طرز تهیه ساندویچ بستنی برای پذیرایی از میهمانان در روزهای عید

برای روزهای عید و تعطیلاتی که در کنار خانوده هستید یادتان نرود برای مردها و آقاپسرها هم برنامه ریزی کنید تا تعطیلات به آنها هم خوش بگذرد. زیاد در خانه ماندن شاید آنها را خسته کند پس بهتر است یک برنامه عالی برای خوردنی‌های خوشمزه و برنامه‌های تفریحی برای تعطیلات داشته باشید. پیشنهاد می کنم برای خوردنی‌های خوشمزه عید به آشپزخانه روسیلی سر بزنید.

می توانید در مهمانی‌های خانوادگی برای بچه‌ها نیز ساندویچ بستنی خوشمزه تهیه کنید تا به جای خوردن آجیل و شکلات یک میان وعده خوشمزه داشته باشند.

 

[ingredients]

بیسکویت‌های اوریو (اوریو بیسکویتی است شامل دو قرص بیسکویت که مقداری کرم میانشان قرار گرفته است. اوریو پرفروش‌ترین بیسکویت ایالات متحده آمریکاست که از سال ۱۹۱۲ در حال تولید است.)

بستنی وانیلی

نصف کره ۵۰  گرمی

قالب‌های سیلیکونی به شکل توپ فوتبال

[end] [recipe]

برای راحتی کار از مخلوط کن استفاده کنید ولی با قاشق هم می‌توانید مخلوط را هم بزنید. ابتدا بیسکویت‌های اوریو را خرد کنید تا زمانی که دو فنجان پر، پودر بیسکویت داشته باشید

۱.نصف کره را ذوب کنید و در یک کاسه متوسط بریزید. ۲ فنجان پودر بیسکویت اوریو را به کره اضافه کرده و خوب مخلوط کنید.

۲.با قاشق مخلوط را در داخل قالب سیلیکونی موردنظرتان قرار دهید و آن را به خوبی فشار دهید تا نصف قالب را پرکند. دقت کنید لایه پایینی باید ضخیم‌تر باشد. باقی مانده مخلوط‌تان را کنار بگذارید

۳.قالب سیلیکونی را حدود ۱ ساعت در فریزر قرار دهید تا مخلوط به خوبی یخ بزند.

۴.بعد از اینکه کوکی‌های شما در فریزر شکل گرفتند، بستنی وانیلی یا هر طعم دلخواهی که دوست دارید را در دمای اتاق بگذارید تا کمی نرم شود. قالب سیلیکونی را از فریزر دربیاورید و بستنی را روی آنها بریزید به طوریکه کمی فضا بالای قالب‌ها باشد. بعد از اضافه کردن بستنی دوباره به مدت نیم ساعت آن را در فریزر قرار دهید.

۵.زمانی که بستنی‌ها سفت شدند باقی ماننده مخلوط بیسکویت‌ها را روی بستنی‌ها قرار دهید. اگر مخلوط بیسکویت‌ها سفت شده باشد آن را به مدت ۳۰ ثانیه در مایکروویو قرار دهید تا مرطوب شوند. دوباره مخلوط را در فریزر قرار دهید تا ساندویچ فوتبالی شما آماده شود.

۶.در پایان برای خارج کردن ساندویچ بستنی به پایین قالب سیلیکونی کمی فشار وارد کنید. خب ساندویپ بستنی فوتبالی شما آماده سرو است. این ساندویچ بستنی فوتبالی خوشمزه را برای دفعات بعدی مهمانی و یا مسابقات فوتبال تهیه کنید و در فریزر نگهداری کنید.

[end]

این دستور تهیه خوشمزه را برای مهمانی های فوتبالی و یا تم تولدهای پسرانه نیز استفاده کنید.

2 دیدگاه در “طرز تهیه ساندویچ بستنی برای پذیرایی از میهمانان در روزهای عید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *