لباس تولد دخترانه : راز برگزاری یک جشن تولد رویایی برای پرنسس‌ها

لباس تولد

جشن تولدهای دخترانه سرشار از ایده‌های خلاقانه و زیبا هستند. زیرا پرنسس‌ها روحیه لطیفی دارند و همین موضوع باعث می‌شود اجرای ایده‌های خلاقانه‌ای که با روحیه‌ی آن‌ها همخوانی داشته باشد جشن بی‌نظیری را برایشان ترتیب دهد. برگزاری یک جشن تولد رویایی با انتخاب تم تولد مناسب آغاز می‌شود. و تا وسایل تولد و تزیینات محل برگزاری و انتخاب لباس تولد و گیفت تولد ادامه پیدا می‌کند. لباس تولد دخترانه برای پرنسس‌ها معمولا شامل یک دامن توری پف پفی است. البته این لباس می‌تواند با طرح تم نیز همخوانی داشته باشد. البته این روزها لباس تولد دخترانه به صورت لباس مادر و کودک نیز تهیه می‌شود که زیبایی فوق‌العاده‌ای دارند. اما دامن‌های توری به دلیل قیمت مناسب معمولا طرفداران بیشتری دارند. در ادامه مجموعه‌ای از زیباترین لباس تولد دخترانه برای پرنسس‌ها را گردآوری کرده‌ایم. برای تهیه این لباس‌ها یا دریافت مشاوره می‌توانید با سایت روسیلی و یا تلگرام روسیلی در ارتباط باشید تا همکاران ما مشاوره‌ی لازم را به شما ارائه دهند.

لباس تولد دخترانه برای پرنسس‌ها

با توجه به این‎که در جشن یک سالگی دختر خانم شما کوچک است ممکن است لباس خود را کثیف کند. به همین منظور می‌توانید از پیشبندی با نوشته یک یا اسم فرزندتان استفاده کنید. تاج‌ها و ریسه‌های نمدی نیز می‌توانند گزینه مناسبی برای جشن تولد یک سالگی باشند. البته استفاده از لباس‌های نخی راحت نیز برای کودکان یک ساله مناسب و زیبا است.

لباس تولد دخترانه
پیشبند یک انتخاب مناسب برای لباس تولد دخترانه

تم تولد سوفیا یکی از تم‌های دخترانه پرطرفدار است که امروزه مورد استقبال خانواده‌‌ها قرار گرفته است. اگر پرنسس کوچولوی شما هم عاشق کارتون سوفیا است و شما قصد برگزاری جشن تولدی با این تم را برای او دارید. می‌توانید از لباسی با تم سوفیا برای جشن تولد او استفاده کنید. این لباس می‌تواند با چاپ طرح دلخواه شما بر روی تیشرت سفیدی به همراه دامنی توری با تم بنفش باشد.

لباس تولد دخترانه با تم سوفیا

اگر تم تولدی که برای فرزندتان انتخاب کرده‌اید تم خال خالی است. می‌توانید از تی شرت و شلوارکی با همین تم نیز برای او استفاده کنید. البته این لباس می‌تواند برای تم تولد میکی موس هم مناسب باشد. می‌توان گفت شلوارک مهمترین حسن این ست لباس است. زیرا کودکان عاشق بازی و شیطنت هستند و با این ست به راحتی می‌توانند به بازی خود برسند.

لباس تولد دخترانه
لباس تولد دخترانه با تم خال خالی

اگر دختر خانم شما به تازگی قرار است اولین جشن تولد خود را جشن بگیرد. بهتر است لباس راحت و زیبایی را برای او انتخاب کنید. زیرا راحتی یکی از اولویت‌های اصلی انتخاب لباس تولد برای کودکان است. برای راحتی پرنسس کوچولویتان بهتر است دامن توری و بلوز نخی انتخاب کنید. این بلوز نخی می‌تواند ساده و یا طرحدار نیز باشد. به منظور ایجاد تنوع می‌توانید اسم یا سن دختر کوچولویتان را به دامن او نیز وصل کنید. تهیه یک کلاه یا گل سر متناسب با لباس تولد دخترانه نیز می‌تواند ایده‌ی مناسبی برای دخترخانم‌های کم سن و سال باشد. این کار باعث می‌شود خاطره اولین جشن تولد برای همیشه در ذهنشان باقی بماند.

لباس تولد دخترانه
لباس تولد دخترانه برای جشن تولد یک سالگی برای پرنسس‌ها

از هر چه که بگذریم سخن لباس تولد دخترانه با دامن چین چینی خوش‌تر است. رنگ لباس‌های دخترانه معمولا از رنگ‌های شاد و زیبا انتخاب می‌شود. به تبع روحیه لطیف دختر خانم‌ها بهتر است ترکیب رنگ انتخاب شده برای لباس تولد نیز متناسب با روحیه آن‌ها باشد. همچنین استفاده از گل سر را برای دختر خانم‌ها فراموش نکنید. زیرا استفاده از گل سر حس دخترانگی بیشتری به دختر خانم شما ببخشد.

لباس تولد دخترانه
لباس تولد دخترانه برای جشن تولد پرنسس‌ها

اگر تم تاج را برای جشن تولد فرزند خود انتخاب کرده‌اید، بهترین گزینه برای لباس تولد او نیز انتخاب لباسی با تم تاج است. البته تی‌شرت‌های نخی و دامن‌های توری زیبا انتخاب مناسب‌تری برای لباس تولد دخترانه هستند. به منظور هماهنگی بیشتر لباس فرزندتان با تم تاج می‌توانید از جوراب شلواری با همان تم استفاده کنید. فقط توجه داشته باشید که رنگ جوراب شلواری با رنگ لباس تولد هماهنگی داشته باشد.

لباس تولد دخترانه
لباس تولد دخترانه متناسب برای تم تاج

اگر کمی حوصله به خرج دهید می‌توانید لباس فوق‌العاده‌ای را با تم تاج برای دختر کوچولویتان تهیه کنید. در صورت تمایل به سفارشی سازی لباس‌های تولد خاص با روسیلی در ارتباط باشید تا لباس دلخواه خود را به راحتی تهیه کنید.

لباس تولد دخترانه با تم تاج

اگر دوست دارید یک لباس تولد را در چندین مراسم استفاده کنید بهتر است بر روی آن عددی درج نکنید. زرا درج عدد بر روی لباس آن را یک بار مصرف می‌کند. به جای عدد تولد می‌توانید از جمله‌ی تولدت مبارک یا اسم فرزندتان استفاده کنید. البته اگر خانم کوچولوی شما کم سن و سال است به دلیل رشد زیاد احتمالا نمی‌تواند از همان لباس تولد سال قبلش استفاده کند.

لباس تولد دخترانه
لباس تولد دخترانه با رنگ شاد

اگر قصد دارید جشن تولدی با تم میکی موس برگزار کنید لباسی با همین تم نیز برای دختر خانمتان انتخاب کنید. تم تولد میکی موس یکی از جذاب‌ترین و بامزه‌ترین تم‌های تولدی است که می‌تواند جشن تولد فرزند شما را شاد و خاطره‌انگیز کند.

لباس تولد دخترانه با تم میکی موس

اگر ترجیح می‌دهید لباس کوچولوی شما ترکیب رنگ شادی داشته باشد بهتر است در انتخاب رنگ لباس تولد او بیشتر دقت کنید. در زیر لباس تولدی با تم میکی موس را با رنگ‌های شاد برایتان آورده‌ایم.

لباس تولد دخترانه با رنگ شاد برای تم میکی موس

دختر خانم‌ها عاشق گل هستند. اگر قرار است یک جشن تولد با رنگ و بوی گل برای پرنسس خود برگزار کنید بهتر است یک لباس گل گلی شیک برای او تهیه کنید. به منظور زیبایی بیشتر فرشته خود سعی کنید از گل طبیعی به عنوان گل سر او استفاده کنید و زیبایی او را چندین برابر کنید.

لباس تولد دخترانه گل گلی

اگر میخواهید لباسی که برای تولد فرزند خود تهیه می‌کنید در جشن‌های دیگری نیز بتواند مورد استفاده قرار گیرد. می‌توانید مدل‌های زیبایی را برای لباس تولد پرنسس خود انتخاب کنید. این لباس می‌تواند در عین متفاوت بودن رنگ و بویی از تم را نیز در خود جای دهد. به عنوان مثال لباس زیر می‌تواند به عنوان لباس مناسب تم میکی موس و تم خال خالی مورد استفاده قرار گیرد.

لباس تولد دخترانه برای جشن تولدهای دخترانه

هملنگونه که می‌دانید معمولا دختر خانم‌ها حساسیت زیادی به زیبایی لباس خود دارند. به همین دلیل توصیه می‌شود که لباسی را برای دختر کوچولوی خود انتخاب کنید که شیک بودن او را همیشه تضمین کند.

لباس تولد دخترانه شیک برای دختر خانم‌های شیک پوش

زندگی دختر خانم‌ها سرشار از ملایمت و لطافت است. از این رو معمولا از رنگ‌های ملایم برای لباس تولد آن‌ها انتخاب می‌شود. ست لباس زیر یکی از شیک‌ترین مدل‌های لباس تولد دخترانه با رنگ‌های ملایم است که می‌تواند برای دختر خانم‌ها مورد استفاده قرار گیرد.

لباس تولد دخترانه با رنگ ملایم

5 دیدگاه در “لباس تولد دخترانه : راز برگزاری یک جشن تولد رویایی برای پرنسس‌ها

  1. زهرا محمودی میگوید:

    تو رو قران این لباسا رو چطوری سفارش بدم ..پولش هرچقدر باشه من میدم فقط بگید….چطوری…۰۹۱۹۰۲۵۹۵۷۳….

    • مدیر فروشگاه میگوید:

      سلام و عرض ادب. می تونین از طریق شماره تلفن ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ و یا تلگرام همین شماره باهامون در تماس باشید دوست عزیز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *