظر گرفته شود.

مدل خیمه عروسی
مدل خیمه عروسی با جایگاه مجزا برای عروس و داماد

اگر مکانی که قرار است در آن عروسی برگزار کنید به گونه‌ای است که امکان جداسازی جایگاه عروس و داماد را ندارید می‌توانید از حوض، میز یا درخت بزرگی به منظور جداسازی جایگاه عروس و داماد در خیمه عروسی استفاده کنید.

مدل خیمه عروسی
خیمه عروسی با جایگاه مجزا برای عروس و داماد

۱۰) مدل خیمه عروسی نیمه کلاسیک

این مدل خیمه عروسی برای افرادی مناسب است که نظر بینابینی دارند. یعنی نه دوست دارند خیمه عروسی آن‌ها کاملا کلاسیک باشد و نه از طرفداران سبک مدرن هستند. در ادامه دو نمونه از چنین خیمه‌هایی را با هم می‌بینیم.

مدل خیمه عروسی
خیمه عروسی نیمه کلاسیک
مدل خیمه عروسی
خیمه عروسی نیمه کلاسیک

هدف روسیلی کمک به شادی و راحتی هر چه بیشتر جشن‌های شما است. از این رو سعی داریم با ارائه انواع ایده‌های خلاقانه و آموزش‌ها شما را در هر چه زیباتر شدن مراسمتان یاری دهیم. شنیدن نظرات و پیشنهادات شما خستگی ما را از تن بیرون می‌برد. از این رو با کمال میل منتظر شنیدن ایده‌ها و نظرات و پیشنهادات شما هستیم. شاد و تندرست باشید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *