عجیب‌ترین تم‌های تولد که می‌توانند جشن‌های شاد شما را به یادماندنی کنند

عجیب‌ترین تم‌های تولد

انتخاب تم تولد مناسب یکی از مهمترین گام‌های برگزاری یک جشن تولد شاد و متفاوت است. بنابراین می‌توان گفت انتخاب عجیب‌ترین تم‌های تولد می‌تواند رازی برای برگزاری یک جشن تولد بی‌نظیر و به یادماندنی باشد. اگر شما هم مثل من و بسیاری دیگر از افراد از ایده‎های خلاقانه و متفاوت استقبال می‌کنید با ما همراه شوید. زیرا تیم پرانرژی روسیلی با ارائه انواع تم تولد سفارشی در طرح‌های دلخواه شما سعی دارد جشن‌های متفاوت‌تری را به شما هدیه کند. برای سفارش عجیب‌ترین تم‎های تولد دلخواه خود و یا ارائه انواع پیشنهاد می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی یا شماره تلفن  ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ با ما در ارتباط باشید.

نمونه‌هایی از عجیب‌ترین تم‌های تولد برای جشن تولدهای خاص

این روزها در بیشتر جشن تولدهای دخترانه از تم تولد دختر توت فرنگی استفاده می‌شود. اما مطمئنا انتخاب تم تولد توت فرنگی یکی از بهترین و عجیب‌ترین تم‌های تولد است. این تم می‌تواند در رنگ‌های دلخواه و با طرح میوه‌ی دلخواه شما سفارشی سازی شود. احتمالا انتخاب یک میوه عجیب و غیر منتظره این تم را تا حد زیادی خاص خواهد کرد.

عجیب‌ترین تم‌های تولد
تم توت فرنگی یکی از عجیب‌ترین تم‌های تولد برای جشن‌های شاد

نظرتان در مورد یک تم عروسکی چیست؟ احتمالا شما هم با من موافقید که یک تم عروسکی خاص جشن تولد پرنسس شما را بی‌نظیر خواهد کرد. اگر دنبال متفاوت بودن هستید انتخاب یک شخصیت کارتونی متفاوت و یک رنگ خاص نیز این تم را به یکی از عجیب‌ترین تم‌های تولد تبدیل می‌کند.

عجیب‌ترین تم‌های تولد
تم تولد عروسکی

معمولا هنگامی که صحبت از تم تولد دریا می‌شود همه ما به دنیای زیر دریا، صدف، خرچنگ، مروارید و … فکر می‌کنیم. اما اگر می‌خواهید یکی از عجیب‌ترین تم‌های تولد دریایی را انتخاب کنید، می‌توانید از المان‌های خود دریا کمک بگیرید.

عجیب‌ترین تم‌های تولد
تم تولد دریا

برخلاف تفکرات قدیمی مبنی بر شوم بودن جغد، امروزه تم تولد جغد به یکی از تم‌های محبوب و پرطرفدار تبدیل شده است. استفاده از ایده‌های ترکیبی مانند جغد و پروانه و قاصدک و … می‌تواند این تم تولد زیبا را شیک‌تر و خاص‌تر نماید.

عجیب‌ترین تم‌های تولد
تم تولد جغد

همه ما عادت داریم که از سبک خاص یک انیمیشن یا شخصیت کارتونی به عنوان تم تولد استفاده کنیم. بنابراین استفاده از بادبزن‌های کاغذی در رنگ‌های مختلف می‌تواند شکل متفاوتی ایجاد کند. این تم اگر در رنگ‌های رنگین کمان انتخاب شود می‌تواند تم تولد رنگین کمان را برای شما در سبکی متفاوت ایجاد کند. در صورت تمایل به سفارش بادبزن در اندازه و رنگ دلخواه خود می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی یا شماره تلفن  ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ با ما در ارتباط باشید.

عجیب‌ترین تم‌های تولد
تم تولد بادبزن کاغذی یکی از عجیب‌ترین تم‌های تولد

به جرات می‌توانم بگویم که این روزها گل کاغذی به یکی از تزیینات جدایی ناپذیر جشن‌ها تبدیل شده است. از این رو استفاده از ایده‌های خلاقانه می‌تواند راه مناسبی برای تدارک یک تم تولد زیبا با گل‌های کاغذی باشد. مخصوصا اینکه این گل‌ها می‌توانند در رنگ و اندازه و طرح دلخواه شما تهیه شوند. جهت سفارش می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی یا شماره تلفن  ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ با ما در ارتباط باشید.

عجیب‌ترین تم‌های تولد
تم تولد بالن و گل کاغذی

برای داشتن یک تجربه فوق‌العاده با یک ایده هیجان انگیزناک موافقید؟ نظرتان در مورد تم تولد سرخ پوستی چیست؟ هیجان انگیز است نه؟ اگر این امکان وجود داشته باشد که جشن تولد را در فضای باز بگیرید این هیجان چندین برابر هم می‌شود. مطمئنا همه کودکان و مهمانان حاضر در جشن یک تجربه متفاوت را با این جشن تولد کسب می‌کنند.

عجیب‌ترین تم‌های تولد
تم تولد سرخ پوستی

نظرتان در مورد استفاده از بادکنک به جای تم چیست؟ احتمالا مهمانان شما با ورود به محل برگزاری جشن شما هیجان زده خواهند شد. زیرا این روزها همه عادت کرده‌ایم که با تم تولد از ما پذیرایی شود. پس استفاده از بادکنک می‌تواند یکی از عجیب‌ترین تم‌های تولد باشد.

عجیب‌ترین تم‌های تولد
تم تولد بادکنکی یکی از عجیب‌ترین تم‌های تولد

از هر چه که بگذریم سخن سادگی خوش‌تر است. معمولا طرح‌های ساده با رنگ‌های ملایم دلخواه از نظر همه زیبا هستند. به دلیل همه پسند بودن این طرح تم بسیاری از پدرها و مادرها ترجیح می‌دهند که چنین تمی را برای جشن تولد فرزندان خود انتخاب کنند. به دور از تشریفات بودن و زیبایی فوق‌العاده این طرح آن را به یکی از متفاوت‌ترین و عجیب‌ترین تم‌های تولد تبدیل می‌کند.

عجیب‌ترین تم‌های تولد
تم تولد ساده رنگارنگ

نظرتان در مورد تم تولد دوچرفه و فرفره رنگی چیست؟ عجیب است نه؟ اما قطعا زیبا خواهد بود. فکر می‌کنم در کمتر مهمانی حضور پیدا کرده‌اید که با تم دوچرخه تزیین شده باشد. بنابراین می‌تواند ایده فوق‌العاده‌ای باشد.

عجیب‌ترین تم‌های تولد
تم تولد فرفره و دوچرخه

شخصیت‌های کارتونی معمولا مورد توجه بسیاری از کودکان قرار می‌گیرند. بنابراین یک انتخاب شایسه می‌تواند عجیب‌ترین تم‌های تولد را ایجاد کند. اگر فرزند شما عاشق ماجراجویی هست این تم توصیه می‌شود.

عجیب‌ترین تم‌های تولد
تم شخصیت کارتونی

اگر دختر کوچولوی شما عاشق خیالبافی است می‌توانید تم تولد پری دریایی را برای جشن تولد او انتخاب کنید. اگر بتوانید از تزیین سه بعدی برای این تم استفاده کنید به یکی از عجیب‌ترین تم‌های تولد تبدیل می‌شود.

عجیب‌ترین تم‌های تولد
تم پری دریایی

نظر شما در مورد تم جنگلی چیست؟ نه اشتباه نکنید! تم ساده جنگل نه! یک تم متفاوت و خاص جنگلی که مطمئنا کمتر کسی را دیده‌اید که از آن استفاده کند. این تم برای کودکان بازیگوشی که مهمان جشن شما هستند هیجان انگیز خواهد بود.

عجیب‌ترین تم‌های تولد
تم تولد جنگل

از من که می‌پرسید هیچ چیز به اندازه‌ی ستاره‌های بزرگ و کوچک تم تولد فرزند شما را رویایی نمی‌کند. به ویژه اگر از عکس فرزندتان نیز در این ستاره‌ها استفاده کنید.

عجیب‌ترین تم‌های تولد
تم تولد ستاره رویایی

همه ما کم و بیش با تم تولد لگو آشنا هستیم. اما چیزی که باعث می‌شود این تم متفاوت باشد ریسه‌های خاص آن است. با انتخاب این طرح ریسه یکی از عجیب‌ترین تم‌های تولد برای کودکان است.

عجیب‌ترین تم‌های تولد
تم تولد لگو

در این مطلب چندین نمونه از عجیب‌ترین تم‌های تولد را برای تجربه یک جشن متفاوت با شما به اشتراک گذاشتیم. برای دریافت خدمات مشاوره و سفارش دلخواه خود می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی یا شماره تلفن  ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ با ما در ارتباط باشید. هدف روسیلی راحتی و شادی هر چه بیشتر جشن‌های شما است.

تیم روسیلی با ارائه انواع تم‌های سفارشی به شما کمک می کند تا زیبایی جشن‌هایتان را چندین برابر کنید.
سفارش این تم‌ها بسیار ساده است. کافی است طرح تم دلخواه خود را به تلگرام روسیلی به شماره ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ ارسال کنید و پس از دیدن نمونه‌های مشابه و انتخاب نمونه‌ی دلخواه اقلام تم مورد نظرتان را سفارشی سازی کنید.
نکته قابل توجهی که در مورد تم‌های سفارشی وجود دارد این است که لازم نیست ساکن شهر تهران باشید تا بتوانید تم دلخواه خود را سفارش دهید. بلکه ارسال محصولات روسیلی به تمام شهرهای ایران انجام می‌شود. بنابراین امکان سفارشی سازی تم‌های روسیلی از تمامی شهرستان‌ها نیز امکان پذیر است.
فقط با توجه به پر کار بودن تم‌های سفارشی قبول سفارش تم ۱۰ روز قبل از مراسم انجام می‌گیرد. همچنین توجه داشته باشید که طرح اولیه تم قبل از چاپ برای شما ارسال می‌شود تا پس از تایید نهایی شما آماده سازی شود. تم‌های سفارشی امکان استفاده از نام و عکس فرزند شما را نیز برایتان فراهم می‌کنند تا یک تم خاص و منحصر به فرد را برای جشن تولد فرزندتان تهیه کنید.

7 دیدگاه در “عجیب‌ترین تم‌های تولد که می‌توانند جشن‌های شاد شما را به یادماندنی کنند

  1. داکت اسپلیت میگوید:

     بنده از مطالب سایت شما لذت بردم و استفاده کردم تبریک میگم سایت خوبی طراحی کردید خواستم از زحماتتون تشکر کنم، باز هم مطالب وبسایت شمارو پیگیری و استفاده خواهم کرد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *