لباس مرلین مونرو در جشن‌های عروسی‌اش

بسیاری معتقدند واژه جذاب نخستین بار برای توصیف “مرلین مونرو” به‌کار رفته‌ است. این بازیگر و ستاره محبوب هالیوودی سال‌ها پس‌از مرگ نیز سوژه رسانه‌هاست و روزانه بارها نام او را می‌شنویم.

مرلین مونرو در طول زندگی ۳۶ ساله خود، سه بار اقدام به ازدواج کرد. هرسه ازدواج او، با استقبال شدید رسانه‌ها مواجه شد و هنوز هم خبرهایی از آن‌ها منتشر می‌شود. آنچه‌ که در رسانه‌ها بیشتر به چشم می‌خورد، استقبال از لباس عروسی مرلین مونرو و مدل‌های بسیار زیبای آن‌ها بود. همین موضوع بهانه‌ای شد تا به بررسی لباس‌های عروسی این ستاره محبوب و مشهور هالیوودی بپردازیم.

نخستین ازدواج

 ازدواج اول مارلین مونرو

مرلین مونرو نخستین بار در سن شانزده سالگی ازدواج را تجربه نمود و در سال ۱۹۴۲ با جیم داگرتی زندگی مشترک را شروع کردند. باوجود سن بسیارکم، مرلین در انتخاب لباس خود بسیار هوشمندانه عمل کرد و متناسب‌ترین لباس برای عروسی در دهه پنجاه میلادی و مناسب دختری ۱۶ ساله را برگزید. این لباس آستین‌های بلندی داشت و دنباله آن برروی زمین کشیده می‌شد. مدل موی ساده اما زیبای او نیز از نکات برجسته در این عروسی بود. گل رز سفید نیز بر جذابیت این عروس جوان افزوده بود.

دومین ازدواج

ازدواج دوم مارلین مونرو

ازدواج دوم مرلین مونرو جزو تجربه های ناموفق زندگی او بود و چندان شهرت نیافت. مونروی جوان برای این عروسی یک کت وشلوار مشکی با یقه‌ی خز سفید رنگ برگزید. همسر او جو دیماجیو، یک گلف باز مشهور بود.

با وجود اینکه این ازدواج به صورت مخفیانه و در سالنی خارج از شهر سان فرانسیسکو برگزار می‌شد بازهم پاپاراتزی‌ها و خبرنگاران از آن اطلاع پیداکردند و سریعا خودشان را به آن‌جا رساندند. ازدواج مونرو و دیماجیو تنها ۲۷۴ روز دوام داشت و این دو زوج مشهور از هم جداشدند. هرچند که دیماجیو بارها برای برگشتن به مرلین مونرو تلاش کرد اما بی‌فایده بود. پس‌از مرگ ناگهانی مرلین مونرو در سال ۱۹۶۲، دیماجیو هرهفته ۲ بار گل‌ رز برسر مزار او می‌برد. او این کار را تا سال ۱۹۹۹ و زمان مرگش انجام داد.

آخرین ازدواج

مارلین مونرو و آرتور میلر

ازدواج سوم مرلین مونرو، خبرسازترین ازدواج او نیز محسوب می‌شود. مرلین مونرو و آرتور میلر، نویسنده مشهور، در سال ۱۹۵۶ یک ازدواج سنتی را در منزل شخصی خودشان برگزار کردند. لباس مرلین یکی‌ از زیباترین مدل‌های لباس عروس بود که به‌خوبی توانست جذابیت او را به رخ بکشد. آستین‌های نیمه بلند و کمر طرح امپراطوری از ویژگی‌های برجسته این لباس عروسی بسیار زیبا بود. کلاه توپی شکل نیز به‌خوبی مراسم ازدواج در دهه شصت میلادی را نشان می‌دهد. اگرچه برروی حلقه‌ی نامزدی این دو زوج واژه “تا ابد” نوشته شده بود، اما ازدواج آن‌ها تنها پنج سال دوام داشت.

اگرچه مرلین مونرو زندگی جنجالی داشت و در زندگی زناشویی تجارب ناموفقی داشت، اما تنها مسئله‌ای را که نمی‌توان کتمان کرد، سلیقه‌ی بسیار خاص او در انتخاب لباس بود.

برای مشاهده سایر مطالب جذاب کانال تلگرام روسیلی را دنبال کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *