۵ ایده‌ منحصر به فرد برای سوپرایز جشن تولد

سوپرایز جشن تولد یکی از قسمت‌های جالب و بانمک هر جشن تولدی است. معمولا دوستان نزدیک هر فردی دوست دارند که روز تولد او یکی از بهترین روزهای زندگی او باشد و سوپرایزهای مختلفی را برای او در این روز در نظر می‌گیرند. در صورت تمایل می‌توانید داستان سوپرایز تولد یکی از دوستان ما را در وبلاگ روسیلی مطالعه کنید. در ادامه این مطلب نیز قصد دارم چند ایده‌ی منحصر به فرد سوپرایز جشن تولد را با شما به اشتراک بگذارم که مطمئنا خوشتان خواهد آمد و می‌توانید در تولد دوستان خود از آن‌ها استفاده کنید.

ایده‌هایی منحصر به فرد برای سوپرایز جشن تولد

۱. برنامه‌ریزی برای یک روز متفاوت

برای این‌که در روز تولد یکی از دوستان یا اعضای خانواده خود روزی پر از شور اشتیاق و متفاوت برای او رقم بزنید می‌توانید برنامه‌ی سفر یک روزه و یا خوش گذرانی‌های دوستانه‌ای را ترتیب دهید و در این روز تمام کارهایی که او دوست دارد را برایش انجام دهید. می‌توانید برای ناهار یا شام نیز به رستوران مورد علاقه‌ی او بریو تا سوپرایز جشن تولد او کامل شود.

 

برنامه‌ریزی برای یک روز متفاوت
برنامه‌ریزی برای یک روز متفاوت

۲. چندین هدیه کوچک تهیه کنید

همانطور که می‌دانید هر کسی هدیه گرفتن را دوست دارد. پس برای داشتن یک سوپرایز تولد بامزه می‌توانید چندین کادوی کوچک تهیه کرده و در ساعات مختلف روز تقدیم دوست خود کنید تا آن روز چندین بار این حس خوب را تجربه کند.

تهیه‌ی چند هدیه کوچک
تهیه‌ی چند هدیه کوچک

۳. سوپرایز گلی

اگر می‌دانید دوستتان عاشق گل است. یک سوپرایز گلی برای او آماده کنید برای این کار می‌توانید یک ماشین پر از گل‌های زیبا تهیه کنید و به در خانه‌شان ببرید. این ایده‌ی سوپرایز بمب گلی هم نامیده می‌شود.

سوپرایز گلی
سوپرایز گلی

۴. سوپرایز بادکنکی

هر چند امروزه روش‌های مختلف و متفاوتی برای سوپرایز تولد وجود دارد اما سوپرایز بادکنکی هنوز هم یکی از روش‌های جذاب سوپرایز جشن تولد است. بادکنک‌های مختلفی در رنگ‌های مختلفی تهیه کنید و به در ورودی وصل کنی تا به محض ورود دوستتان آن‌ها روی سرش بریزند و او را هیجان زده کنند.

سوپرایز بادکنکی
سوپرایز بادکنکی

۵. بمب شادی

استفاده از بمب شادی هر چند یکی از روشهای قدیمی سو\رایز تولد است اما هنوز می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد. در این روش به محض ورود دوستتان به منزل بمب شادی را باز کنید تا او را سوپرایز کنید و در این روز به خصوص لبخند را بر لبان او بنشانید. بمب شادی بهراحتی از اکثر فروشگاهها قابل تهیه است. در صورت تمایل می‌توانید آن دو طرح از آن‌ها را از فروشگاه روسیلی نیز تهیه کنید.

بمب شادی تم هلو کیتی
بمب شادی تم هلو کیتی

دکمه خرید ۲

 

بمب شادی تم میکی موس
بمب شادی تم میکی موس

دکمه خرید ۳

3 دیدگاه در “۵ ایده‌ منحصر به فرد برای سوپرایز جشن تولد

  1. اشتراک ها: چند ایده سوپرایز تولد همسر - روسیلی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *