همه ما دوستانی داریم که با بقیه فرق دارند و برای ما متفاوت هستند. این متفاوت بودن‌ها به دو گروه تقسیم می‌شود. یکی اینکه رفتاری متفاوت‌تر از سایرین و حتی خود ما دارند و از نظر بقیه غیر عادی یا عجیبند. و گروه دوم برای ما متفاوت هستند زیرا رابطه دوستی ما با آن‌ها کلا سوای همه دوستی‌هایمان است. بهتر است این طور بگویم که برایمان عزیزتر هستند. برایمان شده‌اند عزیز جان! کسانی که زندگی خود را بدون آن‌ها نمی‌توانیم تصور کنیم. زیرا اصلا زندگی بدون آن‌ها برایمان اصلا مفهومی نخواهد داشت. در هر دو حالت دوست داریم برایشان سنگ تمام بگذاریم. وقتی تولدشان نزدیک است دنبال زیباترین و عجیب‌ترین کادوهای تولد هستیم. زیرا دوست داریم هر طوری که شده برایشان سنگ تمام بگذاریم. اگر شما هم از این دوستان دارید هوایشان را بیشتر نگه دارید. و اگر تولدشان نزدیک است ما را در این مطلب همراهی کنید. زیرا ما و دوستان روسیلی تصمیم گرفته‌ایم نکات و ایده‌هایی را در زمینه انتخاب عجیب‌ترین کادوهای تولد در اختیار شما بگذاریم.

اما ماجرا به اینجا ختم نمی‌شود. زیرا تیم پر انرژی روسیلی تصمیم دارد با ارائه انواع تم تولد، وسایل تولد و باکس‌های شیک جشن‌های شما را زیباتر کند. برای سفارش محصولات مورد نظر خود به راحتی می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی و یا شماره تلفن ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ با همکاران ما در روسیلی تماس بگیرید.

نکاتی برای انتخاب عجیب‌ترین کادوهای تولد برای افراد متفاوت

عجیب‌ترین کادوهای تولد برای گیک‌ها و دوست داران تکنولوژی

اگر قصد تهیه هدیه تولد برای فردی را دارید که عاشق تکنولوژی‌های جدید است، بهتر است وسیله‌ای مرتبط با تکنولوژی برای او انتخاب کنید. زیرا علاقه‌مندی‌های هر کس با شخصیت او رابطه مستقیم دارد.

اگر قرار است برای گیکی هدیه بخرید می‌توانید از ماگ‌هایی که برای این افراد طرح شده است به عنوان یکی از عجیب‌ترین کادوهای تولد استفاده کنید. همانگونه که می‌بینید دسته این ماگ به شکل حرف جی طراحی شده است. مابقی حروف نیز به صورت چاپی بر روی آن قرار دارد.

عجیب‌ترین کادوهای تولد
لیوانی برای گیک‌ها یکی از عجیب‌ترین کادوهای تولد

می‌توانید از فلش مموری‌‌هایی با طرح‌های خاص نیز به عنوان عجیب‌ترین کادوهای تولد استفاده کنید. در تصویر زیر نمونه‌ای از یک فلش مموی خرسی را می‌بینیم. این فلش مموری به گونه‌ای طراحی شده است که در حالت عادی مشابه یک عروسک است. اما پس از جداسازی در آن، اینطور به نظر می‌رسد که گویا سگ عروسکی ما سرش را به داخل کامپیوتر فرو برده است. شاید هم قصد انجام کار خاصی را دارد.

عجیب‌ترین کادوهای تولد
فلش مموری عروسکی یکی از عجیب‌ترین کادوهای تولد

اگر دوست شکمویی دارید می‌توانید از همین ویژگی برای انتخاب طرح فلش مموری استفاده کنید و فلشی با طرح نان تست برای او انتخاب کنید. فقط در نظر داشته باشید که احتمال خورده شدن هدیه شما در این حالت وجود خواهد داشت. برای جذابیت بیشتر هدیه خود می‌توانید فلش ریدری با طرح تستر نیز برای او تهیه کنید.

عجیب‌ترین کادوهای تولد
فلش مموری ریدر با طرح تستر

عجیب‌ترین کادوهای تولد برای دختر خانم‌هایی که جینگیل دوست دارند

به جرات می‌توانم بگویم همه دختر خانم‌ها عاشق جینگیل و بدلیجات هستند. از این رو چیزی بهتر از جینگیل‌های عجیب برای هدیه به آن‌ها وجود ندارد. در ادامه نمونه‌های عجیبی از جینگیل‌های دخترانه را با هم می‌بینیم که شما را شگفت زده خواهد کرد.

اگر قرار است برای دختر خانمی کادو تهیه کنید که ادعا می‌کند از هیچ چیزی چندشش نمی‌شود. می‌توانید یک انگشتر با طرح دندان مصنوعی برای او بخرید و از او بخواهید آن را همیشه در دستش داشته باشد. سایر مهمانان مطمئنا از دیدن این هدیه بسیار متعجب خواهند شد.

عجیب‌ترین کادوهای تولد
انگشتری با طرح دندان مصنوعی یکی از عجیب‌ترین کادوهای تولد

نظر شما در مورد تهیه گوشواره‌هایی با طرح ماهی تابه نیمرو چیست؟ این ایده هم می‌تواند در گروه عجیب‌ترین کادوهای تولد برای دخترخانم‌های جوان قرار می‌گیرد.

عجیب‌ترین کادوهای تولد
گوشواره با طرح ماهیتابه نیمرو

گوشواره‌هایی را تصور کنید که وقتی آن‌ها را گوش می‌کنید مثل این است که تمساحی گوش شما را گاز گرفته است. مطمئنا این هدیه یکی از عجیب‌ترین کادوهای تولد است. بنابراین می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای افراد متفاوت باشد.

عجیب‌ترین کادوهای تولد
گوشواره با طرح تمساح

گوشواره‌های لامپی شکل رنگارنگ نیز یکی دیگر از ایده‌های جذاب برای انتخاب عجیب‌ترین کادوهای تولد هستند. اگر قرار است برای دختر خانمی هدیه بخرید که عاشق برق الکترونیک است این گزینه را از دست ندهید.

عجیب‌ترین کادوهای تولد
گوشواره‌های لامپی رنگارنگ

عجیب‌ترین کادوهای تولد برای افرادی که روحیه لطیف دارند

همه ما با شنیدن دمپایی عروسکی یاد ختر خانم‌ها می‌افتیم. اما نظر شما راجع به یک جفت دمپایی عروسکی مردانه چیست؟ فکر می‌کنم شما هم با من موافق باشید که دمپایی عروسکی مردانه نیز یکی از عجیب‌ترین کادوهای تولد برای آقایان محسوب می‌شود.

عجیب‌ترین کادوهای تولد
دمپایی عروسکی مردانه نمونه‌ای از عجیب‌ترین کادوهای تولد
عجیب‌ترین کادوهای تولد
دمپایی عروسکی مردانه نمونه‌ای از عجیب‌ترین کادوهای تولد برای آقایان

عجیب‌ترین کادوهای تولد برای افراد شکموی هنر دوست

اگر شما هم دوستی دارید که هم شکمو است و هم عاشق گیتار است این هدیه را به شدت توصیه می‌کنم. زیرا در ابتدای امر او تصور خواهد کرد که شما هدیه خاصی را داخل جعبه گیتاری شکل قرار داده‌اید. اما وقتی آن را باز کرد با تعداد زیادی از خوراکی‌های متنوع سورپرایز خواهد شد.

عجیب‌ترین کادوهای تولد
جعبه خوراکی طرح گیتار

نظرتان در مورد ماگی که هولدر کوکی دارد چیست؟ مطمئنا شگفت انگیز است. در این صورت لازم نیست که هنگام نوشیدن چای کوکی‌ها را در دستتان نگه دارید. حتی می‌توانید سه تا از کوکی‌ها را داخل هولدر ماگتان قرار دهید و دو تای دیگر را در دست بگیرید! هیجان انگیز است نه؟

عجیب‌ترین کادوهای تولد
ماگ با هولدر کوکی

عجیب‌ترین کادوهای تولد برای افرادی که عاشق آشپزی هستند

نظر شما در مورد یک دستکش آشپزی با یک طرح خاص چیست؟ مثلا دستکشی که وقتی آن را به دست می‌کنید مثل این است که در حال تهیه عکس رادیولوژی هستید.

عجیب‌ترین کادوهای تولد
دستکش آشپزی با طرح رادیولوژی نمونه‌ای از عجیب‌ترین کادوهای تولد

عجیب‌ترین کادوهای تولد برای افراد اهل هیجان

کوادکوپترها یکی از جذاب‌ترین هدایای تولد برای افراد اهل هیجان هستند. اما به نظرتان اگر به جای یک کوادکوپتر ساده یک کوادکوپتر مینیونی تهیه کنید تا چه حد می‌توانید دسوت خود را شگفت زده کنید. این کوادکوپتر یکی از عجیب‌ترین کادوهای تولد هستند.

عجیب‌ترین کادوهای تولد
کواد کوپتر مینیونی یک هدیه خاص برای افراد اهل هیجان

همه ما همیشه نگران دوستان حواس پرت اهل هیجانمان هستیم. زیرا معمولا فراموش می‌کنند که از کلاه کاسکت استفاده کنند. بنابراین می‌توانید با تهیه یک کلاه کاسکت عجیب او را شگفت زده کنید.

عجیب‌ترین کادوهای تولد
کلاه کاسکت با طرح مرد کچل

عجیب‌ترین کادوهای تولد برای افراد خلاق

همه ما عینکی‌ها معمولا دنبال جایی برای قرار دادن عینکمان هستیم. از این رو یک هولدر عینک خاص می‌تواند نمونه‌ای از عجیب‌ترین کادوهای تولد برای افرادی باشد که دنبال خلاقیت هستند.

عجیب‌ترین کادوهای تولد
هولدر عینک یکی از عجیب‌ترین کادوهای تولد

معمولا شکل ساده کلیدها برای همه ما آزاردهنده است. اما این آزار برای افراد خلاق چندین برابر می‌شود. از این رو یک هولدر کلید عجیب مثل تفنگ می‌تواند گزینه مناسبی برای این افراد باشد.

عجیب‌ترین کادوهای تولد
هولدر کلید به شکل اسلحه

تیم پر انرژی روسیلی تصمیم دارد با ارائه انواع تم تولد، وسایل تولد و باکس‌های شیک جشن‌های شما را زیباتر کند. برای سفارش محصولات مورد نظر خود به راحتی می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی و یا شماره تلفن ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ با همکاران ما در روسیلی تماس بگیرید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *