یاد و خاطره دوران کودکی فرزند برای هر پدر و مادر دلنشین و لذت بخش است. از این رو بیشتر پدر و مادرها سعی می‌کنند عکس‌ها و فیلم‌های زیادی را از دوران کودکی فرزندشان تهیه کنند. اما در این میان تهیه عکس تولد خاطرات شیرین‌تری را برای آن‌ها رقم می‌زند. زیرا با توجه به اینکه روز تولد هر فردی بهار زندگی او محسوب می‌شود. خاطره ماندگارتری را نیز ایجاد می‌کند. از این رو تیم روسیلی نیز سعی کرده است که با ارائه انواع تم تولد جدید جشن‌های تولد کودکان شما را شادتر و زیباتر کند. اکنون نیز تیم پرانرژی روسیلی با افزودن خدمات تهیه کیک و عکاسی از تولد بار بزرگی را از دوش پدر و مادرانی که قصد برگزاری یک جشن با شکوه برای فرزند خود را دارند بردارد. اگر شما هم به دنبال ایده‌های جذابی برای تهیه عکس تولد از فرزند دلبند خود هستید در ادامه با ما همراه باشید تا چند ایده جذاب را با شما به اشتراک بگذاریم. همچنین اگر ساکن شهر تهران یا تبریز هستید می‌توانید همین الان برای تهیه عکس تولد از کودک خود با تلگرام روسیلی در ارتباط باشید.

ایده‌هایی خلاقانه برای تهیه عکس تولد کودک

اگر شما هم از جمله پدر و مادرهایی هستید که به دنبال ایده‌های خلاقانه برای عکس تولد فرزندشان می‌گردند. باید بگویم تیم روسیلی سعی کرده است جالب‌ترین و بهترین ایده‌های عکس تولد کودک را برای شما گردآوری کند. البته می‌توانید بدون هیچ زحمتی با تلگرام روسیلی ارتباط برقرار کرده و تهیه زیباترین عکس‌ها از کوچولوی دلبندتان را نیز به ما بسپارید. هدف ما شادی و خنده بیشتر و راحتی هر چه تمام جشن‌های شاد شما عزیزان است.

بالن یکی از المان‌های هیجان انگیز و رویایی است که می‌تواند جذابیت عکس تولد را چندین برابر کند. البته لزومی ندارد که حتما از بالن واقعی برای عکاسی استفاده کنید. استفاده از یک سبد بزرگ و چند بادکنک می‌تواند ایده‌ی مناسبی برای تهیه یک عکس تولد خاص و بی‌نظیر باشد. برای جذابیت بیشتر عکس بهتر است سبد را با روبان و ریسه کاغذی تزیین کنید.

عکس تولد
عکاسی با بالن یک ایده خلاقانه برای تهیه عکس تولد کودک

همانگونه که در تصویر بالا نیز به آن اشاره کردیم، استفاده از یک سبد بزرگ به جای بالن می‌تواند ایده‌ی جالبی برای تهیه یک عکس جذاب از کوچولوی دلبند شما باشد. اکنون به دلخواه خود می‌تواند فرزندتان را کنار سبد قرار دهید و یا او را داخل سبد بنشانید. البته پیش از نشاندن او مطمئن باشید که سبد جای تیزی ندارد. و آسیبی به دلبند شما وارد نمی‌شود. این ایده عکاسی بهتر است در فضای باز اجرا شود.

عکس تولد
ایده استفاده از سبد به جای بالن برای تهیه عکس تولد کودک

بادکنک‌های رنگی جلوه‌ی فوق‌العاده‌ای دارند. از این رو می‌توانند به عنوان یک ایده عکاسی مورد استفاده قرار گیرند. اگر قصد دارید که یک عکس شاد و رنگارنگ از فرزند دلبندتان تهیه کنید. می‌توانید از بادکنک‌های رنگی استفاده کنید. اگر این بادکنک‌ها را به صورت خوشه‌ای بسته‌اید. بهتر است در فضای باز نسبت به تهیه عکس تولد فرزندتان اقدام کنید.

عکس تولد
ایده استفاده از بادکنک رنگی برای تهیه عکس تولد کودک

اگر پرنسس کوچولوی شما قرار است یک ساله شود. می‌توانید با انتخاب یک تم تولد جدید و ریسه‌های کاغذی در رنگ‌های ملایم و بادکنک و استند عدد تولد جلوه خاصی به عکس تولد او بدهید. در این حالت سعی کنید کیک تولد او را نیز با رنگی مشابه رنگ تم تولدش انتخاب کنید. برای سفارش کیک و تهیه عکس تولد در شهرهای تهران و تبریز می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی با همکاران ما در ارتباط باشید.

عکس تولد
ایده‌ای برای تهیه عکس تولد یک سالگی در آتلیه

استند عدد تولد استفاده شده در تصویر بالا که به راحتی از تلگرام روسیلی قابل سفارشی سازی است، مقوایی است. اما اگر شما دوست داشته باشید می‌توانید از استند چوبی عدد تولد نیز برای تهیه عکس تولد زیبا از کودک دلبندتان استفاده کنید. در صورت تمایل به دریافت خدمات مشاوره در زمینه المان‌های عکسی می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی با همکاران ما در ارتباط باشید.

عکس تولد
تهیه عکس تولد یک سالگی کودک با استند چوبی

با توجه به اینکه انتخاب تم و لباس تولد می‌تواند زیبایی عکس‌های تولد را چندین برابر کند. از این رو بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند. قبل از تهیه عکس تولد کودک تم و لباس تولد دلخواه خود را تهیه کنند.

عکس تولد
ایده‌ای برای تهیه عکس تولدی با تم و لباس تولد

تهیه عکس‌های خلاقانه یکی از بهترین ایده‌ها برای عکس تولد کودک است. از این رو پدر و مادرهای جوانی که قصد دارند عکس آتلیه‌ای زیبا و خلاقانه‌ای از فرزند خود تهیه کنند می‌توانند از ایده‌هایی مانند کودک خلبان برای عکس تولد کوچولوی خود استفاده کنند. تهیه این نوع عکس‌ها خاطره ماندگاری برای همیشه در ذهن شما ثبت کند.

عکس تولد
تهیه عکس تولد خلتقانه با ایده‌ی کودک خلبان

کودکان شاد زیباترین کودکان هستند. از همین ایده می‌توانید برای تهیه یک عکس تولد بی‌نظیر هم استفاده کنید. به عنوان مثال می‌توانید از ریسه کاغذی و گل کاغذی زیبا و بادکنک برای تزیین استفاده کنید. البته رنگ تمامی المان‎ها را با یک رنگ تم خاص ست کنید. سپس کودک خود را با کیک تنها بگذارید و اجازه دهید تا جایی که می‌خواهد با کیک بازی کند. سپس در لحظه‌ای که او در اوج شادی و شیطنت است عکسی از او تهیه کنید. توجه داشته باشید که اگر قرار است برای جشن تولد فرزندتان مهمان نیز دعوت کنید. باید دو کیک تدارک ببینید. زیرا یکی از کیک‌ها صرف شادی و یازی ذلبندتان خواهد شد.

عکس تولد
ایده‌ای بی‌نظیر برای تهیه عکس تولد شاد از کودکان
عکس تولد
ایده‌ای برای تهیه عکس کودک شاد برای آقا پسرها

ایده‌هایی برای تهیه عکس تولد یک سالگی

معمولا والدین حساسیت زیادی بر روی تهیه عکس تولد یک سالگی فرزندشان به خرج می‌دهند. زیرا این عکس مربوط به اولین سالگرد زمینی شدن فرشته کوچولوی آن‌ها است. از این رو در ادامه به صورت مجزا به بررسی نمونه‌ها و ایده‌هایی برای تهیه عکس تولد یک سالگی می‌پردازیم.

در تهیه عکس‌های تولد یک سالگی معمولا از استند عدد تولد نیز در عکس‌ها استفاده می‌شود. این استندها انواع مختلفی مانند استند مقوایی، استند گل گلی و یونولیتی دارند. در صورت تمایل به سفارش هر نوع استند می‌توانید و یا بادکنک فویلی عدد تولد می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی با ما در ارتباط باشید.

عکس تولد
ایده‌ای برای تهیه عکس یک سالگی دختر کوچولوها
عکس تولد
ایده عکاسی از تولد کودک با تاج نمدی عدد تولد
عکس تولد
عکاسی از تولد یک سالگی با استند ایستاده و بادکنک
عکس تولد
تهیه عکس یک سالگی در فضای باز با استند عدد تولد
عکس تولد
یک ایده جالب برای تهیه عکس یک سالگی کودک با ژست قدم زدن و استند عدد تولد
عکس تولد
عکاسی در حال خوردن کیک کودک یک ایده‌ی بی‌نظیر برای عکاسی از تولد یک سالگی
عکس تولد
تهیه یک عکس تولد یک سالگی بی‌نظیر از فرشته کوچولوی دوست داشتنی به همراه تزیینات کاغذی و بادکنکی شیک

آنچه تا کنون دیدیم ایده‌هایی برای تهیه عکس تولد از کودکان دلبند شما بود. در صورت تمایل به سفارش انواع المان عکاسی و استند اسم یا عدد تولد می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی با همکاران ما در روسیلی در ارتباط باشید. هدف ما رضایت و شادی هر چه بیشتر شما در جشن‌ها و ثبت خاطرات ماندگار از شادی‌های شما است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *