مدل بدلیجات دست‌ساز مارک دبی برای آرایش موی عروس

اگر تا بحال نام دبی کارلایل را نشنیده‌اید باید بدانید او یکی از برترین  طراحان زیورآلات دست ساز مو، کلاه و تاج سر برای عروس‌ها است. در این مطلب آخرین مجموعه زیبای او را به شما معرفی می‌کنیم که همین امسال معرفی کرده است.  دبی درکارهایش تنوع زیادی دارد و مدل بدلیجات دست ساز او از نقره و طلا می‌باشند.

کارهای دبی در نوع خود منحصربفرد است. مثلا طرح willow  او در این مجموعه بی شک یکی از زیباترین جواهراتی است که تا به حال دیده‌ام. یک سنجاق موی سیمی ظریف که با مروارید و گل‌های کریستالی ریز تزئین شده است. فکر می‌کنم پیچیدگی‌های ظریف این طرح زیبا همچنان مخفی است.

دبی کارهایش را طوری طراحی می‌کند که به روش‌های مختلفی می‌توان از آن استفاده کرد. دبی جزئیات هر طرح را توضیح می‌دهد بنابراین می‌توانید احساس واقعی نسبت به طرح مورد علاقه تان کسب کنید. به این دلیل که از هدف دبی برای طراحی این اثر با خبر می‌شوید.

دبی  قطعه‌هایی با دو سبک بسیار متفاوت طراحی می‌کند و برای عروس ها دو مجموعه دارد. ‌مدل بدلیجات مجموعه Enchanted از سنجاق‌های مویی دست ساز سیمی ظریف و انگشتری ساخته شده یا دایره‌های کوچک که از گلهای و گیاهان  طبیعی الهام گرفته شده اند.

هر طرحی که پسند کنید از دو جنس نقره و طلا موجود است. همچنین مواد ظریف و لطیفی که در این کارها استفاده شده اند  برای مراسم‌هایی که در طبیعت برگزار می‌شوند یا کسانی که عاشق لوازم جانبی مو ظریف و طبیعی هستند مناسب است.

مجموعه دیگر او در مورد سبک هالیوودی است. کارهای پر زرق وبرق که درخواست زیادی برای فرش قرمز دارند ومورد توجه عموم هستند. دبی این مجموعه را Limelight نامگذاری کرده است.

زمانی که من طراحی می‌کنم  سعی می‌کنم لوازم جانبی برای آرایش موی عروسان بسازم که بتوانند به روش های مختلفی از آن استفاده کنند. مجموعه Enchanted شامل مواردی هست که به نوعی همه کاره هستند.

مثلا انواعی از موپیچ‌هایی که هم دور سر قرار می‌گیرد و هم می‌تواند روی قسمت خاصی از موها وصل کرد. یکی از چیزهایی که من در مجموعه Enchanted دوست دارم این است که می‌توان آن را با تور عروسی نیز استفاده کرد. برای دیدن مجموعه‌های بیشتر بهتر است سری به وب سایت دبی کارلایل بزنید.

پیشانی بند آنابل با تور که روی صورت را میپوشاند از مجموعه Limelight دبی کارلایل
پیشانی بند آنابل با تور که روی صورت را میپوشاند از مجموعه Limelight دبی کارلایل
طرح Willow از مجموعه Enchanted
طرح Willow از مجموعه Enchanted
Viola-by-Debbie-Carlisle-www.dcbouquets
طرح Viola با تور نمونه‌ای از طرح هایی است که میتوان به روش ها مختلف استفاده نمود. از مجموعه Enchanted
طرح Sylvie طلایی از مجموعه Enchanted
طرح Sylvie طلایی از مجموعه Enchanted
Sylvie-by-Debbie-Carlisle-www.dcbouquets
مدل دیگری از طرح Sylvie طلایی از مجموعه Enchanted
Imogen-silver-comb-£95-by-Debbie-Carlisle-www.dcbouquets
شانه نقره ای Imogen از مجموعه Enchanted
Gold-Olivia-beaded-comb-£145-by-Debbie-Carlisle-www.dcbouquets
طرح شانه اولیویا از مجموعه Limelight
Ava-with-mask-veil-by-Debbie-Carlisle-www.dcbouquets
طرح آوا با ماسک توری از مجموعه Limelight
Astrid-£185-silver-hair-vine-comb-by-Debbie-Carlisle-www.dcbouquets
طرح Astrid از مجموعه Enchanted

 

برای مشاهده سایر مطالب جذاب درخصوص مراسم ازدواج، کانال تلگرام روسیلی را دنبال کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *